Piotr Woźniak-Starak - syn milionera producentem filmowym!

Pracował z Wajdą, czym teraz się zajmuje?
Syn milionera producentem filmowym! Pracował z Wajdą Producent filmu "Big Love" Piotr Woźniak-Starak to syn milionera Jerzego Staraka, właściciela Polpharmy, której przychody sięgają 1,5 mld zł rocznie 31-letni Piotr Woźniak-Starak pojawił się ostatnio na premierze filmu "Big love", którego jest producentem. Co jeszcze o nim wiemy? Jest synem Anny Woźniak z pierwszego małżeństwa. Matka Piotra od 17 lat jest właścicielką firmy Belvedere Łazienki Królewskie, w skład której wchodzą: restauracja Belvedere, klub Cavallo, dwie kawiarnie i firma cateringowa. Ojczym Piotra, Jerzy, jest jednym z najbogatszych Polaków, w rankingu tygodnika "Wprost" zajmuje 6. miejsce z majątkiem szacowanym na 2,7 mld złotych. 64-letni Jerzy Starak swoją pierwszą firmę założył w czasach PRL. Obecnie jego firma Polpharma ma 5 proc. udziału w polskim rynku leków, uzyskując przychody sięgające 1,5 mld zł rocznie. Piotr jednak nie został rekinem biznesu. Wybrał dla siebie zupełnie inną ścieżkę i aktywnie działa w branży filmowej. Pracował m.in. jako asystent Andrzeja Wajdy przy "Katyniu" oraz był współproducentem filmu Christophera Doyle'a "Izolator". Rzadko można go zobaczyć na salonach. Dla filmu "Big Love" oczywiście zrobił wyjątek i pojawił się u boku swojej matki i ojczyma na uroczystej premierze. Obecnie studiuje w Nowym Jorku w prestiżowej Parsons School of Design. Ambitny mężczyzna jest także prezesem zarządu trzech firm. W Polsce bywa rzadko, za to często urzęduje w Los Angeles.

Wczoraj pisaliśmy o Tobiasie Solorzu, synu znanego polskiego miliardera Zygmunta Solorza-Żaka, twórcy Polsatu. Dziś pora na Piotra Woźniaka-Staraka. Ten 31-letni mężczyzna pojawił się ostatnio na premierze filmu "Big love", którego jest producentem. Co jeszcze o nim wiemy?

Starak Anna maz

Jest synem Anny Woźniak z pierwszego małżeństwa. Matka Piotra od 17 lat jest właścicielką firmy Belvedere Łazienki Królewskie, w skład której wchodzą: restauracja Belvedere, klub Cavallo, dwie kawiarnie i firma cateringowa.

Ojczym Piotra, Jerzy jest jednym z najbogatszych Polaków, w rankingu tygodnika "Wprost" zajmuje 6. miejsce, z majątkiem szacowanym na 2,7 mld złotych. 64-letni Jerzy Starak swoją pierwszą firmę założył w czasach PRL. Obecnie jego firma Polpharma ma 5 proc. udziału w polskim rynku leków, uzyskując przychody sięgające 1,5 mld zł rocznie.

Piotr jednak nie został rekinem biznesu. Wybrał dla siebie zupełnie inną ścieżkę i aktywnie działa w branży filmowej.

Pracował m.in. jako asystent Andrzeja Wajdy przy "Katyniu" oraz był współproducentem filmu Christophera Doyle'a "Izolator". Rzadko można go zobaczyć na salonach. Dla filmu "Big Love" oczywiście zrobił wyjątek i pojawił  się u boku swojej matki i ojczyma na uroczystej premierze.

Starak Anna maz

Obecnie studiuje w Nowym Jorku w prestiżowej Parsons School of Design. Ambitny mężczyzna jest także prezesem zarządu trzech firm. W Polsce bywa rzadko, za to często urzęduje w Los Angeles.

Piotr Woźniak-Starak i Borys Szyc

Czy jeszcze usłyszymy o tym młodym producencie?

Teo

Zobacz także:

Kozyra o nowej płycie Górniak: Bardzo SŁABA, BANALNE teksty. Górniak kontratakuje

Michalina Manios jako Marilyn Monroe!

Blog Kasi Tusk nagrodzony. Poświęcenia się opłaciły!