Były mąż do Dudziak: Dowaliłaś mi parę razy, ale to mi się należało

Artystka opowiada o swojej książce. Jej biografia ukaże się 14 marca!
Urszula Dudziak napisała autobiografię Artystka opowiada o swojej książce. Urszula Dudziak w "DD TVN" opowiadała o wydanej niedawno autobiografii. Powstała dzięki temu, że wokalistka od najmłodszych lat prowadziła pamiętnik. Urszula Dudziak w "Dzień Dobry TVN" opowiadała o autobiografii, która ukazała się 8. marca. "Wszystko Wam wyśpiewam" mogło powstać dzięki temu, że wokalistka od najmłodszych lat prowadziła pamiętnik. Były mąż artystki, muzyk jazzowy Michał Urbaniak, nie szczędził podobno łez po lekturze książki: - Bardzo się wzruszył i powiedział: "Dowaliłaś mi tam parę razy, ale to mi się należało" - mówi Urszula Dudziak. Byli małżeństwem 20 lat, po rozwodzie artystka przeżyła załamanie. Jednak dzięki córkom szybko doszła do siebie. Urszula Dudziak opowiedziała też o historii burzliwej miłości do pisarza Jurka Kosińskiego. Jak wyznała w programie: - Napisałam prawie wszystko, bo wszystko to nie wiem czy kiedykolwiek, ktokolwiek napisał. Szczera byłam do bólu. Kochałam Jurka Kosińskiego do obłędu! Zwariowałam na jego punkcie. Jestem zupełnie inną kobieta przez tą miłość i przez to, że Jurek mnie odkrył. Urszula Dudziak spotykała się z Jerzym Kosińskim po rozwodzie z Michałem Urbaniakiem. Pracowali razem przy autobiograficznym programie muzycznym "Future Talk" i tak zaczął się ich związek. Pokrewieństwo dusz i zgodność charakterów powodowały, że nie trzeba było oficjalnych komunikatów. Ich miłość trwała 4 lata. 3 maja 1991 roku Jerzy Kosiński popełnił samobójstwo. Piosenkarka długo nie mogła otrząsnąć się po jego śmierci. Do dziś ma łzy w oczach, kiedy o nim opowiada. Urszula Dudziak wielokrotnie mówiła, że był jej natchnieniem i mężczyzną jej życia. Cieszymy się, że Urszula Dudziak tak szczerze zechciała opowiedzieć o tych pięknych i tych złych chwilach swojego życia.

Urszula Dudziak w "Dzień Dobry TVN" opowiadała o autobiografii, która ukazała się 8. marca. "Wszystko Wam wyśpiewam" mogło powstać dzięki temu, że wokalistka od najmłodszych lat prowadziła pamiętnik. Były mąż artystki, muzyk jazzowy Michał Urbaniak, nie szczędził podobno łez po lekturze książki:

Bardzo się wzruszył i powiedział: "Dowaliłaś mi tam parę razy, ale to mi się należało" - mówi Urszula Dudziak.

Byli małżeństwem 20 lat, po rozwodzie artystka przeżyła załamanie. Jednak dzięki córkom szybko doszła do siebie. Urszula Dudziak opowiedziała też o historii burzliwej miłości do pisarza Jurka Kosińskiego. Jak wyznała w programie:

Napisałam prawie wszystko, bo wszystko to nie wiem czy kiedykolwiek, ktokolwiek napisał. Szczera byłam do bólu. Kochałam Jurka Kosińskiego do obłędu! Zwariowałam na jego punkcie. Jestem zupełnie inną kobieta  przez tą miłość i przez to, że Jurek mnie odkrył.

Urszula Dudziak, Jerzy Kosiński

Urszula Dudziak spotykała się z Jerzym Kosińskim po rozwodzie z Michałem Urbaniakiem. Pracowali razem przy autobiograficznym programie muzycznym "Future Talk" i tak zaczął się ich związek. Pokrewieństwo dusz i zgodność charakterów powodowały, że nie trzeba było oficjalnych komunikatów. Ich miłość trwała 4 lata. 3 maja 1991 roku Jerzy Kosiński popełnił samobójstwo. Piosenkarka długo nie mogła otrząsnąć się po jego śmierci. Do dziś ma łzy w oczach, kiedy o nim opowiada. Urszula Dudziak wielokrotnie mówiła, że był jej natchnieniem i mężczyzną jej życia.

Urszula Dudziak,metamorfozy gwiazd

Cieszymy się, że Urszula Dudziak tak szczerze zechciała opowiedzieć o tych pięknych i tych złych chwilach swojego życia.

Klu

Zobacz także:

Tak mieszka partnerka NAJBOGATSZEGO Polaka

Bogusław Mec nie żyje. Jak wyglądało jego życie?

Mazurówna PORWAŁA DO TAŃCA uczestnika programu!

Więcej o:
Komentarze (11)
Były mąż do Dudziak: Dowaliłaś mi parę razy, ale to mi się należało
Zaloguj się
 • Gość: Piotr

  Oceniono 3 razy 3

  Jerzy Kosiński, to ten łobuz uznawany w świecie za wielkiego pisarza, tylko dla tego że przedstawił Polskę jako kraj nazistów. Oszukał cały świat. Polaków, którzy uratowali mu życie przedstawił jako bestie. Dzięki jego książce cały świat dowiedział się że naziści, którzy wywołali wojnę i wymordowali żydów byli narodowości Polskiej.

 • rita123

  Oceniono 12 razy 2

  lubie pania Dudziak ,fajna kobitka ,

 • ceziknuty

  Oceniono 5 razy 1

  dupaa

 • jan rej

  Oceniono 1 raz -1

  Gubin pozdrawia ,szczególnie chłopaki.

 • Gość: JOHNY R.

  Oceniono 1 raz -1

  Skoro miał u boku kochającą i oddaną kobietę to dlaczego popełnił samobójstwo ? może powodem była jakaś kłótnia między parą,a może choroba ? to jest ciekawe! dlaczego to zrobił ?

 • diabli.pl

  Oceniono 5 razy -1

  pieekna

 • sansa

  Oceniono 14 razy -2

  " opowiedziała też o historii burzliwej miłości do pisarza Jurka Kosińskiego" - a co to za spoufalanie się, redaktorzyno? Jaki JUREK? JERZY Kosiński. A tak przy okazji, @Klu, czytałeś/łaś jakąkolwiek książkę tego pisarza?

 • ladyzgaga

  Oceniono 13 razy -5

  No tak i jak zwykle powiedziała w telewizji tefał szajs

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX