Doda na imprezie. Ale się wystroiła!

Doda trochę przesadziła ze stylizacją.
Doda wystroiła się na imprezę Piosenkarka trochę przesadziła ze stylizacją na gali Osobowość Roku 2011 Doda słynie z odważnych stylizacji, które nie zawsze są udane. Tym razem trochę przekombinowała, przychodząc na galę Osobowość Roku 2011 dość oryginalnie ubrana. Doda słynie z odważnych stylizacji, które nie zawsze są udane. Tym razem trochę przekombinowała. Piosenkarka przyszła na galę Osobowość Roku 2011 bardzo oryginalnie ubrana. Ciągnąca się po ziemi i bardzo opięta suknia, futerkowa kamizelka, kapelusz, rękawiczki, biżuteria, a pod szyją coś, co przypomina nam dziecięcy śliniak. Czyżby Doda bała się, że pochlapie się jedzeniem? Doda powinna chyba żałować rozstania z Marthą Tarnowską, bo na gali Osobowość Roku 2011 nowa klientka stylistki, Marta Grycan, prezentowała się dużo lepiej i bardziej elegancko. Piosenkarka przesadziła też z fryzurą. Czyżby inspirowała się Pocahontas? A może tęskni do czasów, gdy była małą dziewczynką i stąd te warkocze? Piosenkarka przyszła na imprezę z przyjaciółką, a swojego faceta Błażeja Szychowskiego zostawiła w domu. Oprócz zdjęć z Martą Grycan i jej mężem Doda pozowała również w uścisku z kapitanem Tadeuszem Wroną.

Doda słynie z odważnych stylizacji, które nie zawsze są udane. Tym razem trochę przekombinowała. Piosenkarka przyszła na galę Osobowość Roku 2011 bardzo oryginalnie ubrana.

Ciągnąca się po ziemi i bardzo opięta suknia, futerkowa kamizelka, kapelusz, rękawiczki, biżuteria, a pod szyją coś co przypomina nam dziecięcy śliniak. Czyżby Doda bała się, że pochlapie się jedzeniem?

Doda

Doda powinna chyba żałować rozstania z Marthą Tarnowską, bo na gali Osobowość Roku 2011 nowa klientka stylistki, Marta Grycan, prezentowała się dużo lepiej i bardziej elegancko.

Piosenkarka przesadziła też z fryzurą. Czyżby inspirowała się Pocahontas? A może tęskni do czasów, gdy była małą dziewczynką i stąd te warkocze?

Doda Rabczewska Dorota

Doda Rabczewska Dorota

Piosenkarka przyszła na imprezę z przyjaciółką, a swojego faceta Błażeja Szychowskiego zostawiła w domu.

Oprócz zdjęć z Martą Grycan i jej mężem Doda pozowała również w uścisku z kapitanem Tadeuszem Wroną.

Chyba w czasie gali tęskniła za Błażejem, aby nie czuła się samotna, uściskał ją również Adam Grycan

Doda, Adam Grycan, kapitan Tadeusz Wrona

Doda Rabczewska Dorota, Grycan Marta maz

Lou

Zobacz także:

Gwiazdy na imprezie Osobowość Roku 2011

To był POKAZ! Na NAJWYŻSZYM poziomie. La Mania w Londynie

Agnieszka Maciąg jest w ciąży!


Więcej o:
Komentarze (27)
Doda na imprezie. Ale się wystroiła!
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 11 razy 5

  eeee u lodziary nawet vagina przykryta-chwali sie chwali.

 • sentence

  Oceniono 11 razy 5

  To lodziarsko - buraczane towarzystwo jest dla niej idealne!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 4

  Ciechanówa jeszcze nie jest taka stara, by śliniak nosić. Pani Grycan ma sukieneczkę sprawiającą, że "cycuszki" wyglądają nieforemnie. Mężowi rączki latają, oj latają. Jemu też stylista by się przydał.

 • sensacja

  Oceniono 7 razy 3

  Marta Grycan ma suknię, która podkreśla jej mankamenty (wielkie piłki zamiast biustu i trzecia piłka jako brzuch), do tego okropny makijaż, twarz jej błyszczy jak lustro, oczka małe, usta bordowe, koszmar. Doda ma minę pt."zrobiłam wam łaskę, że tu jestem, ale potwornie się nudzę ever". Doda ma jarmarczny gust i bez dobrej stylistki nie potrafi ubrać się z klasą, bo po prostu ona nie ma klasy.

 • szyc

  Oceniono 11 razy 3

  Wystroiła się tym białym śliniakiem jak do robienia loda.. Musi bardzo agresywnie szarpać, skoro robi tyle białych plam dookoła. Prawdziwe nazwisko tej damy w szarej jak błoto, słupowatej kiecy to Doda Odloda-Majdanssałowska-Darskowłoskozdupsko-żołądźwpi.zduszychowska

 • pako13

  Oceniono 4 razy 2

  nie mogę patrzec na te idiotkę!!!!..załosna kopiara,nie ma własnego stylu,tylko podpatruje u innych a potem pokazuje sie jakby to sama wymysliła...

 • kotkaslawka

  Oceniono 6 razy 2

  Heh czarne rekawiczki zgapila od Whitney Houston ze zdjec zalosne

 • saba20

  Oceniono 6 razy 2

  Fryzura już lepsza Dody,niż anielskie loki pani Marty Grycan.

 • samataa

  Oceniono 6 razy 2

  Hit czy kit - ciężkie pytanie. Z jednej strony na plus bo wyróżnia się od reszty, a z innej minus bo "haloł czego ja nie zrobię by być sławną"... Sama nie wiem co mam myśleć, z jednej strony fajnie bo jednak ma swój charakter (skopiowany od gwiazd zagranicznych) a drugiej strony to to co napisałam o pierwszej - ani oryginał ani kopia. Niedługo doda ma wystąpić w nowym serialu http://is.gd/PierwszaRolaDody - zobaczymy co to za rola. Zobaczymy czy hit czy kit. Pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX