Żona Piotra Adamczyka ma BARDZO DUŻY dekolt

Jak Wam się podoba?
Bardzo duży dekolt żony Adamczyka Od tego dekoltu nie można oderwać oczu Kate Rozz, żona Piotra Adamczyka, w Londynie na pokazie marki La Mania miała duży dekolt, miękki i opięty materiał sukni dokładnie podkreślał kształtne piersi. No proszę. To się nazywa dekolt! Kate Rozz coraz odważniej poczyna sobie na salonach. Żona Piotra Adamczyka pojawia się na wszystkich najważniejszych pokazach mody. Nie inaczej było w czwartek w Londynie, gdzie w ramach tygodnia mody swoją najnowszą kolekcję prezentowała marka modowa La Mania. Jej dyrektorem kreatywnym jest Joanna Przetakiewicz. Wśród gości byli partner Przetakiewicz Jan Kulczyk, były prezydent Aleksander Kwaśniewski, kompozytor i zdobywca Oscara Jan A.P. Kaczmarek, Aldona Wejchert czy nasza supermodelka Anja Rubik. Doborowe towarzystwo. Kate Rozz zadbała o to, żeby się wyróżniać. Aktorka zdecydowanie potrafi zaskakiwać. Przyzwyczailiśmy się do jej skromnych stylizacji, a tu taka niespodzianka! Od tego dekoltu nie można oderwać oczu! Nie pozostawia on tez wiele pola dla wyobraźni. Miękki i opięty materiał sukni bardzo dokładnie podkreśla kształtne (i nie da się ukryć, że naturalne) piersi.

No proszę. To się nazywa dekolt! Kate Rozz coraz odważniej poczyna sobie na salonach. Żona Piotra Adamczyka pojawia się na wszystkich najważniejszych pokazach mody. Nie inaczej było w czwartek w Londynie, gdzie w ramach tygodnia mody swoją najnowszą kolekcję prezentowała marka modowa La Mania. Jej dyrektorem kreatywnym jest Joanna Przetakiewicz. Wśród gości był oczywiście partner Przetakiewicz, Jan Kulczyk, były prezydent Aleksander Kwaśniewski, kompozytor i zdobywca Oscara Jan A.P. Kaczmarek, Aldona Wejchert czy nasza supermodelka Anja Rubik. Doborowe towarzystwo.

Kate Rozz zadbała o to, żeby się wyróżniać. Aktorka zdecydowanie potrafi zaskakiwać. Przyzwyczailiśmy się do jej skromnych stylizacji, a tu taka niespodzianka! Od tego dekoltu nie można oderwać oczu! Nie pozostawia on tez wiele pola dla wyobraźni. Miękki i opięty materiał sukni bardzo dokładnie podkreśla kształtne (i nie da się ukryć, że naturalne) piersi.

Kate Rozz, pokaz mody, piersi gwiazd, La Mania

A jeszcze w środę na rozdaniu Telekamer było tak skromnie:

Piotr Adamczyk, Kate Rozz, Telekamery 2012

Wcześniej też raczej się zakrywała:

Adamczyk Piotr partnerka

A jak Wam się podoba seksowne wcielenie Kate Rozz? Zagłosujcie w sondzie!

Jax

Zobacz także:

TYLKO U NAS! Adamczyk w roli OJCA! Czule zajmuje się synem swojej żony!

To była nietypowa impreza. Kto się pojawił na gali wręczenia Telekamer?

Love story Piotra Adamczyka i Kate Rozz!

Jak Wam się podoba dekolt Kate Rozz?