Bieber chce założyć rodzinę!

Bieber, który dopiero co skończył 18 lat, już myśli o potomstwie. Jesteście gotowi na małego Justina lub małą Selenę?
Bieber chce założyć rodzinę! Jesteście gotowi na małego Justina lub małą Selenę? Justin Bieber, który ostatnio skończył 18 lat, powiedział, że chciałby zostać młodym ojcem. Matką dzieci miałaby być Selena Gomez Młody piosenkarz już wcześniej bardzo poważnie traktował związek z Seleną Gomez, nieustannie zapewniając wszystkie możliwe tabloidy i stacje telewizyjne o miłości do swojej dziewczyny. Ich związek przetrwał nawet skandal związany z domniemanym ojcostwem Biebera. Nie wiadomo, czy to oznaka szczerości ich uczucia, czy może ciężka praca PR-owca pary. Młody piosenkarz poszedł jednak o krok dalej i wyznał ostatnio, że chciałby, aby Selena była matką jego dzieci! Zdaniem Justina rodzicielstwo w młodym wieku nie jest niczym złym. - Naprawdę chciałbym być młodym ojcem. Nawet jeśli pierwsze dziecko miałbym mieć w wieku 25 lat, to daje mi nadal dużo czasu na rozwijanie swojej kariery i odnoszenie dalszych sukcesów. Selena kocha dzieci i świetnie sobie z nimi radzi - powiedział w jednym z wywiadów. Jednak jak przystało na tradycjonalistę, Bieber chce, aby wszystko odbyło się w prawidłowej kolejności. Najpierw ślub, potem dzieci. A na wszystko daje sobie góra 10 lat. Jak myślicie, czy Justin, który sam wygląda jak dziecko i nie może legalnie kupić alkoholu w Stanach, powinien już myśleć o potomstwie?

Młody piosenkarz już wcześniej bardzo poważnie traktował związek z Seleną Gomez, nieustannie zapewniając wszystkie możliwe tabloidy i stacje telewizyjne o miłości do swojej dziewczyny. Ich związek przetrwał nawet skandal związany z domniemanym ojcostwem Biebera. Nie wiadomo czy to oznaka szczerości ich uczucia czy ciężka praca PR-owca pary. Młody piosenkarz poszedł jednak o krok dalej, doprecyzowując swoje plany względem Seleny, którą widzi jako... matkę swoich dzieci!

Justin Beiber shirtless and Selena Gomez take a walk in Hawaii. <P> Pictured: Justin  Beiber and Selena Gomez <B>Ref: SPL280870  230511  </B><BR/> Picture by:  starsurf /Splash News<BR/> </P><P> <B>Splash News and Pictures</B><BR/> Los Angeles: 310-821-2666<BR/> New York: 212-619-2666<BR/> London: 870-934-2666<BR/> photodesk@splashnews.com<BR/> </P>

Zdaniem Justina rodzicielstwo w młodym wieku nie jest niczym złym.

Naprawdę chciałbym być młodym ojcem. Nawet jeśli pierwsze dziecko miałbym mieć w wieku 25 lat, to daje mi nadal dużo czasu na rozwijanie swojej kariery i odnoszenie dalszych sukcesów. Selena kocha dzieci i świetnie sobie z nimi radzi- powiedział w jednym z wywiadów.

Jednak jak przystało na tradycjonalistę, Bieber chce aby wszystko odbyło się w prawidłowej kolejności. Najpierw ślub, potem dzieci. A na wszystko daje sobie góra 10 lat.

Jak myślicie, czy Justin, który sam wygląda jak dziecko i nie może legalnie kupić alkoholu w Stanach, powinien już myśleć o potomstwie?

 

iwonka

Zobacz także:

JustinBieber chce przypakować. Dla Seleny!

JustinBieber uwielbia Selenę Gomez

JustinBieber zdradza, dlaczego kocha Selenę!