Problemy Richardson i Zamachowskiego. O co będzie walczyć żona aktora?

Zaczynają się schody w związku.

Dla wielu osób związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego był szokiem. Początkowo pojawiły się plotki, w które trudno było uwierzyć. Później coraz częściej byli widywani razem na imprezach, a niedawno spędzili razem zawody narciarskie gwiazd w Szklarskiej Porębie. Parze towarzyszył syn Richardson. Biorąc pod uwagę fakt, że obydwoje byli w stałych związkach, mają dzieci, to nie będzie łatwa relacja. Uczucie będzie musiało stawić czoła wielu problemom.

Zamachowski Zbigniew, Richardson Monika syn dziecko, Czarnota Sambor

Zdaniem tygodnika "Rewia" w gorszej sytuacji jest Zbigniew Zamachowski. Aktor musi liczyć się z tym, że po rozstaniu z rodziną, będzie prawdopodobnie musiał płacić wysokie alimenty.  Zamachowski ma czworo dzieci ze związku z Aleksandrą Justą. Jak donoszą kolorowe pisma, żona aktora jest bardzo rozżalona i być może będzie walczyła o dom w Pęcicach. Zresztą - Justa poświęciła swoją karierę aktorską, na rzecz wychowywania dzieci.

Aleksandra Justa, Zbigniew Zamachowski

Dziennikarka, Monika Richardson jest żoną szkockiego pilota Jamiego Malcolma. Mają dwójkę małych dzieci, syna i córkę. Richardson była przyzwyczajona do samotnego wychowywania Zosi i Tomka, z racji zawodu wykonywanego przez męża. Być może ten fakt spowodował fascynację wieloletnim przyjacielem i poszukiwanie innego związku.

Lesar Janja, Zamachowski Zbigniew, Richardson Monika

Richardson może mieć powody do obaw, jeśli chodzi o podział majątku.

Nie zapominajmy, że Malcolm jest Szkotem, a skąpstwo tej nacji to temat wielu dowcipów i anegdot- zdradza znajomy Moniki Richardson tygodnikowi "Rewia".

Wygląda na to, że związek pary przejdzie wiele prób. Póki co, Richardson i Zamachowski zamieszkali razem w domu dziennikarki. Czy ich uczucie nie wygaśnie przy tak wielu problemach?

ralph

Zobacz także:

Fala rozstań wśród polskich gwiazd

Szokujące rozstania. W związkach gwiazd ŹLE się dzieje!

Malinowska w nowej fryzurze i dziwne miny Brodki, czyli gwiazdy na zakupach

Więcej o: