Mozil na imprezie PLAYBOYA. Nie przyszedł sam...

Z kim artysta spędza wolny czas?
Mozil na imprezie"Playboya" nie był sam Z kim artysta spędza wolny czas? Czesław Mozil przyszedł na imprezę "Playboya" z kobietą. Czy to jego nowa dziewczyna? "Ta pani to wieloletnia przyjaciółka Czesława" - mówi PR manager muzyka Czesław Mozil swoim udziałem w programie "X Factor" zapewnił sobie miejsce w gronie polskich celebrytów. Zainteresowanie życiem prywatnym muzyka wciąż nie maleje. Sam Mozil dostarcza mediom pretekstów do plotek. Kilka tygodni temu na swoim profilu na Facebooku ogłosił, że zamierza zakończyć karierę muzyczną i poświęcić się pracy w telewizji, co okazało się, na szczęście, żartem. Kilka dni temu Czesław wpadł na imprezę "Fotoerotica", organizowaną przez redaktora naczelnego "Playboya", Marcina Mellera. U boku Mozila pojawiła się tajemnicza kobieta. Para zwracała na siebie uwagę dość niekonwencjonalnym, jak na wieczorną galę, strojem. Wszyscy zastanawiali się, czy towarzyszka Czesława to jego nowa dziewczyna? Okazuje się jednak, że pary nie łączy romantyczne uczucie. "Ta pani to wieloletnia przyjaciółka Czesława Mozila" - powiedział PR manager muzyka, Artur Tylmanowski. Wszystko wskazuje na to, że pochodzący z Zabrza 33-latek nadal jest sam. W zeszłym roku Mozil spotykał się ze studentką Kasią Wojdą. Związek jednak szybko się rozpadł i od tej pory u boku muzyka nadal brak partnerki.

Czesław Mozil swoim udziałem w programie "X Factor" zapewnił sobie miejsce w gronie polskich celebrytów. Zainteresowanie życiem prywatnym muzyka wciąż nie maleje. Sam Mozil dostarcza mediom pretekstów do plotek. Kilka tygodni temu na swoim profilu na Facebooku ogłosił, że zamierza zakończyć karierę muzyczną i poświęcić się pracy w telewizji, co okazało się, na szczęście, żartem.

czesław mozil

Kilka dni temu Czesław wpadł na imprezę "Fotoerotica", organizowaną przez redaktora naczelnego "Playboya", Marcina Mellera. U boku Mozila pojawiła się tajemnicza kobieta. Para zwracała na siebie uwagę dość niekonwencjonalnym, jak na wieczorną galę, strojem. Wszyscy zastanawiali się, czy towarzyszka Czesława to jego nowa dziewczyna?

Mozil Czeslaw Spiewa partnerka chyba

Okazuje się jednak, że pary nie łączy romantyczne uczucie.

Ta Pani to wieloletnia przyjaciółka Czesława Mozila - powiedział nam PR manager muzyka, Artur Tylmanowski.

Mozil Czeslaw Spiewa partnerka chyba

Wszystko wskazuje na to, że pochodzący z Zabrza 33-latek nadal jest sam. W zeszłym roku Mozil spotykał się ze studentką Kasią Wojdą. Związek jednak szybko się rozpadł i od tej pory u boku muzyka nadal brak partnerki.

Olinek

Zobacz także:

Rozbawiona i wylaszczona Ola Szwed, czuwający nad wszystkim Meller, czyli co się działo na imprezie Playboya

Alicja Węgorzewska jest cały czas krytykowana za wygląd. Czy się tym przejmuje?

Richardson i Zamachowski już się nie ukrywają?

Więcej o:
Komentarze (32)
Mozil na imprezie PLAYBOYA. Nie przyszedł sam...
Zaloguj się
 • 2plus2to5

  Oceniono 25 razy 25

  Nie jestem fanem tworczosci pana Czeslawa ,bo jej nie znam a to co slyszalem, ot takie sobie.Ale przyjscie jego z przyjaciolka na impreze "fotoerotika" w takim stroju i na takim luzie jest najlepszym kometarzem do calego g...na, jakim karmi czytelnikow Polskie wydanie PLAYBOYA, z wysokoczolowym red. naczelnym lacznie.

 • browaryr

  Oceniono 27 razy 13

  facet przyszedl z dziewucha na piwo-o co chodzi???????????

 • lk

  Oceniono 17 razy 11

  I ku... co?? Nie można wyglądać jak handlara z Bałuckiego??

 • iwonnth

  Oceniono 13 razy 9

  Fajnie że nie odrzuca nawet kobiet które są pulchniejsze :)

 • k8libby

  Oceniono 7 razy 7

  to ta od pornosa?

 • m.jackson4ever

  Oceniono 20 razy 6

  mozil niestety ma 150cm w kapeluszu, do tego wygląda jakby się nie mył, strasznie bełkocze, ubrac też się nie umie.. jesli jakaś laska chce z nim byc to dla kasy

 • agoolec

  Oceniono 3 razy 3

  sorry ,ale wyglądają jak para brudasów

 • gagula

  Oceniono 10 razy 2

  jakby Czesław zadbał o siebie byłby całkiem sexy i na szczęście ta pani nie jest jego damą !

 • kate1988

  Oceniono 8 razy 2

  Jestem w szoku co prawda że przyszedł z kimś tak ubranym ale co fakt to fakt, tam się dzieją takie rzeczy że jej ubiór jest chyba idealnym odpowiednikiem. Każdy robi to co lubi i tak to u nas bywa. jedynie ich zachwianie po http://dl4.pl/ImrezaPlayboyAfter trochę mnie dziwi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX