Chłopaki Make Life Harder chcą się ZABIĆ. Co ma z tym wspólnego Kasia Tusk?!

Bardzo to przeżyli.
Chłopaki Make Life Harder chcą się zabić Maciej i Lucjan bardzo przeżyli smutną wiadomość z bloga Kasi Tusk Sezon przecen już za nami. Tą smutną wiadomością podzieliła się z czytelnikami swojego bloga Kasia Tusk. Chłopaki Make Life Harder bardzo tę nowinę przeżyli. Musimy się z tym pogodzić, sezon przecen już za nami. Tą smutną wiadomością podzieliła się z czytelnikami swojego bloga Kasia Tusk. "No i po przecenach! Dla wszystkich łowców okazji rozpoczął się trudny okres" - napisała. Oj, córka premiera nawet nie zdawała sobie sprawy, że jej słowa okażą się prorocze... Maciej i Lucjan z Make Life Harder bardzo to przeżyli: "W polskich domach coroczna melancholia. Córki w katatonii, matki na fikcyjnym chorobowym, nawet panowie jacyś tacy wyobcowani jak polscy żołnierze w okopach. Słowem - sezon przecen i wyprzedaży powoli dobiega końca. Kto nie zdążył kupić wszystkich zaje****ych fatałaszków, ten może A) od razu się zabić lub B) stanąć w kolejce na psychoterapię do Santorskiego i potem się zabić. Ale to dość radykalne rozwiązania i trochę nawet głupie, biorąc pod uwagę, że mówimy przecież o wyprzedażach." Ale nie ma co się smucić. Nawet z tak beznadziejnej sytuacji jest jakieś wyjście. Rezolutna Kasia Tusk poleca stronę, na której można wyłowić okazje, nawet poza sezonem wyprzedaży: "W zeszłym tygodniu na przykład, za zakupy w H&M można było dostać kartę upominkową w wysokości 20 zł (o czym głupia nie miałam pojęcia, ale od dziś już mi taka okazja nie umknie:)). Radzę więc przez zakupami zajrzeć na tę stronę i sprawdzić czy 'a nuż widelec' nie uda nam się czegoś zaoszczędzić." Oczywiście Maciej i Lucjan do tej wypowiedzi także mają swój komentarz: "Przez cały ten czas w Monarze sprawdzamy, czy salony H&M przypadkiem nie rozdają kart upominkowych w wysokości 20 złotych. Jeśli rozdają, to sikamy ze szczęścia i natychmiast wychodzimy z uzależnienia." Uff, bo już się baliśmy.

Musimy się z tym pogodzić. Sezon przecen już za nami. Tą smutną wiadomością podzieliła się z czytelnikami swojego bloga Kasia Tusk.

No i po przecenach! Dla wszystkich łowców okazji rozpoczął się trudny okres - napisała.

Kasia Tusk

Oj, córka premiera nawet nie zdawała sobie sprawy, że jej słowa okażą się prorocze...

Maciej i Lucjan z Make Life Harder bardzo to przeżyli:

W polskich domach coroczna melancholia. Córki w katatonii, matki na fikcyjnym chorobowym, nawet panowie jacyś tacy wyobcowani jak polscy żołnierze w okopach. Słowem - sezon przecen i wyprzedaży powoli dobiega końca. Kto nie zdążył kupić wszystkich zaje****ych fatałaszków, ten może A) od razu się zabić lub B) stanąć w kolejce na psychoterapię do Santorskiego i potem się zabić. Ale to dość radykalne rozwiązania i trochę nawet głupie, biorąc pod uwagę, że mówimy przecież o wyprzedażach. Dlatego najbardziej konstruktywnym wyjściem byłoby po prostu uzależnić się od metaamfetaminy, co skutecznie odciągnęłoby naszą uwagę od stresu związanego z końcem przecen i pozwoliło uzyskać odpowiednie wsparcie ze strony najbliższych.

Ale nie ma co się smucić. Nawet z tak beznadziejnej sytuacji jest jakieś wyjście. Rezolutna Kasia Tusk poleca stronę, na której można wyłowić okazje, nawet poza sezonem wyprzedaży:

W zeszłym tygodniu na przykład, za zakupy w H&M można było dostać kartę upominkową w wysokości 20 zł (o czym głupia nie miałam pojęcia, ale od dziś już mi taka okazja nie umknie:)). Radzę więc przez zakupami zajrzeć na tę stronę i sprawdzić czy "a nuż widelec" nie uda nam się czegoś zaoszczędzić.

Oczywiście Maciej i Lucjan do tej wypowiedzi także mają swój komentarz:

Przez cały ten czas w Monarze sprawdzamy, czy salony H&M przypadkiem nie rozdają kart upominkowych w wysokości 20 złotych. Jeśli rozdają, to sikamy ze szczęścia i natychmiast wychodzimy z uzależnienia.

Uff, bo już się baliśmy.

Jax

Zobacz także:

Make Life Harder: Jacyków najwidoczniej nie wyrabia, dlatego znów przyjechał TVN

Blog Make Life Harder zdobywa nagrody!

Chłopaki z Make Life Harder opowiadają w TVN, jak się ubrać na dokarmianie ptaków