Ronaldo ZWARIOWAŁ?! RZUCIŁ Irinę?!

Podobno najdroższy piłkarz świata rozstał się z supermodelką.
Ronaldo zwariował?! Rzucił Irinę Podobno najdroższy piłkarz świata rozstał się z supermodelką. Świetna informacja dla fanek Cristiano Ronaldo. Podobno piłkarz zerwał zaręczyny z seksowną modelką Iriną Shayk. Przyczyną ma być zapracowanie modelki Mamy świetną informację dla fanek Cristiano Ronaldo (i wielbicieli niesamowitej Iriny Shayk). Jak poinformował portugalski dziennik "De Telegraaf", najdroższy piłkarz świata zerwał zaręczyny z seksowną modelką! Gdy piłkarz trenował w Polsce, zdjęcia roznegliżowanej, seksownej Iriny pojawiły się na okładce jednego z męskich magazynów. Czyżby ta sesja przyczyniła się do rozstania? To właśnie kariera modelki miała być przyczyną zerwania zaręczyn przed Ronaldo. Według dziennika, piłkarz miał ciągłe pretensje o to, że zajęta pracą, nie ma czasu na związek. Piękna modelka mieszka na stałe w Nowym Jorku, gdzie przebiera w ofertach zawodowych. Rozstanie tym bardziej nas szokuje, że w lipcu mieli się pobrać! Shayk i Ronaldo poznali się w 2010 roku, użyczając swojego wizerunku w kampanii firmy odzieżowej Armani. Od tego czasu wielokrotnie byli porównywani do Victorii i Davida Beckhamów. To dzięki rosyjskiej modelce Ronaldo zmienił swój hulaszczy tryb życia. Zapewne po rozstaniu wróci do imprezowych przygód.

Mamy świetną informację dla fanek Cristiano Ronaldo (i wielbicieli niesamowitej Iriny Shayk). Jak poinformował portugalski dziennik "De Telegraaf", najdroższy piłkarz świata zerwał zaręczyny z seksowną modelką! Gdy piłkarz trenował w Polsce, zdjęcia roznegliżowanej, seksownej Iriny, pojawiły się na okładce jednego z męskich magazynów. Czyżby ta sesja przyczyniła się do rozstania?

irina shayk

To właśnie kariera modelki miała być przyczyną zerwania zaręczyn przed Ronaldo. Według dziennika, piłkarz miał ciągłe pretensje o to, że zajęta pracą, nie ma czasu na związek. Piękna modelka mieszka na stałe w Nowym Jorku, gdzie przebiera w ofertach zawodowych.

Irina Shayk

Rozstanie tym bardziej nas szokuje, że w lipcu mieli się pobrać! Shayk i Ronaldo poznali się w 2010 roku, użyczając swojego wizerunku w kampanii firmy odzieżowej Armani. Od tego czasu wielokrotnie byli porównywani do Victorii i Davida Beckhamów.

To dzięki rosyjskiej modelce Ronaldo zmienił swój hulaszczy tryb życia. Zapewne po rozstaniu wróci do imprezowych przygód.

Cristiano Ronaldo, Irina Shayk.

Myślicie, że piłkarz zwariował? Czy normalny facet rzuciłby taką kobietę?

ralph

Zobacz także:

Ronaldo jest w Polsce, a jego dziewczyna ROZBIERA SIĘ w magazynie

Na lepszy dzień: Selena Gomez w BIKINI!

Górniak jest prawdziwą DIWĄ!