Zubilewicz zabrał córkę na imprezę. Ale ona wygląda!

Córka prezentera jest wszechstronnie utalentowana. Czy zagości na stałe w show-biznesie?
Zubilewicz zabrał córkę na imprezę Córka prezentera jest wszechstronnie utalentowana. Czy zagości na stałe w show-biznesie? Tomasz Zubilewicz przyszedł na imprezę promującą Hondę Civic. Prezenter pogody w TVN pojawił się w towarzystwie swojej uroczej córki Marty. Tłum gwiazd stawił się we wtorek na warszawskim Torwarze, by obejrzeć najnowszy model Hondy Civic. Celebryci chętnie pozowali w luksusowym samochodzie. Na imprezę przyszedł też Tomasz Zubilewicz. Prezenter pogody w TVN pojawił się w towarzystwie swojej córki Marty. Studentka wokalu jazzowego na gdańskiej Akademii Muzycznej pojawiła się w show-biznesie już jakiś czas temu. Marta wraz z chórem, w którym występuje, dotarła do finału programu "Mam talent". Zagrała też w reklamie czekolady "Milka". Aktualnie córka prezentera planuje powrót na stałe do Warszawy. Chce być bliżej rodziców i, przede wszystkim, rozwijać się w nowej dziedzinie. Marta chce zostać profesjonalną stylistką i makijażystką.

Tłum gwiazd stawił się we wtorek na warszawskim Torwarze, by obejrzeć najnowszy model hondy civic. Celebryci chętnie pozowali w luksusowym samochodzie.

Na imprezę przyszedł też Tomasz Zubilewicz. Prezenter pogody w TVN pojawił się w towarzystwie swojej córki Marty.

Premiera nowej Hondy Civic, Torwar, 29.02.2012, FOT. WBF

Studentka wokalu jazzowego na gdańskiej Akademii Muzycznej pojawiła się w show-biznesie już jakiś czas temu. Marta wraz z chórem, w którym występuje, dotarła do finału programu "Mam talent".

Zagrała też w reklamie czekolady "Milka". Aktualnie córka prezentera planuje powrót na stałe do Warszawy. Chce być bliżej rodziców i, przede wszystkim, rozwijać się w nowej dziedzinie. Marta chce zostać profesjonalną stylistką i makijażystką. Tutaj możecie obejrzeć klip, którego bohaterowie zostali ucharakteryzowani przez Martę.

Premiera nowej Hondy Civic, Torwar, 29.02.2012, FOT. WBF

Podoba Wam się córka prezentera? Myślicie, że ma szansę na dłuższą karierę w show-biznesie?

Olinek

Zobacz także:

Urbański w skarpetkach, Ibisz z byłą żoną. Zobacz, co się działo na pokazie Hondy

5 powodów, dla których KOCHAMY Jakuba Gierszała

Królikowski zakochał się w koleżance z serialu?!