Honey żre się z młodą projektantką! Poszło o SUKIENKĘ

Afera z sukienką Honoraty Skarbek, którą założyła na Viva Comet.
Honey kłóci się z projektantką Afera z sukienką Honoraty Skarbek, którą założyła na Viva Comet. Projektantka Lana Nguyen oskarża Honey, że niesłusznie przypisała sobie autorstwo sukienki, którą założyła na galę Viva Comet Od gali Viva Comet minęły już prawie dwa tygodnie, a echa po imprezie nie milkną. We wtorek młoda, początkująca projektantka Lana Nguyen zaatakowała Honoratę Skarbek, umieszczając oficjalne oświadczenie na swojej stronie. Kwestią sporu jest sukienka, którą Honey miała na sobie podczas gali. Według projektantki, srebrna, kosmiczna kreacja z koronkowym trenem nie była autorskim projektem wokalistki, jak mówiła w wielu wywiadach. Była odpowiedzialna jedynie za zarys kreacji. Kilka godzin później na profilu Honoraty Skarbek pojawiła się oficjalna odpowiedź na zarzuty projektantki. Z oświadczenia managementu Honey wynika, że poszło głownie o cenę sukienki: "Faktem jest, że cały zamysł sukienki oraz wizję na jej końcowy wygląd zasugerowała Honey, zaś L. Nguyen zajęła się koordynacją projektu i uszyciem go wraz ze swoją krawcową. Do tego momentu cała współpraca przebiegała pomyślnie, oprócz faktu, że kilka dni przed galą, kiedy sukienka była już prawie ukończona, projektantka nagle poinformowała Honey o wycenie sukienki liczącej kwotę z trzema zerami. Ostatecznie koszt sukienki został nieco zmniejszony, a Honey, zaskoczona brakiem informacji na ten temat jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, oczywiście bezproblemowo uregulowała należną kwotę". Honey tłumaczy, że nie była zobowiązana do promocji artystki, bo za sukienkę zapłaciła. Mimo to umieściła nazwisko projektantki na swoim blogu, który czyta codziennie około 80 tysięcy osób! Wokalistka podważyła także profesjonalizm managementu Lany Nguyen i samej artystki: "Wątpimy w ich profesjonalizm jeszcze pod kilkoma innymi względami, np. wypożyczania przepoconych i niewypranych sukienek czy wypowiadania się w negatywny sposób o innych artystach, korzystających z usług projektantki". Przepocone i niewyprane sukienki? Ostro. Skarbek stwierdziła, że nie będzie już nigdy współpracować z projektantką, bo ta oczerniła jej ciężko wypracowany wizerunek. W odpowiedzi, management projektantki ponownie odbija piłeczkę, kończąc wypowiedź pozytywnym wydźwiękiem: "Rozumiemy, że polski showbiznes rządzi się swoimi prawami, a podpisywanie się swoim nazwiskiem pod czyjąś pracą nie należy do rzadkości. Rozumiemy, ale nie zgadzamy się z takim podejściem. Stąd też nasza taka, a nie inna reakcja. Jest nam niezmiernie przykro w związku z zaistniałą sytuacją, ale nie żywimy urazy i życzymy udanej kariey".

Od gali Viva Comet minęły już prawie dwa tygodnie, a echa po imprezie nie milkną. We wtorek, młoda, początkująca projektantka Lana Nguyen, zaatakowała Honoratę Skarbek, umieszczając oficjalne oświadczenie na swojej stronie. Kwestią sporu jest sukienka, którą Honey miała na sobie podczas gali, na której triumfowała. Według projektantki, srebrna, kosmiczna kreacja z koronkowym trenem, nie była autorskim projektem wokalistki, jak mówiła w wielu wywiadach. Była odpowiedzialna jedynie za zarys kreacji.

honorata skarbek, honey

Kilka godzin później, na profilu Honoraty Skarbek pojawiła się oficjalna odpowiedź na zarzuty projektantki. Z bardzo długiego oświadczenia managementu Honey wynika, że poszło głownie o cenę sukienki.

Faktem jest, że cały zamysł sukienki oraz wizję na jej końcowy wygląd zasugerowała Honey, zaś L. Nguyen zajęła się koordynacją projektu i uszyciem go wraz ze swoją krawcową. Do tego momentu cała współpraca przebiegała pomyślnie, oprócz faktu, że kilka dni przed galą, kiedy sukienka była już prawie ukończona, projektantka nagle poinformowała Honey o wycenie sukienki liczącej kwotę z trzema zerami. Ostatecznie koszt sukienki został nieco zmniejszony, a Honey, zaskoczona brakiem informacji na ten temat jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, oczywiście bezproblemowo uregulowała należną kwotę.

Honey Honorata Skarbek

Honey tłumaczy, że nie była zobowiązana do promocji artystki, bo za sukienkę zapłaciła. Mimo to, umieściła nazwisko projektantki na swoim blogu, który czyta codziennie około 80 tysięcy osób! Wokalistka podważyła także profesjonalizm managementu Lany Nguyen i samej artystki.

Co więcej, wątpimy w ich profesjonalizm jeszcze pod kilkoma innymi względami, np. kierując się faktem wypożyczania przepoconych i niewypranych sukienek czy wypowiadania się w negatywny sposób o innych artystach (których nie chcemy już wymieniać z nazwiska), korzystających z usług projektantki.

Przepocone i niewyprane sukienki? Ostro. Skarbek stwierdziła, że nie będzie już nigdy współpracować z projektantką, bo ta oczerniła jej ciężko wypracowany wizerunek.

W odpowiedzi, management projektantki ponownie odbija piłeczkę, kończąc wypowiedź pozytywnym wydźwiękiem:

Rozumiemy, że polski showbusiness rządzi się swoimi prawami, a podpisywanie się swoim nazwiskiem pod czyjąś pracą nie należy do rzadkości. Rozumiemy, ale nie zgadzamy się z takim podejściem. Stąd też nasza taka, a nie inna reakcja.  Jest nam niezmiernie przykro w związku z zaistniałą sytuacją, ale nie żywimy urazy i życzymy udanej kariey

Myślicie, że sukienka, którą Honey zaprezentowała na Viva Comet, jest warta takiego medialnego skandalu?

Skarbek Honorata Honey

ralph

Zobacz także:

Na lepszy dzień: Selena Gomez w BIKINI!

Katarzyna Adamik pokazała się z partnerką. Pierwszy raz oficjalnie razem!

Półnadzy modele, zażenowana Mołek i Najsztub na kozetce, czyli co się działo na konferencji TVN Style