Cichopek i Koroniewska - ekspertkami ws. Madzi z Sosnowca

Tomasz Lis zaskoczył wszystkich.

Ekspertki wybrane przez Tomasza Lisa do jego programu "Tomasz Lis na żywo" zaskoczyły wszystkich. Obok znanych psycholożek Hanny Samson i Teresy Gens pojawiły się "psycholog z wykształcenia" Katarzyna Cichopek i aktorka Joanna Koroniewska.

Poniedziałkowy program był w całości poświęcony sprawie małej Magdy z Sosnowca.

Na ten temat wypowiadało się publicznie wiele osób: dziennikarze, politycy, psychologowie, socjologowie i policjanci. Teraz do tego grona dołączyły dwie celebrytki.

Katarzyna Cichopek tak tłumaczyła zachowanie matki dziewczynki:

Moim zdaniem pani Katarzyna bała się oceny innych ludzi, bała się oceny swoich bliskich i bała się powiedzieć: Nie radzę sobie. Ratunku! Pomocy!

Możemy tylko dodać, że Kasia Cichopek oprócz dyplomu psychologa nie posiada doświadczenia w diagnostyce i nie ma żadnej praktyki w zawodzie...Czuła się jednak na tyle pewnie, że cały czas przerywała innym zaproszonym do studia paniom.

Joanna Koroniewska wypowiadała się raczej z perspektywy kobiety i matki poruszonej całą sprawą. Powiedziała, że Katarzyna W. Zrobiła przedstawienie przed całym narodem i nie powinny dziwić jej surowe oceny.

Nas dziwi natomiast, że do rozmowy na taki temat redaktor Lis zaprosił celebrytki znane z serialu "M jak miłość". Widocznie panie są tak wszechstronne, że mogą wypowiadać się na każdy temat.

Katarzyna Cichopek

Joanna Koroniewska

Więcej o:
Komentarze (52)
Cichopek i Koroniewska - ekspertkami ws. Madzi z Sosnowca
Zaloguj się
 • bjorn

  Oceniono 14 razy 14

  Cichopek urodzila, wiec jest specjalista od dzieci. Zdala na prawo jazdy, wiec jest specjalista spraw od przepisow drogowych i powinna tez poprowadzic program motoryzacyjny.
  Wrocila do formy po porodzie, wiec wydala ksiazke jak byx sexy po porodzie.
  Skonczyla kurs gotowania wiec niech zastapi Gessler. Skonczyla psychologie wiec jest ekspertem od rodzicow Madzi. Wygrala konkurs tanca, wiec otworzyla szkole tanca. Ma duzy biust wiec jest specjlaista i moze prowadzic porady jak dobrac dobrze biustonosz.
  Otwiera sie lodowka a tam Cichopek wyskakuje aktorka jednej jedynej roli, bo studiow aktorskich nie skonczyla, ale co tam.

 • y

  Oceniono 14 razy 12

  Podobno Cichopkowa i Koroniewska jada w przyszłym tygodniu do Genewy bo Wielki Zderzacz Hadronów nie chce odpalić i potrzebna specjalistyczna pomoc.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 12 razy 12

  "Czuła się jednak na tyle pewnie, że cały czas przerywała innym zaproszonym do studia panią." PANIĄ??? Haahahahahahaaha. Który redakcyjny analfabeta to z siebie wydalił????

 • ju2

  Oceniono 16 razy 8

  Cichopek aktorką jest marną ale psychologiem ma szanse być niezłym, mówiła bardzo rzeczowo, sensownie i bez nadmiernej egzaltacji. Nie wiem po cholere tam Koroniewska, jak durna w serialu tak i prywatnie jak widać. Samo bycie matką nie daje żadnej wiedzy z zakresu psychologii ani psychiatrii wiec taki 'punkt widzenia' jest rownie przydatny jak pani z warzywniaka- też 'jest 'kobietą i sobie nie wyobraza'...cóż.Wylewać pomyje na tę kobietę potrafi każdy głupi, a nie o to tu chodzi.

 • dominika970622

  Oceniono 16 razy 8

  Oglądałam cały program i myślę że nie wypadły żle, po prostu wyraziły swoja opinie i opowiedziały jak one to widzą. Również zdziwiłam się jak dowiedziałam się że one będą gościami programu. Obie panie psyholog wyśmiewały opinie jedna drugiej, a te młode aktorki prawie wg nie dopuszczały do słowa... Myślę że zaproszono je w charakterze młodych mam wychowujące swoje jedno dziecko i po prostu co one uważają i czułyby na miejscu Katarzyny W. ja nie ma im nic do zarzucenia.

 • felicja29

  Oceniono 10 razy 8

  PaniĄ, PanĄ, autorĄ powyzszego artykulu proponuje podszkolenie sie z podstaw gramatyki. Dziekuje. Tyle w temacie.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 7

  Widziałem w tv - dwie idiotki, które nie mają pojęcia o czymkolwiek.

 • bjorn

  Oceniono 7 razy 7

  Ten program jest przykladem jak w Polsce wzorem z USA mozna z niczego zrobic ogladalnosc i zarobic pieniadze.
  Wystarczy wybrac goracy temat i zaprosic kilka znanych osob, ktore sobie popierdziela , zamiast na kawce to na antenie na zywo, za co zainkasuja pieniadze.
  Wystarczy kilka informacji prasowych, zeby sobie pogadac. Wszystkie dowody i caly material dochodzeniowy jest w rekach policji czy prokuratury, ale Lisowi to nie przeszkadza. Wystarczy to co wycieklo do mediow.
  I nie mowmy, ze w USA jest nizszy poziom a u nas to taka wysoka kultura. Niestety poziom zatrwazajaco szybko spada bo dziennikarze robia takie programy na predce i zapraszaja osoby, ktore nie maja nic do powiedzenia, bo te ktore warto by zaprosic , nie przyjda.

 • boner

  Oceniono 13 razy 7

  Cichopek i Koroniewska nie były tam zaproszone jako ekspertki a jako młode matki.
  Pani Hanna Samson była tam ekspertem i to ona powinna jako psycholog i była żona pedofila psychologa Andrzeja Samsona zauważyć u męża, z którym żyła przez lata, skłonności pedofilskie i donieść do prokuratury. Ale nie zrobiła tego i skompromitowała się na zawsze. A prof. Janusz Czapiński powołany w fakcie do oceny wypowiedzi K. Cichopek w słynnym procesie o pedofilię o koledze pedofilu Andrzeju Samsonie mówił, ze jest niewinny. Psychologowie, którzy stanęli w obronie Andrzeja Samsona: Czapiński, Santorski, Eichelberger

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX