Kolenda-Zaleska o Czubaszek: Aborcję potraktowała jak wyrwanie zęba!

Dalszy ciąg komentarzy dotyczących medialnej spowiedzi Marii Czubaszek.

Po ostatnich odważnych wyznaniach Marii Czubaszek głos w sprawie głoszonych przez nią poglądów zabiera coraz więcej znanych osób. Wczoraj zwierzenia Czubaszek dobitnie skomentowała dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska:

Maria Czubaszek nie tylko ujawniła fragment swojego intymnego życiorysu, ale też jak nikt nigdy dotychczas zbanalizowała aborcję, wpisując ją nie w krąg dylematów moralnych, ale tabloidowych wyznań - napisała na łamach "Gazety Wyborczej" dziennikarka.

katarzyna kolenda-zaleska

Według Kolendy-Zaleskiej Czubaszek nie powinna być postrzegana jako narodowa bohaterka poruszająca tematy, które społeczeństwo zamiata pod dywan:

Tu żadne tabu nie zostało złamane - jak natychmiast napisały panie z Feminoteki. Jeśli coś zostało przekroczone, to raczej granica dobrego smaku w epatowaniu własną prywatnością. Czy nie ma już żadnej tajemnicy, którą chciałoby się zachować dla siebie? Wszystko jest na sprzedaż?

Dziennikarka podkreśliła, że nie chce oceniać czyjejkolwiek moralności. Zdecydowanie sprzeciwia się jednak umniejszaniu powagi pewnych dylematów społecznych, jak aborcja.

W kwestii przerywania ciąży potrzebna jest delikatność, powaga, a także minimum odpowiedzialności. Pani Maria Czubaszek aborcję potraktowała trochę jak wyrwanie zęba. I chyba najbardziej szokująca jest właśnie ta nonszalancja.

maria czubaszek

Na pierwszą falę krytyki swoich proaborcyjnych wypowiedzi Czubaszek zareagowała stwierdzeniem : "Wolę być zimną suką, niż matką Polką". Czy teraz również zdecyduje się skomentować polemikę ze swoimi wypowiedziami?

 

Olinek

Zobacz także:

Cichopek i Koroniewska - ekspertkami ws. Madzi z Sosnowca

Bliscy Whitney Houston KŁÓCĄ SIĘ o córkę gwiazdy!

Kate Moss jako SZATAN. Pozuje z odwróconym KRZYŻEM. Skandal?

 

Więcej o:
Komentarze (56)
Kolenda-Zaleska o Czubaszek: Aborcję potraktowała jak wyrwanie zęba!
Zaloguj się
 • avaris

  Oceniono 19 razy 9

  mam wrazenie ze pani Kolenda wystraszyła sie szumu jaki wywołał jej wywiad z Rutkowskim i postanowiła przypodobać się gawiedzi krytykujac Czubaszek

 • smierciojadek

  Oceniono 10 razy 8

  Jak lubiłam Czubaszek, tak teraz mi podpadła.

 • sandra

  Oceniono 15 razy 5

  Obojętnie, co która pani myśli, to fakty są takie, że aborcja w świecie Zachodu jest legalnym zabiegiem, czy to się komuś podoba, czy nie. Po prostu tak jest poza Polska. W zakłamanej Polsce też jest dostępna, bo gabinetów prywatnych jest w ciul, tylko kasa potrzebna. Prawda jest taka, że niechciane dzieci rodzą tylko te najmniej zaradne, albo finansowo zależne małolaty. Reszta sobie świetnie radzi. i wcale nie trzeba długo szukać. Ale ofc wszechobecny kołtun i zakłamane dewoty wpychają prawdę pod dywan i udają, że wszystkie Polki rodzą z radością, bo o niczym innym nie marzą. LOL

 • lk

  Oceniono 8 razy 4

  Weźcie nie pokazujcie zdjęcia tego kobietona z TVN, bo mam ochotę dokonać na niej aborcji.

 • asis1616

  Oceniono 30 razy 4

  Kurwa mać ! To co ona wygaduje ... to aż się nie dobrze robi ! ;/
  Jak można dziecko zabić !? malutkie , nie winne , ! dzieciątko ! ;/
  Mam 17 i nawet jeśli bym zaszła w ciąże teraz (choć nie chce !) to
  aborcji nigdy w życiu bym nie zrobiła ! trzeba było myśleć jak się pieprzyć
  chciało ! ;/ ! Takie jest moje zdanie ! ... ;)

 • marcelito

  Oceniono 13 razy 3

  Żenująca Kolenda skomentowała żenującą Czubaszek w żenującej Wyborczej. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze komentarza "red" Golonki.

 • selmine

  Oceniono 11 razy 3

  Obydwie są tępymi, prostackimi babami bez klasy, którym jakimś niewyjaśnionym trafem udało się dostać pracę w telewizji i otępiać społeczeństwo i tak intelektualnie stojące na niezbyt wysokim poziomie, ale większości i tak wystarczająco wysokim, żeby się skapnąć, że dla takich osób jak one nie powinno być miejsca w tv. Mimo, że teoretycznie każdy ma swój rozum, to jednak telewizja w jakiś sposób oddziałuje na nas, a my nie chcemy osób podobnych do takich prostackich szmat.

 • 23adam55

  Oceniono 25 razy 3

  Pani Czubaszek istnieje minimalna szansa ,ze pani to przeczyta zakladam dopisze mi szczescie-Ma Pani swoje lata ,doswiadczenie zyciowe i nie ciekawy wrecz porysowany zyciorys.Co chciala pani przekazac swoimi wypowiedziami mlodym kobietom - Nie przejmujcie sie zabezpieczniami przed ciaza ,usuniecie jej to jak wyrwanie zeba albo jeszcze miejszy problem , uzywajcie zycia ile sie da, bycie suczka taka jak ja to zaszczyt, popatrzcie jestem od prawie miesiaca na ustach Polakow mam swoich zwolennikow.
  Zrobila Pani wiecej zlego ba samo zlo w dyskusji na temat przerywania ciazy .Przeciwnikow utwierdzila Pani , ze maja racje a zwolennikom wytracila atuty ,przez pania decyzja o przerwaniu sprowadzona zostala do " wyrwania zeba" a nie do tragicznej i dojrzalej decyzji jaka musza podjac rodzice nienarodzonego dziecka. Woli byc pani suka - nie ma problemu Pani nia jest.

 • jkjk

  Oceniono 14 razy 2

  oj pani Czubaszek i po co to pani było na stare lata? mam dokładnie takie samo zdanie jak ta pani , szokuje nie to, że miała aborcję tylko sposób w jaki o tym opowiadała ,ale może na starość coś jej się pomieszało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX