Whitney Houston przed śmiercią zagrała w filmie! Premiera w sierpniu

Ostatnie przedsięwzięcie artystki.
Houston przed śmiercią zagrała w filmie Premiera produkcji w sierpniu! Jeszcze raz będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin zmarłą w sobotę artystkę. Whitney ostatni raz zagrała w filmie "Sparkle". Premiera filmu w sierpniu Jeszcze raz będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin zmarłą w sobotę artystkę. Whitney ostatni raz zagrała w filmie "Sparkle". Wcieliła się w rolę matki trzech sióstr, które zakładają zespół, osiągają sukces i wpadają w nałóg narkotykowy. Scenariusz filmu został oparty na losach popularnego w latach 60. zespołu The Supremes. Premiera filmu w sierpniu. Ponadto Whitney zaangażowała się w produkcję obrazu i nagrała na potrzeby filmu kilka piosenek. Dzięki temu nie tylko zobaczymy, ale i usłyszymy gwiazdę jeszcze raz! "Kiedy zasugerowano, że mogłabym zagrać matkę, nie miałam problemu z podjęciem decyzji. Sama mam córkę, która jest moją największą inspiracją. Poza tym mogę się utożsamić z wieloma wątkami poruszanymi w tym filmie" - mówiła Houston w jednym ze swoich ostatnich wywiadów. Whitney ponoć z wielkim oddaniem pracowała przy projekcie. Producent filmu Curtis Wallace twierdzi, że spędzała na planie wiele godzin, zarażając innych swoim optymistycznym podejściem do pracy. Houston wystąpiła w czterech filmach: "Bodyguard", "Czekając na miłość", "Żona pastora" i w "Kopciuszku". "Sparkle" to pierwszy obraz z jej udziałem od 1996 roku.

Jeszcze raz będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin zmarłą w sobotę artystkę. Whitney ostatni raz zagrała w filmie "Sparkle".  Wcieliła się w rolę matki trzech sióstr, które zakładają zespół, osiągają sukces i wpadają w nałóg narkotykowy. Scenariusz filmu został oparty na losach popularnego w latach 60. zespołu The Supremes.

Ponadto Whitney zaangażowała się w produkcję obrazu i nagrała na potrzeby filmu kilka piosenek. Dzięki temu nie tylko zobaczymy, ale i usłyszymy gwiazdę jeszcze raz!

Kiedy zasugerowano, że mogłabym zagrać matkę, nie miałam problemu z podjęciem decyzji. Sama mam córkę, która jest moją największą inspiracją. Poza tym mogę się utożsamić z wieloma wątkami poruszanymi w tym filmie - mówiła Houston w jednym ze swoich ostatnich wywiadów.

Whitney ponoć z wielkim oddaniem pracowała przy projekcie. Producent filmu Curtis Wallace twierdzi, że spędzała na planie wiele godzin, zarażając innych swoim optymistycznym podejściem do pracy.

Houston wystąpiła w czterech filmach: "Bodyguard", "Czekając na miłość", "Żona pastora" i w "Kopciuszku". "Sparkle" to pierwszy obraz z jej udziałem od 1996 roku.

Lex

Zobacz także:
Whitney Houston nie żyje. Jej ostatnie zdjęcia i chwile życia
Whitney Houston miała anielski głos, ale piekielnie trudne życie

Więcej o:
Komentarze (9)
Whitney Houston przed śmiercią zagrała w filmie! Premiera w sierpniu
Zaloguj się
 • bjorn

  Oceniono 5 razy 5

  No to sie ktos wzbogaci. A bankrutką była.

 • alinesis

  Oceniono 3 razy 3

  bodyguard byl piekny jeden z moich ulubionych filmow !

 • wlczkj

  Oceniono 1 raz 1

  Już się zaczyna. Trzepanie kasiory na zmarłym. Za każdym razem to samo.

 • opinista

  Oceniono 3 razy 1

  Szkoda mi jej strasznie. Jednakże jeszcze bardziej szkoda mi ludzi którzy twierdzą że sama się doprowadziłą do takiego stanu. Niestety kiedyś nerwy puszczają i jeżeli otaczają cie same osoby które lubią cie ze względu na to co robisz a nie kim jesteś czujesz się jakbyś wcale nie miał prawdziwego wsparcia u nikogo. Szczególnie że ten jej były nie źle jej narąbał w życiu. Piękny głos miała i co jak co ale strata jest ogromna, ponieważ nikt już takiego mieć nie będzie.

 • popgg

  0

  no "hot" by było gdyby zagrała po... co za głupawy tytuł niusa...

 • dominika970622

  Oceniono 2 razy 0

  Masakra, teraz to będzie wszystko sie ujawniać w czym ona to nie grała, miała zagrać, nie opublikowała....;/
  Myślę że miała ciężkie życie, ale sama do takiego stanu sie nie doprowadziła. Człowiek gdy stapi na złą drogę , to ciężko mu póżniej z niej wyjsc..... A jak juz wyjdzie to zawsze jeszcze jakimiś małymi rozgalęziami pójdzie nadal...tak wydaje mi sie że było tez z Houston...;/

 • andrea

  0

  no to będzie coś na otarcie łez dla fanów ! Osobiście, bardzo żałuję Whitney, takie cudo a jak podłe miała życie, złamał je facet, który jej do pięt nie sięgał ! Taka prawda !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX