Problemy Richardson i Zamachowskiego. O co będzie walczyć żona aktora?

Zaczynają się schody w związku.

Dla wielu osób związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego był szokiem. Początkowo pojawiły się plotki, w które trudno było uwierzyć. Później coraz częściej byli widywani razem na imprezach, a niedawno spędzili razem zawody narciarskie gwiazd w Szklarskiej Porębie. Parze towarzyszył syn Richardson. Biorąc pod uwagę fakt, że obydwoje byli w stałych związkach, mają dzieci, to nie będzie łatwa relacja. Uczucie będzie musiało stawić czoła wielu problemom.

Zamachowski Zbigniew, Richardson Monika syn dziecko, Czarnota Sambor

Zdaniem tygodnika "Rewia" w gorszej sytuacji jest Zbigniew Zamachowski. Aktor musi liczyć się z tym, że po rozstaniu z rodziną, będzie prawdopodobnie musiał płacić wysokie alimenty.  Zamachowski ma czworo dzieci ze związku z Aleksandrą Justą. Jak donoszą kolorowe pisma, żona aktora jest bardzo rozżalona i być może będzie walczyła o dom w Pęcicach. Zresztą - Justa poświęciła swoją karierę aktorską, na rzecz wychowywania dzieci.

Aleksandra Justa, Zbigniew Zamachowski

Dziennikarka, Monika Richardson jest żoną szkockiego pilota Jamiego Malcolma. Mają dwójkę małych dzieci, syna i córkę. Richardson była przyzwyczajona do samotnego wychowywania Zosi i Tomka, z racji zawodu wykonywanego przez męża. Być może ten fakt spowodował fascynację wieloletnim przyjacielem i poszukiwanie innego związku.

Lesar Janja, Zamachowski Zbigniew, Richardson Monika

Richardson może mieć powody do obaw, jeśli chodzi o podział majątku.

Nie zapominajmy, że Malcolm jest Szkotem, a skąpstwo tej nacji to temat wielu dowcipów i anegdot- zdradza znajomy Moniki Richardson tygodnikowi "Rewia".

Wygląda na to, że związek pary przejdzie wiele prób. Póki co, Richardson i Zamachowski zamieszkali razem w domu dziennikarki. Czy ich uczucie nie wygaśnie przy tak wielu problemach?

ralph

Zobacz także:

Fala rozstań wśród polskich gwiazd

Szokujące rozstania. W związkach gwiazd ŹLE się dzieje!

Malinowska w nowej fryzurze i dziwne miny Brodki, czyli gwiazdy na zakupach

Więcej o:
Komentarze (9)
Problemy Richardson i Zamachowskiego. O co będzie walczyć żona aktora?
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 23 razy 21

  Sobie - jaja , resztę - żonie !!! i tak , będzie - sprawiedliwie !

 • bezkrytycznie

  Oceniono 14 razy 12

  Zaczynam się bać, że głodni i obdarci Zamachowski z Richardson przyjdą do mnie na Wigilię.

 • sansa

  Oceniono 16 razy 10

  Faktycznie, problemy straszliwe!!!
  Żona Zamachowskiego "być może będzie walczyła o dom w Pęcicach", bo jest rozżalona, a skąpstwo Szkotów to temat wielu dowcipów i anegdot.
  Pismaki, te argumenty są tak grubymi nićmi szyte, że aż żałosne.

 • rita123

  Oceniono 24 razy 4

  teraz będą razem uprawiać lans ,dwoje starych zapomnianych ludzi ,ale mamusia moniki załatwi co nieco ,bo to dawna pani drektor tv ,a monika to kuzynka krasko ,wiec zamachowski wiedział z kim sie zwiazać,zreszta jak zawsze ,jak zaczynal i nie był znany po poderwal corke bardzo bogatego polaka i dobrze jej znajomości wykorzystał,,kiedy juz bogata zonka nie była potrzebna to ja zdradził ,zrobił dzieciaka kolezance z teatru ,tej z czworka dzieci,,,kariera siadła bo niepracujaca zonka nie była wstanie załatwiac po znajomości to ja zostawił ,dla tej co ma układy i znajomości ,co ta miernota o twarzy prostego przygłopa bez dobrych układow ktore mu załatwiaja wpływowe kobiety ,ktorym wchodzi do łozka ,nic by nie znaczył

 • shadowfax

  Oceniono 5 razy 3

  Cierp ciało jak ci się chciało...
  Swoją drogą Richardson musiała mała bardzo swędziec, skoro złapała się takiego "przystojniaka", bądz co bądz majętnego. Z hydraulikiem by się nie pokazała.

 • pan.malowany

  Oceniono 12 razy 0

  Prawde mowiac to sram na to co zrobi zona Zamachowskiego.

 • czeyo

  Oceniono 6 razy -4

  A ja nieustannie powtarzam ; z tymi rozwodami = ' pic na wode fotomontaz ' ! ! !

 • zuzia888

  Oceniono 32 razy -12

  a moim zdaniem ta cała Justa jakaś nienormalna jest, przecież mogła robić kariere i miec dzieci a teraz wielka matka polka cierpietnica

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX