Michalina Manios jako Marilyn Monroe!

Siedem grzechów Michaliny Manios.
Manios jako Monroe Siedem grzechów Michaliny Manios. Finalistka "Top Model. Zostań Modelką" Michalina Manios znalazła się na okładce "Wysokich obcasów Extra", wystylizowana na Marylin Monroe. Na okładce najnowszego numeru "Wysokich obcasów Extra" możemy podziwiać finalistkę drugiej edycji programu "Top Model. Zostań Modelką" - Michalinę Manios. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek show zaprezentowała się w stylizacji a la Marylin Monroe. Pod jej zdjęciem napisano, że "chłopaki nie mają takich ładnych ust", odnosząc się tym samym do operacji zmiany płci, jaką przed kilkoma laty przeszła laureatka modowego show. Autorem sesji zatytułowanej "7" jest Michał Mutor, a zdjęcia Michaliny dotyczą siedmiu modowych trendów w zbliżającym się sezonie. Obowiązujące kolory to: biały, złoty, styl damulki, styl sportowy, wzór graficzny, plastiki a la lata 60., oraz kolorystyka morskich głębin. Ubrania, które modelka miała na sobie, pochodziły głównie od polskich projektantów: Agnieszki Maciejak, Gosi Baczyńskiej i Joanny Klimas.

Na okładce najnowszego numeru "Wysokich obcasów Extra" możemy podziwiać finalistkę drugiej edycji programu "Top Model. Zostań Modelką" - Michalinę Manios. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek show zaprezentowała się w stylizacji a'la Marilyn Monroe. Pod jej zdjęciem napisano, że "chłopaki nie mają takich ładnych ust", odnosząc się tym samym do operacji zmiany płci, jaką przed kilkoma laty przeszła modelka.

michalina manios

Autorem sesji zatytułowanej "7" jest Michał Mutor, a zdjęcia Michaliny dotyczą siedmiu modowych trendów w zbliżającym się sezonie. Obowiązujące kolory to: biały, złoty, styl damulki, styl sportowy, wzór graficzny, plastiki a' la lata 60., oraz kolorystyka  morskich głębin. Ubrania, które modelka miała na sobie. pochodziły głównie od polskich projektantów: Agnieszki Maciejak, Gosi Baczyńskiej i Joanny Klimas.

michalina manios

Oprócz godnej uwagi sesji zdjęciowej, w "Wysokich Obcasach Extra" można przeczytać obszerny wywiad z Michaliną, zatytułowany adekwatnie do jej osobistych przeżyć: "Zaklęta w ciele chłopca":

Od urodzenia miałam drobny defekt, który wymagał naprawy. Mój organizm wytwarzał zarówno gonady męskie, jak i żeńskie. To był hermafrodytyzm. Długo się męczyłam, zanim doszłam do tego, co jest teraz - powiedziała.

Jak oceniacie Michalinę Manios w najnowszej sesji?

Kalina

Zobacz także:

Tobias Solorz: Przystojny syn MILIARDERA

Żona Piotra Adamczyka ma BARDZO DUŻY dekolt

Gwiazdy skrzywdzone przez PHOTOSHOPA. Najgorsze zdjęcia