Mark Wahlberg ZDRADZIŁ wyniki OSCARÓW!

Aktor podał nazwiska laureatów jutrzejszej gali.
Mark Wahlberg ZDRADZIŁ wyniki OSCARÓW! Aktor podał nazwiska laureatów oscarowej gali Aktor Mark Wahlberg zdradził, że Oscara za najlepszy film roku dostanie "Artysta", a Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową otrzyma Jean Dujardin Ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się dziś w nocy w słynnym Kodak Theatre w Los Angeles. Jednak już teraz wiemy, kto zdobędzie najważniejszą nagrodę w branży filmowej! Mark Wahlberg, znany m.in. z filmów "Planeta małp" czy "Gwiazda rocka", wyjawił, kto z dzisiejszej gali wróci do domu ze statuetką. Nagrodzony ma zostać film "The Artist", a Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego zgarnie podobno Jean Dujardin. Jak czytamy w wywiadzie dla "Huffington Post" wyróżnienia mają też powędrować do Violi Davis, Octavii Spencer (obie zagrały w "Służących"), Christophera Plummera oraz twórców filmu "Hugo". Wahlberg twierdzi, że do informacji dotarł dzięki swojemu koledze z firmy Pricewaterhouse, która zajmuje się obsługą największej imprezy w Hollywood. Myślicie, że aktor podał prawdziwe wyniki? A może to po prostu sposób na podgrzanie atmosfery wokół wydarzenia?

Ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w niedzielę w słynnym Kodak Theatre w Los Angeles. Jednak już dziś wiemy, kto zdobędzie najważniejszą nagrodę w branży filmowej! Mark Wahlberg, znany m.in. z filmów "Planeta małp" czy "Gwiazda rocka" wyjawił, kto z jutrzejszej gali wróci do domu ze statuetką. Nagrodzony ma zostać film "The Artist", a Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego zgarnie podobno Jean Dujardin.

Mark Wahlberg

Jak czytamy w wywiadzie dla "Huffington Post" wyróżnienia mają też powędrować do Violi Davis, Octavii Spencer (obie zagrały w "Służących"), Christophera Plummera oraz twórców filmu "Hugo".

viola davis, oscary 2012

octavia spencer, oscary 2012

christopher plummer, oscary 2012

Wahlberg twierdzi, że do informacji dotarł dzięki swojemu koledze z firmy Pricewaterhouse, która zajmuje się obsługą największej imprezy w Hollywood. Myślicie, że aktor podał prawdziwe wyniki? A może to po prostu sposób na podgrzanie atmosfery wokół wydarzenia?

 

Olinek

Zobacz także:

Miko i Rosati na imprezie w Hollywood. Seksowny dekolt vs. prześwitujące koronki

Gwiazdy z DZIEĆMI na widowisku Disneya!

Nie tylko mini. Honey, Ola Szwed i baaardzo głębokie rozcięcia na Viva Comet

Więcej o:
Komentarze (17)
Mark Wahlberg ZDRADZIŁ wyniki OSCARÓW!
Zaloguj się
 • kcramsib

  Oceniono 8 razy 8

  Tak "zdradzić" to ja też mogę - typy Wahlberga to pewniaki już od jakiegoś czasu...

 • zbyszeks01

  Oceniono 9 razy 7

  On zawsze wczesniej mowi a potem mysli. Zobacz co powiedzial o 11 Wrzesnia - jak on by sie zachowal w samolocie: http://www.polonia360.com/Article_233_205_475_mowil-„zapobieglbym-katastrofie-wtc”-teraz-przeprasza.aspx

 • gguciaa

  Oceniono 6 razy 2

  Myślę że wyniki Oscarów są chronione i nikt tak porostu nie może ich ujawnić.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 0

  O! Pewnie jeszcze do Golonki zadzwonił z tą informacją.
  Mark Wahlberg nie może mieć, OLIKU, takich informacji. Gdybyś miał choć cień pojęcia, jak przebiega głosowanie, to nie wypisywałbyś bzdur.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX