Kalisz o odchudzaniu: Chodzę na lewatywę!

Ryszard Kalisz gościł w programie "Dzień Dobry TVN" i opowiadał o tym, jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy.

Ryszard Kalisz to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej polityki. Poseł SLD funkcjonuje właściwie jako pełnoprawny celebryta - bywa na salonach, chętnie pozuje do zdjęć ze znanymi osobami z show-biznesu. Kalisz przez lata przyzwyczaił nas już do swojego wyglądu. Co tu dużo mówić, z pana posła jest kawał chłopa!

23.03.2007 WARSZAWA UL. WIEJSKA SEJM RP - SALA 101 - KONFERENCJA PRASOWA NT USTAWY LUSTRACYJNEJ. W KONFERENCJI WZIELI UDZIAL: JAN LITYNSKI, RYSZARD KALISZ I GRZEGORZ NAPIERALSKI  FOT. ADAM KOZAK / AGENCJA GAZETA

Okazuje się, że już wkrótce sylwetka polityka może się zmienić nie do poznania. Kalisz jest na specjalnej diecie, którą podszepnął mu sam Aleksander Kwaśniewski!

Namawiał mnie, żebym odchudzał się tym samym sposobem. No to spotkałem się z szefową takiego ośrodka i, co ciekawe, poddałem się takiemu badaniu krwi na profil metaboliczny. Byłem zaskoczony! - opowiadał Kalisz w TVN.

ryszard kalisz, dzień dobry tvn, diety gwiazd

Okazało się, że chude twarożki i ciemny chleb wcale nie pomagały Kaliszowi schudnąć. Poseł dostał od dietetyka indywidualnie dopasowany jadłospis. Ale to nie wszystko. Polityk wziął się za siebie naprawdę na poważnie i, oprócz diety, zaczął też stosować inne metody odchudzania:

Chodziłem na takie fajne zabiegi, zapomniałem jak to się nazywa... No, krótko mówiąc, przepraszam znowu za taką dosyć brzydką nazwę, ale kiedyś w wojsku cesarsko-królewskim nazywało się to po prostu LEWATYWA.

ryszard kalisz

Najwyraźniej Kalisz jest zdolny do dużych poświęceń, byle tylko rozprawić się z niechcianymi kilogramami :) Pierwsze efekty już widać - poseł zdaje się być nieco szczuplejszy na twarzy. A tak na marginesie - miny prowadzących, tuż po wyznaniu posła, bezcenne!

marcin prokop, dorota wellman

Olinek

Zobacz także:
Są SEKSOWNE i robią karierę w polityce. ZDJĘCIA!
Kinga Preis ma rewelacyjną figurę. I klasę! FOTO