Ten dom będą sprzedawać Koroniewska i Dowbor! Mamy zdjęcie!

Para pozbywa się dwóch nieruchomości.
Dom Koroniewskiej i Dowbora na sprzedaż Para pozbywa się dwóch nieruchomości! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po rozstaniu chcą sprzedać dwie wspólne nieruchomości - willę w warszawskim Wilanowie i dom na Podhalu. Temat rozstania Joanny Koroniewskiej z Maciejem Dowborem budzi ogromne emocje i wiele spekulacji. Podobno przyczyną rozstania była inna kobieta w życiu prezentera. Rozstanie Koroniewskiej i Dowbora nie jest wcale takie proste. Łączy ich bowiem 3-letnia córeczka i dwie duże nieruchomości: willa w warszawskim Wilanowie oraz dom na Podhalu. Kilka dni temu, jeden z tabloidów napisał, że para chce sprzedać oba domy. - Każde z nich planuje kupić sobie mniejsze mieszkanie w Warszawie. Poza tym dom na Wilanowie jest zdecydowanie za duży tylko dla Joanny i dziecka - mówi "Faktowi" znajomy pary. W wielkim domu, samotna Koroniewska może odczuwać ogromną pustkę. Spędzili w tym miejscu wiele radosnych chwil, a okolica na pewno przypomina jej o byłym partnerze i wspólnie spędzanych, rodzinnych spacerach. Podobno aktorka już rozgląda się za apartamentem na warszawskiej Saskiej Kępie. - Stąd jest bliżej do centrum, więc jako samotnej matce będzie jej łatwiej zorganizować sobie pracę i opiekę nad córeczką. W dodatku w okolicy mieszka wielu przyjaciół Asi - wyjaśnia dwutygodnikowi "Party" znajoma aktorki. Koroniewska, mimo wielu problemów, świetnie sobie radzi po rozstaniu z prezenterem. Rozwija swoją karierę zawodową, biorąc udział w nowych projektach. Dostała propozycję udziału w programie "Kocham Cię, Polsko!" i zastąpiła Marzenę Rogalską, jako kapitan jednej z drużyn. Poza tym, niedługo ukaże się nowy reality show, gdzie aktorka będzie starała się godzić matki z córkami, pomagając im w trudnych relacjach.

Temat rozstania Joanny Koroniewskiej z Maciejem Dowborem budzi ogromne emocje i wiele spekulacji. Podobno przyczyną rozstania była inna kobieta w życiu prezentera. Rozstanie Koroniewskiej i Dowbora, żyjących na kocią łapę, nie jest to takie proste. Łączy ich bowiem 3-letnia córeczka i dwie duże nieruchomości: willa w Wilanowie oraz dom na Podhalu. Kilka dni temu, jeden z tabloidów napisał, że para chce sprzedać oba domy. Zdobyliśmy zdjęcia wartościowej wilanowskiej rezydencji, która niebawem może być zamieszkana przez nowych właścicieli.

Każde z nich planuje kupić sobie mniejsze mieszkanie w Warszawie. Poza tym dom na Wilanowie jest zdecydowanie za duży tylko dla Joanny i dziecka - mówi "Faktowi" znajomy pary.

 

Maciej Dowbor Joanna Koroniewska 02-03-2012 Warszawa

W wielkim domu, samotna Koroniewska może odczuwać ogromną pustkę. Spędzili w tym miejscu wiele radosnych chwil, a okolica na pewno przypomina jej o byłym partnerze i wspólnie spędzanych, rodzinnych spacerach.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na spacerze z dzieckiem pod swoim domem 26-08-2009 Warszawa  Brak zgody na publikacje wizerunku osoby na zdjeciu

Podobno aktorka już rozgląda się za apartamentem na Saskiej Kępie.

Stąd jest bliżej do centrum, więc jako samotnej matce będzie jej łatwiej zorganizować sobie pracę i opiekę nad córeczką. W dodatku w okolicy mieszka wielu przyjaciół Asi- wyjaśnia dwutygodnikowi "Party" znajoma.

Koroniewska, mimo wielu problemów, świetnie sobie radzi po rozstaniu z prezenterem. Rozwija swoją karierę zawodową, biorąc udział w nowych projektach. Dostała propozycję  udziału w programie "Kocham Cię, Polsko!" i zastąpiła Marzenę Rogalską, jako kapitan jednej z drużyn. Poza tym, niedługo ukaże się nowy reality show, gdzie aktorka będzie starała się godzić matki z córkami, pomagając im w trudnych relacjach.

Joanna Koroniewska

ralph

Zobacz także:

Na dzień kobiet: Najseksowniejsze ciacha polskiego show-biznesu

Renata Dancewicz wygląda na BARDZO zmęczoną

Malinowska w nowej fryzurze i dziwne miny Brodki, czyli gwiazdy na zakupach

Więcej o:
Komentarze (33)
Ten dom będą sprzedawać Koroniewska i Dowbor! Mamy zdjęcie!
Zaloguj się
 • kobaltow

  Oceniono 35 razy 27

  no no, jestem w lekkim szoku.
  To tak moze sie dorobic mierna aktoreczka badziewnego serialu, i przecietny prezenter?

 • scan33

  Oceniono 34 razy 26

  Dom okazały, ale jak jest się wybitną aktorką i wybitnym prezenterem to nie ma co się dziwić. Tyle Oskarów na koncie, nagród, wyróżnień, wspaniałe role w serialach to dom odpowiedni.

 • lala82

  Oceniono 26 razy 24

  Masakra - kto teraz takie domy kupuje ..raczej cięzko bedzie im to sprzedac..

 • szoferek1

  Oceniono 29 razy 21

  Chciał się chłopina dowartościować i wybudował stodółkę,tylko kunia na placu brakuje!

 • mozela

  Oceniono 22 razy 20

  Podobno o gustach sie nie dyskutuje. A o totalnym bezgusciu ?

 • miky

  Oceniono 20 razy 20

  "Dom na Wilanowie". Co to za słoik pisał!!!!

 • gumowe_ucho

  Oceniono 33 razy 19

  podobno ma go kupić TVN aby kręcić tam nowy, 1490-cio odcinkowy, serial p.t. "Dom Na Zadupiu" .....

 • andyy

  Oceniono 21 razy 17

  Czy chodzi o odgrzewany kotlet,czy ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości?

 • angharad

  Oceniono 31 razy 15

  Trzeba być bardzo luźno związanym z szeroko pojętą kulturą, żeby mieszkać w czymś tak ohydnym. Estetyka tego domu niebezpiecznie bliska romskim pałacom...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX