Tobias Solorz: Przystojny syn MILIARDERA

Kim jest syn twórcy telewizji Polsat?

Na czwartkowej gali "Mobile Internet", która nazywana jest "polskimi Oscarami branży telekomunikacyjnej", pojawił się 32-letni Tobias Solorz. Trzeba przyznać, że przystojny syn miliardera i twórcy Polsatu, Zygmunta Solorza-Żaka, prezentuje się znakomicie. Tobias Solorz, tak samo jak ojciec, unika obecności w mediach i trudno go spotkać na show-biznesowych imprezach. Tym razem jednak okazja była wyjątkowa. Odebrał w imieniu ojca nagrodę "Wirtualny Telefon" w kategorii Człowiek Sukcesu 2011. 

Solorz Tobias

Młody, zdolny i bogaty Tobias Solorz studiował zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat mieszkał i pracował w Niemczech, ale postanowił wrócić do Polski. Został prawą ręką ojca. Zygmunt Solorz-Żak jest jednym z najbogatszych Polaków, w 2011 roku zajął drugie miejsce w rankingu tygodnika "Wprost". Posiada majątek szacowany na 7,9 miliarda złotych. Założył pierwszą w Polsce komercyjną telewizję. Dodatkowo w skład jego fortuny wchodzą również: Sferia, Polkomtel (operator sieci komórkowej Plus), Polisa Życie, InvestBank, Powszechne Towarzystwo Emerytalne Polsat i wiele innych spółek.

Solorz Tobias

Syn miliardera, Tobias Solorz, karierę rozpoczął w Cyfrowym Polsacie, a w 2010 roku został członkiem zarządu jednej z firm telekomunikacyjnej należących do imperium ojca - Sferii, która dostarcza szybki internet na terenie stolicy. Tobias Solorz jest również prezesem spółki Spartan Capital Holding. Został także członkiem zarządu spółki Polkomtel, by w przyszłości objąć kierownictwo nad telekomunikacyjnym imperium ojca.

tobias solorz

Objęcie przez Tobiasa stanowiska członka zarządu w Polkomtelu jest rezultatem zarówno jego wykształcenia, doświadczenia zawodowego jak i kompetencji - powiedział Zygmunt Solorz-Żak w wywiadzie dla portalu media2.pl

tobias solorz, zygmunt solorz-żak

Jak Wam się podoba młody biznesmen?

Kalina

Zobacz także:

To był pokaz na NAJWYŻSZYM POZIOMIE! La Mania w Londynie

Kowalska pokazała śliczną córkę

Jak sobie radzą i kim są dzieci najbogatszych Polaków

Więcej o:
Komentarze (37)
Tobias Solorz: Przystojny syn MILIARDERA
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 30 razy 20

  Zygmunt Solorz-Żak aka Zygmunt Krok, Piotr Krok, Piotr Podgórski... Więcej nie pamiętam.

 • browaryr

  Oceniono 16 razy 16

  stary leb do interesow to ma trzeba przyznac.

 • saba20

  Oceniono 16 razy 6

  Jak nam się podoba?Bardzo mi się podoba,bardzo.Elegancko ubrany,nie pręży swego gołego torsu,naturalnie uśmiechnięty.Podobny trochę do ojca,nie jest to słowiańska uroda.

 • asja69

  Oceniono 13 razy 5

  Przystojny, owszem.. oby nie został celebrytą, bo straci na urodzie.

 • tom

  Oceniono 3 razy 3

  przystojny ale bez zarostu

 • meg77

  Oceniono 7 razy 3

  Przetakiewicz, Grycanki, Solorz, Niemczycki. Milionerstwo w roli lansowanych celebrytów. Przez internetowych redaktorków i dziennkarki róznych Gal. Bo ich szefostwo ma deal. Bo lansowanie jakiś nowych twarzy i gwiazdeczek bez grosza przy duszy... to nie w kryzysie;-)

 • cholera

  Oceniono 12 razy 2

  Jakis taki rosyjski typ urody. Nie rozumiem po co mam o nim czytac, bo jest bogaty i mozna sie na niego slinic? Glupi, gluuuupi newsik. Jeszcze do tego redaktorzyny napisaly jakby to nie wiem co bylo: syn MILIARDERA (duza litera!) Wieeeelkie halo. Nagle wszystkie my tutaj lecimy i dowiadujemy sie o nim wszystkiego, po czym sru - zeby go uwieźć i byc na 'łamach' plotka. Yea-ha.

 • opinista

  Oceniono 3 razy 1

  JA Pierdole...zęby straszą w ch... o.O

 • observer

  Oceniono 9 razy 1

  Fajny facet. Nie dośc , że zabójczo przystojny to jeszcze ta twarz inteligentna

  ale rózne krety oczywiście skręcają się z zazdrości.
  Cóż, zdarza się, że dzieci bogatych mogą być i niegłupi i przystojni.
  Rzadkie, ale jednak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX