Czy tak NAPRAWDĘ wygląda Monika Olejnik?

Sesja zdjęciowa z nowej "Gali" wydaje się trochę zbyt wygładzona.
Czy tak wygląda Olejnik? Sesja zdjęciowa z nowej "Gali" wydaje się trochę zbyt wygładzona. W najnowszym numerze "Gali" zamieszczono duży wywiad z Moniką Olejnik. Zdjęcia dziennikarki zostały jednak chyba zbyt mocno wyretuszowane. W najnowszym numerze "Gali" zamieszczono duży wywiad z Moniką Olejnik. Tekst zilustrowano zdjęciami autorstwa Rafała Olejniczaka, na których dziennikarka wygląda świetnie. Problem w tym, że chyba trochę zbyt świetnie. Ciężko uwierzyć, aby widoczne na zdjęciu ręce stylistów mogły dokonać aż takich cudów. Na twarzy Olejnik pozostał co prawda cień zmarszczek, ale bardzo nikły. Jej szyję też profesjonalnie wygładzono. W samym fakcie obróbki zdjęć do magazynów nie ma nic niezwykłego. To powszechna praktyka. Patrząc jednak na zdjęcia Moniki Olejnik z Balu Dziennikarzy sprzed paru dni trudno oprzeć się wrażeniu, że grafik zatrudniony w "Gali" był nieco zbyt nadgorliwy. Wygładzona komputerowo twarz tak znanej dziennikarki to chyba nie najlepszy pomysł. Przecież widzowie prowadzonych przez nią programów telewizyjnych niemal codziennie mogą oglądać ją na żywo.

W najnowszym numerze "Gali" duży wywiad z Moniką Olejnik. Tekst zilustrowano zdjęciami autorstwa Rafała Olejniczaka, na których dziennikarka wygląda świetnie. Problem w tym, że chyba trochę ZBYT świetnie.

Monika Olejnik

Ciężko uwierzyć, aby widoczne na zdjęciu ręce stylistów mogły dokonać aż takich cudów. Na twarzy Olejnik pozostał co prawda cień zmarszczek, ale bardzo nikły. Jej szyję też profesjonalnie wygładzono.

Monika Olejnik

W samym fakcie obróbki zdjęć do magazynów nie ma nic dziwnego. To powszechna praktyka. Patrząc jednak na zdjęcia Moniki Olejnik z Balu Dziennikarzy sprzed paru dni trudno oprzeć się wrażeniu, że grafik zatrudniony w "Gali" był nieco zbyt nadgorliwy.

Monika Olejnik

Wygładzona komputerowo twarz tak znanej dziennikarki to chyba nie najlepszy pomysł. Przecież widzowie prowadzonych przez nią programów telewizyjnych niemal codziennie mogą oglądać ją na żywo.

Monika Olejnik

tommy

Zobacz także:

Z kim żyją nasi dziennikarze i politycy

Najsłynniejsi dziennikarze kiedyś i dziś

Facet Moniki Olejnik to niezłe ciacho

Czy uważasz, że Olejnik w Gali jest zbyt wyretuszowana?
Więcej o:
Komentarze (24)
Czy tak NAPRAWDĘ wygląda Monika Olejnik?
Zaloguj się
 • nooot4you

  Oceniono 5 razy 5

  Dobra obrobka zdjec w Photoshop i wszystko jest mozliwe ;]
  Zapewne P. Olejnik patrzy na te zdjecia i mysli sobie "Kurcze...tez chcialabym tak wygladac" ;]

 • cosma

  Oceniono 4 razy 4

  Czasu nie cofnie - nawet Olejnik !!!

 • ctasek

  Oceniono 2 razy 2

  W międzyczasie nabyłem nowego pomysła, że to może być efekt używania kosmetyków z domieszką soli drogowej ! A tak w ogóle, to jeżeli, jak twierdzą wszyscy eksperci, ta sól drogowa jest nieszkodliwa dla zdrowia, to chcemy tylko sól drogową, bo jest tańsza !!!

 • ctasek

  Oceniono 2 razy 2

  To wszystko dlatego, że do wywoływania zdjęć dosypuje się soli drogowej ! Swoją drogą, ciekawe w których produktach jej niema ?

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  brrrrrr....

 • trzezwy

  Oceniono 4 razy 2

  No cóż - ma już bliżej do lat 60 niż czegokowiek innego - normalni starzeją się z godnością, ale nie ....

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 2 razy 2

  Wyprasowana, że ho ho ;)

 • 2plus2to5

  Oceniono 12 razy 2

  Co do pani Olejnik - tak wyglada jak w programach na zywo ,dziwia mnie te "upiekszania" , praca jej to dziennikarstwo i co ma w nich do powiedzenia a z tym jest roznie.Jak na garbatych to ,z perspektywy 30 lat jeszcze mozna ja strawic.Ma 55 lat i mam nadzieje wiedze jak ludzie podchodza do "upiekszen " ,powinna na takie eksperymety nie wyrazac zgody, troche sie osmiesza .Jako facet moge tylko stwierdzic , no coz kobieta przez momet chce wygladac tak jak by chciala.

  Jak juz jestesmy przy dziennikarzach to drogi Plotku od 1.03. macie nowego szefa.Wy go znacie a my nie ,powinien chociaz przedstawic sie , napisac co ma zamiar zmienic , czy akceptuje to co jest, no tak by wypadalo. To ,ze ostatni sie nie pozegnal to normalka byl burakiem w czapeczce.Ale jak sie nam nowy nie przedstawi no to bedzie -BURAKIEM BEZ CZAPECZKI .

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Olejnik będzie dobrą dziennikarką za 200 lat mniej więcej, pod warunkiem, że utrzyma obecne tempo rozwoju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX