Wojewódzki ZNOWU broni Grycan: Bieda to stan umysłu

W "Polityce".
Trwa pięć minut pań Grycanek w mediach, z czego połowa to ewidentnie dwie minuty nienawiści - Kubie Wojewódzkiemu sprawa najpopularniejszej ostatnio rodziny nie daje spokoju.

Po raz kolejny na łamach "Polityki" showman krytykuje tych, którzy wyśmiewają znane milionerki. Tym razem dostało się Michałowi Pirógowi i Karolinie Korwin-Piotrowskiej:

W minionym tygodniu Michał Piróg stwierdził, iż "Bogata Godzilla atakuje, promując otyłość". Następnie Karolina Korwin-Piotrowska oznajmiła, że zamożna familia G. "ma cukiernię i megaparcie na szkło". Gratulujemy ambasadorom tolerancji. Zawsze uważałem, że bieda to stan umysłu - napisał Wojewódzki.

Piróg nazwał Martę Grycan "Godzillą" na swoim Facebooku. Przypominamy ten wpis:

I poprzedni:

Karolina Korwin-Piotrowska swoja opinie wyraziła również na Facebooku. Przy okazji porównała Grycan do Gessler.

Magda Gessler najpierw zbudowała restauracyjne imperium, miała dorobek, doświadczenie, a potem została gwiazdą. Grycan - ma cukiernię, troje dzieci, znane nazwisko i mega parcie na szkło. Kolejność powinna być chyba taka jak u Gessler - dlatego ludzie ją uwielbiają, bo wiedzą, że nie ściemnia, bo coś za nią stoi: lata cięzkiej pracy, umiejętność gotowania, tworzenia smaków; nawet jeśli ma parcie - a każdy pracujący w telewizji ma - to jest nieważne, bo wszyscy wiedzą, że z księżyca sie nie wzięła.

Korwin Piotrowska Karolina

Rodzina Grycan od początku wywołuje w polskich celebrytach skrajne emocje. Jedni ich nienawidzą, inni popierają. Plotek.pl się pyta, czemu to ma służyć? Ci, co krytykują, chcą się poczuć LEPSI? A Ci, co bronią, liczą na jakieś profity?

Może niech każdy zajrzy na swoje podwórko i zastanowi się, jakie jest jego miejsce w show-biznesie i czy Polacy aby na pewno chcą go oglądać.

Saw

Zobacz także:
Michał Piróg o Marcie Grycan: Godzilla atakuje. show-biznes podzielony
Marta Grycan w "Gali": Rozmiar 34 jest sexy
Adam Grycan do Dody: Wyglądasz jak sto milionów