Make Life Harder: Jacyków najwidoczniej nie wyrabia, dlatego znów przyjechał TVN

Maciej i Lucjan zyskują coraz większą popularność w mediach.
Maciej i Lucjan podbijają media Panowie zyskują coraz większą popularność w telewizjach śniadaniowych Maciej i Lucjan, znani z parodii bloga Kasi Tusk, coraz częściej są zapraszani przez telewizje śniadaniowe do komentowania otaczającej nas rzeczywistości. Maciej i Lucjan, znani z głośnej parodii bloga Kasi Tusk, coraz częściej są zapraszani przez telewizje śniadaniowe do komentowania otaczającej nas rzeczywistości. Na początku lutego gościli w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadali o sobie, swojej działalności i blogu. - No, pomysł na bloga wziął się stąd, że mamy wrażenie, że media wciąż za bardzo się skupiają na takich nieistotnych kwestiach jak wnętrze człowieka i polityka, a za mało na wyglądzie zewnętrznym - mówił Lucjan. W niedzielę ponownie gościli w programie TVN-u. Tłumaczyli widzom, jak powinno się celebrować tłusty czwartek i co symbolizuje pączek. - Tłusty czwartek to trzecie najważniejsze święto Polaków - po Halloween i Walentynkach - żartobliwie przekonywał jeden z chłopaków. - W Polsce pączek jest symbolem seksu. Tak, pączek to jest taki sygnał gotowości seksualnej - poważnym tonem wyjaśniał Lucjan. - Tłusty czwartek tak ogólnie można by powiedzieć, że to jest taki karnawał godowy Polaków czy Europejczyków. Panowie nie dość, że parodiują Kasię Tusk, to naśmiewają się z Jolanty Kwaśniewskiej. Na swojej stronie na Facebooku wyrażają swoje niezadowolenie, że wycięto momenty, w których ją obrażają: "Jacyków najwidoczniej nie wyrabia, dlatego znów przyjechał TVN i zapytał nas, co to jest Tłusty Czwartek i jak sobie poradzić z jedzeniem pączka. O 12-stu ziko oczywiście cisza, jakby nie było tematu. Tym razem suszymy więcej niż zwykle, ponieważ wycięli nam wszystkie k***y i to, jak obrażamy Jolantę Kwaśniewską, a bez tego nie potrafimy być zabawni. No, k***a, po prostu się nie da." - napisali.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Make Life Harder, parodia bloga Kasi Tusk, została nagrodzona w plebiscycie kulturalnym Sztorm Roku, w kategorii film i multimedia. Na gali wręczenia nagród zwycięzcy pojawili się w maskach. Maciej i Lucjan oczywiście skomentowali tę uroczystą chwilę na Facebooku:

Special day to jest taki dzień, kiedy najpierw dostajesz Sztorm Roku w kategorii "Film i multimedia", a następnie idziesz do knajpy i obrażasz wszystkich, którzy nie wygrali. Dzięki za bezinteresowne wysyłanie smsów i marnowanie ciężko zarobionych pieniędzy waszych rodziców. W ogóle to byliśmy przekonani, że cała ta gala to jest przebierana impreza i trochę nas zaskoczyło, że ani Wojtek Mazolewski, ani Stefan Chwin z Dorotą Nieznalską się nie przebrali.

Make Life Harder, sztormy 2012

Sukces goni sukces. Panowie Maciej i Lucjan coraz częściej są zapraszani przez telewizje śniadaniowe do komentowania otaczającej nas  rzeczywistości. Na początku lutego gościli w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadali o sobie, swojej działalności i blogu.

No pomysł na bloga wziął się stąd, że mamy wrażenie, że media wciąż za bardzo się skupiają na takich nieistotnych kwestiach jak wnętrze człowieka i polityka, a za mało na wyglądzie zewnętrznym - mówi Lucjan.

W niedzielę ponownie gościli w programie TVN-u. Tłumaczyli widzom, jak powinno się celebrować tłusty czwartek i co symbolizuje pączek.

Tłusty czwartek to trzecie najważniejsze święto Polaków - po Halloween i po Walentynkach - żartobliwie przekonywał jeden z chłopaków.

Maciej i Lucjan, Make Life Harder, blog, parodia Kasi Tusk

(Screen z dziendobry.tvn.pl)

W Polsce pączek jest symbolem seksu. Tak, pączek to jest taki sygnał gotowości seksualnej - poważnym tonem wyjaśniał Lucjan - Tłusty czwartek tak ogólnie można by powiedzieć, że to jest taki karnawał godowy Polaków czy Europejczyków.

Make Life Harder, Maciej, Lucjan

(screen z dziendobry.tvn.pl)

Panowie nie dość, że parodiują Kasię Tusk, to naśmiewają się z Jolanty Kwaśniewskiej. Na swojej stronie na Facebooku wyrażają swoje niezadowolenie, że wycięto momenty, w których ją obrażają:

Jacyków najwidoczniej nie wyrabia, dlatego znów przyjechał TVN i zapytał nas, co to jest Tłusty Czwartek i jak sobie poradzić z jedzeniem pączka. O 12-stu ziko oczywiście cisza, jakby nie było tematu. Tym razem suszymy więcej niż zwykle, ponieważ wycięli nam wszystkie k***y i to, jak obrażamy Jolantę Kwaśniewską, a bez tego nie potrafimy być zabawni. No, k***a, po prostu się nie da - napisali.

Make Life Harder

 

ralph

Zobacz także:

Blog Make Life Harder zdobywa nagrody!

Chłopaki z Make Life Harder opowiadają w TVN, jak się ubrać na dokarmianie ptaków

Parodia bloga Tusk WYRÓŻNIONA! 5 powodów