Mariah Carey jest BARDZO SZCZUPŁA! Chwali się sylwetką na Twitterze

Nowe zdjęcie piosenkarki.

Na oficjalnym twitterowym profilu Mariah Carey, pojawiło się aktualne zdjęcie ze studia, w którym artystka nagrywała piosenkę. 41-letnia Carey pozuje, chwaląc się swoją nienaganną sylwetką, nad którą tak ciężko pracowała po narodzinach bliźniaków. Co więcej, piosenkarka pozwoliła na to, by zrobiono jej zdjęcie bez makijażu. To do Carey niepodobne!

mariah carey, zdjęcia z twittera

mariah carey, twitter

Mariah Carey wielokrotnie chudła, by znowu przytyć. Zanim urodziła dzieci, korzystała z usług trenera personalnego, dbającego o jej formę i sylwetkę. W czasie ciąży, jej waga bardzo wzrosła i ciężko było szybko wrócić do poprzedniego stanu. Zbędne kilogramy odebrały jej chęć do wystąpień publicznych.

Singer Mariah Carey entertains  shareholders at the Wal-Mart Stores Inc's annual general meeting in Fayetteville, Arkansas June 4, 2010.   REUTERS/Sarah Conard   (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT BUSINESS)

Jednak ciężka praca i odpowiednia dieta przyniosły skutek. W październiku zeszłego roku Carey pokazała się na imprezie w doskonałej formie. Promowała wówczas łatwą w zastosowaniu,odżywczą dietę Jenny Craig. Na konferencji prasowej pojawiła się zupełnie odmieniona, eksponując odpowiednio swoje seksowne, kształtne ciało.

Mariah Carey

Mariah Carey

ralph

Zobacz także:

Bieber jest już PEŁNOLETNI! Pamiętacie, jak zaczynał?

Kształtne piersi, jędrne pupy, czyli aktorki z latynoskich telenowel

Noga Angeliny Jolie żyje własnym życiem. Jest WSZĘDZIE!