Michalina Manios jako Marilyn Monroe!

Siedem grzechów Michaliny Manios.
Manios jako Monroe Siedem grzechów Michaliny Manios. Finalistka "Top Model. Zostań Modelką" Michalina Manios znalazła się na okładce "Wysokich obcasów Extra", wystylizowana na Marylin Monroe. Na okładce najnowszego numeru "Wysokich obcasów Extra" możemy podziwiać finalistkę drugiej edycji programu "Top Model. Zostań Modelką" - Michalinę Manios. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek show zaprezentowała się w stylizacji a la Marylin Monroe. Pod jej zdjęciem napisano, że "chłopaki nie mają takich ładnych ust", odnosząc się tym samym do operacji zmiany płci, jaką przed kilkoma laty przeszła laureatka modowego show. Autorem sesji zatytułowanej "7" jest Michał Mutor, a zdjęcia Michaliny dotyczą siedmiu modowych trendów w zbliżającym się sezonie. Obowiązujące kolory to: biały, złoty, styl damulki, styl sportowy, wzór graficzny, plastiki a la lata 60., oraz kolorystyka morskich głębin. Ubrania, które modelka miała na sobie, pochodziły głównie od polskich projektantów: Agnieszki Maciejak, Gosi Baczyńskiej i Joanny Klimas.

Na okładce najnowszego numeru "Wysokich obcasów Extra" możemy podziwiać finalistkę drugiej edycji programu "Top Model. Zostań Modelką" - Michalinę Manios. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek show zaprezentowała się w stylizacji a'la Marilyn Monroe. Pod jej zdjęciem napisano, że "chłopaki nie mają takich ładnych ust", odnosząc się tym samym do operacji zmiany płci, jaką przed kilkoma laty przeszła modelka.

michalina manios

Autorem sesji zatytułowanej "7" jest Michał Mutor, a zdjęcia Michaliny dotyczą siedmiu modowych trendów w zbliżającym się sezonie. Obowiązujące kolory to: biały, złoty, styl damulki, styl sportowy, wzór graficzny, plastiki a' la lata 60., oraz kolorystyka  morskich głębin. Ubrania, które modelka miała na sobie. pochodziły głównie od polskich projektantów: Agnieszki Maciejak, Gosi Baczyńskiej i Joanny Klimas.

michalina manios

Oprócz godnej uwagi sesji zdjęciowej, w "Wysokich Obcasach Extra" można przeczytać obszerny wywiad z Michaliną, zatytułowany adekwatnie do jej osobistych przeżyć: "Zaklęta w ciele chłopca":

Od urodzenia miałam drobny defekt, który wymagał naprawy. Mój organizm wytwarzał zarówno gonady męskie, jak i żeńskie. To był hermafrodytyzm. Długo się męczyłam, zanim doszłam do tego, co jest teraz - powiedziała.

Jak oceniacie Michalinę Manios w najnowszej sesji?

Kalina

Zobacz także:

Tobias Solorz: Przystojny syn MILIARDERA

Żona Piotra Adamczyka ma BARDZO DUŻY dekolt

Gwiazdy skrzywdzone przez PHOTOSHOPA. Najgorsze zdjęcia

Więcej o:
Komentarze (33)
Michalina Manios jako Marilyn Monroe!
Zaloguj się
 • tom

  Oceniono 15 razy 9

  większość z was to zakompleksione osoby.czemu w was jest tyle nienawiści do innych?w życiu wam się nie układa czy co

  ja jej gratuluję i życzę powodzenia.

 • malizna74

  Oceniono 12 razy 4

  A mnie się podoba.
  Poza tym - z tego co rozumiem, ona nie zmieniała płci, tylko niejako zdecydowała się na swoją kobiecą połowę. Przedtem nie byłą mężczyzną , ale obojnakiem.

 • wasza_mama

  Oceniono 3 razy 3

  JAKOS MI SIE ONA NIE KOJARZY W OGOLE Z MARILYN MONROE

 • alusia96

  Oceniono 3 razy 3

  Marilyn Monroe , określana jako seks bomba i ikona seksu wszech czasów , jedna z najbardziej kobiecych gwiazd show biznesu . Nie to żebym coś miała do tej całej Michaliny bo absolutnie nic nie mam i życzę dalszych sukcesów w karierze , ale ja się pytam jak można porównać ja do Monroe ?! ludzie z czym do czego ! Manios nie ma za grosz seksapilu jaki miała Marilyn .

 • cosma

  Oceniono 7 razy 3

  Prędzej - jako - doda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  A od - M.M.- się odwalcie !!!!!!!!!!!!!!!!! Może - Pudzian - też - do M.M. - jest podobny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • pinky12

  Oceniono 2 razy 2

  Wyglada nawet nawet i nic do niej nie mam, ale wedlug mnie nie ma nic wspolnego z Marilyn ! Marilyn to leganda kina i sex bomba tamtych czasow !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 2

  Najlepsze i tak jest stwierdzenie z okładki, że wibrator jest niezbędnym sprzętem AGD, o!

 • maddeleine

  Oceniono 2 razy 2

  Oj Plotku, pisze się "Marilyn" a nie "Marylin"!

 • talunia777

  Oceniono 6 razy 2

  Jak można wogóle porównywać takiego kogoś jak Manios do Marylin?! Za dużo gadania o tej zmianie płci, nie ona jedyna taka jest. Najwidoczniej tylko w ten sposób potrafi i chce zaistnieć w showbiznesie.... gdzie to piękno??????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX