Blog Make Life Harder zdobywa nagrody!

Chłopaki pną się w górę.
Blog Make Life Harder zdobywa nagrody! Chłopaki pną się w górę. Panowie Lucjan i Maciej z bloga Make Life Harder parodiującego dokonania Kasi Tusk zdobyli nagrodę Sztorm Roku 2012 w kategorii film i multimedia. Chłopaki z Make Life Harder robią karierę. To już fakt. Nie dość, że mają na Facebooku więcej fanów niż sama Kasia Tusk, której blog parodiują, to we czwartek osiągnęli kolejny znaczący sukces. Panowie Lucjan i Maciej zdobyli nagrodę Sztorm Roku 2012 w kategorii film i multimedia. Wśród laureatów plebiscytu organizowanego przez trójmiejski oddział "Gazety Wyborczej" są postaci ze świata kultury. A wśród nich twórcy prześmiewczego bloga, którzy zdobywają coraz większą popularność. Jako że chcą pozostać anonimowi, na galę wręczenia nagród przyszli przebrani w stroje zwierzątek i koszulki ze znamiennymi napisami. Nagrodę Maciejowi i Lucjanowi wręczył Jerzy Szyłak, profesor Uniwersytetu Gdańskiego i filmoznawca. Za bardzo nie wiedział, co tak naprawdę się dzieje i kim są dziwne postaci na scenie: - Głupio się czuję w tym miejscu i w roli eksperta. Wiem, że nie jestem specjalistą od tego, czym zajmują się osoby, które tę nagrodę dostają... Więc co ja tutaj robię?

Chłopaki z Make Life Harder robią karierę. To już fakt. Nie dość, że mają na Facebooku więcej fanów niż sama Kasia Tusk, której blog parodiują, to wczoraj osiągnęli kolejny znaczący sukces.

Panowie Lucjan i Maciej zdobyli nagrodę Sztorm Roku 2012 w kategorii film i multimedia. Wśród laureatów plebiscytu organizowanego przez trójmiejski oddział "Gazety Wyborczej" są postaci ze świata kultury. A wśród nich twórcy prześmiewczego bloga, którzy zdobywają coraz większą popularność. Jako, że chcą pozostać anonimowi, na galę wręczenia nagród przyszli w takich oto strojach:

Make Life Harder, sztormy 2012

Chłopaki wiedzą, jak zrobić wielkie wejście. Szczególne wrażenie robią napisy na koszulkach :)

Nagrodę Maciejowi i Lucjanowi wręczył Jerzy Szyłak, profesor Uniwersytetu Gdańskiego i filmoznawca. Za bardzo nie wiedział, co tak naprawdę się dzieje i kim są dziwne postaci na scenie:

Głupio się czuję w tym miejscu i w roli eksperta. Wiem, że nie jestem specjalistą od tego, czym zajmują się osoby, które tę nagrodę dostają... Więc co ja tutaj robię?

Dodał także:

Pewnie powinienem zgłosić pretensje do siebie, bo człowiek powinien uczyć się całe życie i całe życie rozszerzać pole swojego zainteresowania. Albo do artystów, że mogliby zrobić jednak coś, czym ja się zajmuję.

Make Life Harder, sztormy 2012

Czekamy na relację chłopaków z czwartkowej gali. Na pewno będzie interesująca :)

Więcej przeczytacie na portalu namonciaku.pl.

Jax

Zobacz także:

Chłopaki z Make Life Harder opowiadają w TVN, jak się ubrać na dokarmianie ptaków

Parodia bloga Tusk WYRÓŻNIONA! 5 powodów

Lans według Kasi Tusk