Mama Dody ZGORSZONA filmem Kac Wawa!

Artystka krępowała się, oglądając film w towarzystwie rodziców.
Mama Dody zgorszona filmem "Kac Wawa" Artystka krępowała się, oglądając film w towarzystwie rodziców. - Mama była jednak tym filmem zniesmaczona. Ja nie widzę w ten sposób stolicy, jak w filmie "Kac Wawa", czyli od strony dziwek i kurwiarzy! - powiedziała Doda. Doda nagrała piosenkę i wideoklip na potrzeby promocji filmu "Kac Wawa". Komedia wchodzi do kin już jutro. Okazuje się, że piosenkarce nie przypadł do gustu film, który uświetniła swoim nagraniem. Co więcej, "Kac Wawa" nie spotkał się z uznaniem mamy artystki, która towarzyszyła córce na oficjalnej premierze: - Mama była jednak tym filmem zniesmaczona. Ja nie widzę w ten sposób stolicy, jak w filmie "Kac Wawa", czyli od strony dziwek i kurwiarzy! Widzę w niej o wiele więcej ciekawszych historii - powiedziała Doda w rozmowie z "Faktem". Rabczewska cieszy się, że film nie powstał kilka lat temu. - Wtedy mama na pewno nie puściłaby mnie do stolicy z Ciechanowa- przyznała gwiazda. Zastanawia nas to, czy przed zdecydowaniem się na nagranie piosenki promującej film, Doda naprawdę nie wiedziała, na czym opiera się jego fabuła? A może słowa celebrytki mają po prostu zaintrygować widzów i przyciągnąć ich do kin?

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam teledysk do piosenki, którą Doda nagrała na potrzeby promocji filmu "Kac Wawa". Komedia wchodzi do kin już jutro.

kac wawa, plakat, premiera

Okazuje się, że piosenkarce nie przypadł do gustu film, który uświetniła swoim nagraniem. Co więcej, "Kac Wawa" nie spotkał się z uznaniem mamy artystki, która towarzyszyła córce na oficjalnej premierze:

Mama była jednak tym filmem zniesmaczona. Ja nie widzę w ten sposób stolicy, jak w filmie "Kac Wawa", czyli od strony dziwek i kurwiarzy! Widzę w niej o wiele więcej ciekawszych historii - powiedziała Doda w rozmowie z "Faktem".

doda, kac wawa, rodzice, premiera

Rabczewska cieszy się, że film nie powstał kilka lat temu:

Wtedy mama na pewno nie puściłaby mnie do stolicy z Ciechanowa- przyznała gwiazda.

Zastanawia nas to, czy przed zdecydowaniem się na nagranie piosenki promującej film, Doda naprawdę nie wiedziała, na czym polega fabuła? A może jej słowa mają po prostu zaintrygować widzów i przyciągnąć ich do kin?

doda, kac wawa

 

Olinek

Zobacz także:

Mozil na imprezie PLAYBOYA. Nie przyszedł sam...

Rozbawiona i wylaszczona Ola Szwed, czuwający nad wszystkim Meller, czyli co się działo na imprezie Playboya

Ale one są seksowne! Zobacz aktorki serialowego hitu

Więcej o:
Komentarze (47)
Mama Dody ZGORSZONA filmem Kac Wawa!
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 25 razy 23

  Ciekawe, że mama Dody nie była zniesmaczona wkładaniem przez córkę plastikowego penisa do ust, lataniem z gołym tyłkiem i stekiem bluzgów, które ozdabiają każde zdanie Dody. A tu nagle zniesmaczył ją jakiś tandetny filmik z wieśniackim Szycem. W końcu to tylko film, a popisy jej córki są realne i świadczą o rodzicach bardziej niż chcieliby przyznać.

 • sansa

  Oceniono 22 razy 20

  No proszę! Mama zgorszona filmem, a swoją blacharusią nie. Jakież to wszystko względne, nieprawdaż?

 • ewcyk

  Oceniono 20 razy 18

  ojej. To może zabierze naszą Dosię do Ciechanowa :D

 • awanka

  Oceniono 22 razy 18

  Matka niedh się zacznie gorszyc swoja chamska i wulgarna córka , ktora pokazuje co ma w gaciach. Obciach i wstyd ,żadna szanująca sie gwiazda tego nie robi oprócz jednej idacej na dno .

 • cerrie

  Oceniono 20 razy 16

  No proszę ja was. I ja mam uwierzyć, że Doda ta właśnie Doda która potrafi otwarcie pokazać środkowy palec i powiedzieć "Mam cię w d***e" nagle po obejrzeniu tego filmu stała się dziewicą orleańską? Mówi, że gdyby jej mama wiedziała jak to według tego filmu jest w stolicy, to by jej nie puściła? A teraz co nie wstydzi się, że jej córeczka ubiera się na występy jak już nie powiem kto? Teraz nagle jej mamie nie przeszkadza co o jej córce mówią inni? Śmiechu warte. Jakby jej mama kilka lat temu nie chciała jej puścić, to teraz też by jej nie pozwoliła na takie prostackie zachowanie.

 • magdaem

  Oceniono 21 razy 15

  Zgorszona po seansie ? Przepraszam a ekscesy Dorotki jak lata z goła pupą i jak niżej napisane wymachuje środkowymi palcami czy przeklina na antenie to co ? Nie gorszy jej to tylko film? Oj już przesadzają, ma wiele innych powód na to swoje pogorszenie. Tak z innej beczki : http://dl4.pl/PoSeansieMpg . Pozdrawiam normalnych ludzi których taki film nie gorszy :P

 • plepla

  Oceniono 18 razy 14

  Mamusia zniesmaczona to powinna być swoją córunią. Wszyscy w Polsce wiedzą co dosia ma w majtkach i to jest ok?

 • iwonnth

  Oceniono 15 razy 13

  Dodzia lubi takie klimaty
  i Mamusia o tym nie wie !
  dziś się dowiaduje ?
  <szok>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX