SZOK! Włodarczyk już mieszka z Krawczykiem!

Życie jak serial! Dalsze perypetie romansu Włodarczyk i Krawczyka.
Włodarczyk zamieszkała z Krawczykiem! Życie jak serial! Dalsze perypetie romansu Włodarczyk i Krawczyka Jak donosi "Fakt", Mikołaj Krawczyk wyprowadził się od dotychczasowej partnerki. W jego wrocławskim lokum mieszka jego nowa dziewczyna - Agnieszka Włodarczyk. To już drugi rozbity związek przez aktorkę Agnieszkę Włodarczyk. Kilka lat temu odbiła chłopaka Annie Wendzikowskiej, teraz zagięła parol na partnera Anety Zając. Poprzedni związek aktorki - z Jakubem Sićko - rozpadł się w listopadzie ubiegłego roku, a Agnieszka długo nie mogła dojść do siebie. Planowali wspólną przyszłość. Aktorka marzyła o potomstwie i razem z ukochanym rozglądała się za wspólnym mieszkaniem w Warszawie. Najwyraźniej Agnieszka znalazła pocieszenie w ramionach kolegi po fachu. Jak donosi "Fakt", Mikołaj Krawczyk wyprowadził się od dotychczasowej partnerki, w której zakochał się na planie "Pierwszej miłości" i zostawił tym samym roczne bliźnięta. W jego wrocławskim lokum pomieszkuje na czas pobytu w mieście jego nowa dziewczyna - Agnieszka Włodarczyk. Do tego osoba związana z produkcją serialu twierdzi, że Krawczyk zawsze czeka na nową ukochaną po pracy i wspólnie jadą do domu. Czy to oznacza, że zdecydowali się na stały związek? Krawaczyk wiele ryzykuje, budując nową relację z gwiazdą "Sary". Odwrócili się od niego rodzice, którzy mieszkają w Gdańsku. Można się także domyślić, że w przyszłości dorastające dzieci aktora i Anety Zając będą miały do niego żal o opuszczenie rodziny.

To już drugi rozbity związek przez aktorkę Agnieszkę Włodarczyk. Kilka lat temu odbiła chłopaka Annie Wendzikowskiej, teraz zagięła parol na partnera Anety Zając. Poprzedni związek aktorki -  z Jakubem Sićko-  rozpadł się w listopadzie ubiegłego roku, a Agnieszka długo nie mogła dojść do siebie. Planowali wspólną przyszłość. Aktorka marzyła o potomstwie i razem z ukochanym rozglądała się za wspólnym mieszkaniem w Warszawie. Najwyraźniej Agnieszka znalazła pocieszenie w ramionach kolegi po fachu.

agnieszka włodarczyk

Jak donosi Fakt, Mikołaj Krawczyk wyprowadził się od dotychczasowej partnerki, w której zakochał się na planie "Pierwszej miłości" i zostawił tym samym roczne bliźnięta. W jego wrocławskim lokum pomieszkuje na czas pobytu w mieście jego nowa dziewczyna- Agnieszka Włodarczyk. Do tego, osoba związana z produkcją serialu  twierdzi, że Krawczyk zawsze czeka na nową ukochaną po pracy i wspólnie jadą do domu. Czy to oznacza, że zdecydowali się na stały związek?

Zajac Aneta, Krawczyk Mikolaj

Wlodarczyk Agnieszka

Krawaczyk wiele ryzykuje, budując nową relację z gwiazdą "Sary". Odwrócili się od niego rodzice, którzy mieszkają w Gdańsku. Można się także domyślić, że w przyszłości dorastające dzieci aktora i Anety Zając będą miały do niego żal o opuszczenie rodziny.

 

pipsi

Zobacz także:

Rodzice Krawczyka są OBURZENI jego romansem z Włodarczyk!

Włodarczyk ROZBIŁA związek Zając i Krawczyka?

Z "Pierwszej miłości" wykluły się... bliźniaki!