Piękna Olga Kaczyńska w BRYTYJSKIM magazynie!

Zwyciężczyni "Top Model. Zostań Modelką" idzie jak burza.
Olga Kaczyńska w brytyjskim magazynie Zwyciężczyni "Top Model. Zostań Modelką" idzie jak burza. Niespełna 4 miesiące po finale drugiej edycji "Top Model", zwyciężczyni programu Olga Kaczyńska pojawiła się w brytyjskim magazynie "Haute Muse Magazine" Niespełna cztery miesiące po finale drugiej edycji "Top Model. Zostań Modelką", zwyciężczyni programu, Olga Kaczyńska, pojawiła się w znanym brytyjskim magazynie "Haute Muse Magazine". Trzeba przyznać, że modelka prezentuje się świetnie w edytorialu zamieszczonym na łamach pisma o modzie. Zaraz po zakończeniu programu Kaczyńska wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych w Polsce, po czym wyjechała do Londynu, na zaproszenie agencji "Next Models". Jej zdjęcia testowe, robione na potrzeby agencji, musiały na tyle spodobać się producentom sesji, że zatrudnili ją do prezentowania kreacji znanych na całym świecie marek. Z pewnością dużym plusem w jej zagranicznej karierze jest znajomość angielskiego. Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej edycji show, mimo że miała szansę wyjazdu na kontrakt do Londynu, nie skorzystała z niej. Wszyscy pamiętają jej problemy z mówieniem po angielsku. Olga konsekwentnie walczy o swoje marzenia i ciężko pracuje na swoją karierę. Myślicie, że uda jej się zaistnieć w światowym modelingu?

Niespełna cztery miesiące po finale drugiej edycji "Top Model. Zostań Modelką", zwyciężczyni programu, Olga Kaczyńska, pojawiła się w znanym brytyjskim magazynie "Haute Muse Magazine". Trzeba przyznać, że modelka prezentuje się świetnie w edytorialu zamieszczonym na łamach pisma o modzie.

olga kaczyńska

Zaraz po zakończeniu programu, Kaczyńska wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych w Polsce, po czym wyjechała do Londynu, na zaproszenie agencji "Next Models". Jej zdjęcia testowe, robione na potrzeby agencji, musiały na tyle spodobać się producentom sesji, że zatrudnili ją do prezentowania kreacji znanych na całym świecie marek.

olga kaczyńska

Z pewnością dużym plusem w jej zagranicznej karierze jest znajomość angielskiego. Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej edycji show, mimo, że miała szansę wyjazdu na kontrakt do Londynu, nie skorzystała z niej. Wszyscy pamiętają jej problemy z mówieniem po angielsku.

Olga konsekwentnie walczy o swoje marzenia i ciężko pracuje na swoją karierę. Myślicie, że uda jej się zaistnieć w światowym modelingu?

 

olga kaczyńska

ralph

Zobacz także:

Jakie rozmiary piersi mają polskie gwiazdy

Skrzynecka i Mucha, Rubik i Przetakiewicz, czyli zaskakujące przyjaźnie w polskim show-biznesie

Wyciekły NAGIE zdjęcia serialowej aktorki! Kolejna ofiara hakera