Mama Dody ZGORSZONA filmem Kac Wawa!

Artystka krępowała się, oglądając film w towarzystwie rodziców.
Mama Dody zgorszona filmem "Kac Wawa" Artystka krępowała się, oglądając film w towarzystwie rodziców. - Mama była jednak tym filmem zniesmaczona. Ja nie widzę w ten sposób stolicy, jak w filmie "Kac Wawa", czyli od strony dziwek i kurwiarzy! - powiedziała Doda. Doda nagrała piosenkę i wideoklip na potrzeby promocji filmu "Kac Wawa". Komedia wchodzi do kin już jutro. Okazuje się, że piosenkarce nie przypadł do gustu film, który uświetniła swoim nagraniem. Co więcej, "Kac Wawa" nie spotkał się z uznaniem mamy artystki, która towarzyszyła córce na oficjalnej premierze: - Mama była jednak tym filmem zniesmaczona. Ja nie widzę w ten sposób stolicy, jak w filmie "Kac Wawa", czyli od strony dziwek i kurwiarzy! Widzę w niej o wiele więcej ciekawszych historii - powiedziała Doda w rozmowie z "Faktem". Rabczewska cieszy się, że film nie powstał kilka lat temu. - Wtedy mama na pewno nie puściłaby mnie do stolicy z Ciechanowa- przyznała gwiazda. Zastanawia nas to, czy przed zdecydowaniem się na nagranie piosenki promującej film, Doda naprawdę nie wiedziała, na czym opiera się jego fabuła? A może słowa celebrytki mają po prostu zaintrygować widzów i przyciągnąć ich do kin?

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam teledysk do piosenki, którą Doda nagrała na potrzeby promocji filmu "Kac Wawa". Komedia wchodzi do kin już jutro.

kac wawa, plakat, premiera

Okazuje się, że piosenkarce nie przypadł do gustu film, który uświetniła swoim nagraniem. Co więcej, "Kac Wawa" nie spotkał się z uznaniem mamy artystki, która towarzyszyła córce na oficjalnej premierze:

Mama była jednak tym filmem zniesmaczona. Ja nie widzę w ten sposób stolicy, jak w filmie "Kac Wawa", czyli od strony dziwek i kurwiarzy! Widzę w niej o wiele więcej ciekawszych historii - powiedziała Doda w rozmowie z "Faktem".

doda, kac wawa, rodzice, premiera

Rabczewska cieszy się, że film nie powstał kilka lat temu:

Wtedy mama na pewno nie puściłaby mnie do stolicy z Ciechanowa- przyznała gwiazda.

Zastanawia nas to, czy przed zdecydowaniem się na nagranie piosenki promującej film, Doda naprawdę nie wiedziała, na czym polega fabuła? A może jej słowa mają po prostu zaintrygować widzów i przyciągnąć ich do kin?

doda, kac wawa

 

Olinek

Zobacz także:

Mozil na imprezie PLAYBOYA. Nie przyszedł sam...

Rozbawiona i wylaszczona Ola Szwed, czuwający nad wszystkim Meller, czyli co się działo na imprezie Playboya

Ale one są seksowne! Zobacz aktorki serialowego hitu