Seksowna Paulina Sykut w marcowym "Maximie"

Czy naprawdę robi wrażenie?
Paulina Sykut w marcowym "Maximie" W marcowym wydaniu "Maxima" ukazała się sesja zdjęciowa z seksowną pogodynką W marcowym wydaniu "Maxima" ukazała się sesja zdjęciowa z najpopularniejszą obecnie polską pogodynką, Pauliną Sykut. Gwiazda udzieliła magazynowi także wywiadu. W marcowym wydaniu miesięcznika "Maxim" ukazała się sesja zdjęciowa z najpopularniejszą obecnie polską pogodynką, Pauliną Sykut. "Maxim" to miesięcznik przeznaczony dla mężczyzn, założony w 1995 roku w Wielkiej Brytanii, mający 28 edycji językowych, w tym polską (wydawaną w latach 2001-2003 i ponownie od 2011 r.). "Maxim" znany jest z publikowania zdjęć i artykułów o popularnych aktorkach, piosenkarkach i modelkach. Na pierwszej okładce po 8 latach przerwy zagościła Magda Mielcarz, następnie Iza Janachowska, teraz przyszła pora na Paulinę Sykut. Z wywiadu, jaki został przeprowadzony przez magazyn "Maxim", możemy się dowiedzieć paru ciekawych informacji. - Na zdjęciach w "Maximie" wydajesz się kuszącą uwodzicielką. Prywatnie też taka jesteś? - pyta redakcja. - W życiu nic nie jest takie, jak się wydaje (śmiech). Zobacz, ludzie myślą, że skoro pracuję w telewizji, to cały czas imprezuję, jestem kapryśna, wyniosła i na dodatek zmieniam mężczyzn jak rękawiczki - odpowiada Sykut. - Czytasz to, co na twój temat piszą brukowce? - Nie, ale co jakiś czas znajomi albo mój mąż podrzucają mi różne plotki (...) Kiedyś przeczytałam w Internecie komentarz na swój temat, bardzo mnie rozbawił: "Następna k..., która chce zrobić karierę". - W jednym związku? Ty? Młoda, atrakcyjna... - ... do tego pracująca w show-biznesie (śmiech). Uważam, że związek to kompromis, to wychodzenie naprzeciw drugiej osobie. Nie można, będąc z kimś, myśleć tylko i wyłącznie o sobie.

W marcowym wydaniu miesięcznika "Maxim" ukazała się sesja zdjęciowa z najpopularniejszą obecnie polską pogodynką, Pauliną Sykut.

"Maxim" to miesięcznik przeznaczony dla mężczyzn, założony w 1995r. w Wielkiej Brytanii, mający 28 edycji językowych, w tym polską (wydawaną w latach 2001-2003 i ponownie od 2011r.). "Maxim" znany jest z publikowania zdjęć i artykułów o popularnych aktorkach, piosenkarkach i modelkach. Na pierwszej okładce po 8 latach przerwy zagościła Magda Mielcarz, następnie Iza Janachowska, teraz przyszła pora na Paulinę Sykut.

Z wywiadu jaki został przeprowadzony przez magazyn "Maxim", możemy się dowiedzieć paru ciekawych informacji.

Na zdjęciach w "Maximie" wydajesz się kuszącą uwodzicielką. Prywatnie też taka jesteś? - pyta redakcja.
W życiu nic nie jest takie, jak się wydaje (śmiech). Zobacz, ludzie myślą, że skoro pracuję w telewizji, to cały czas imprezuję, jestem kapryśna, wyniosła i na dodatek zmieniam mężczyzn jak rękawiczki.
Czytasz to, co na twój temat piszą brukowce?
Nie, ale co jakiś czas znajomi albo mój mąż podrzucają mi różne plotki.(...) Kiedyś przeczytałam w Internecie komentarz na swój temat, bardzo mnie rozbawił: "Następna k..., która chce zrobić karierę".
W jednym związku? Ty? Młoda, atrakcyjna...
... do tego pracująca w show-biznesie (śmiech). Uważam, że związek to kompromis, to wychodzenie naprzeciw drugiej osobie. Nie można, będąc z kimś, myśleć tylko i wyłącznie o sobie.

Czy sądzicie, że Paulina zasługuje na miano seksownej kobiety?

Paulina Sykut

Paulina Sykut

(Fot. Maxim/Paweł Pyrz)

Teo

 

Zobacz także:

Whitney Houston nie żyje

Znani już nie boją się przyznawać do swojej odmiennej orientacji seksualnej

Joanna Krupa w reklamie AGENCJI TOWARZYSKIEJ!

Więcej o:
Komentarze (16)
Seksowna Paulina Sykut w marcowym "Maximie"
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 12 razy 12

  takie gacie jak ma ta pani to ja mialem w wojsku-na basen ekstra dawali.plynal wlasciciel gaci-z boku gacie-z drugiej strony jajka-super...:)

 • narkoza

  Oceniono 13 razy 11

  coś mi w niej nie pasuje... nie potrafie stwierdzic co

 • franz11

  Oceniono 6 razy 2

  Spasztecili piękną kobietę, na zdjęciach wygląda jak przeciętniara, którą "wyfotoszopowano"

 • o.rety

  Oceniono 8 razy 2

  Niestety. TV nie oglądam, więc tej "najpopularniejszej pogodynki" nie znam. Ciekawe kiedy ukażą się zdjęcia najpopularniejszej polskiej sprzątaczki, najbardziej znanej stenotypistki czy słynnego tłumacza symultanicznego. Interesującym byłoby również doprecyzowanie kryteriów, które należy spełnić, aby zyskać owo miano, bo nie za bardzo rozumiem dlaczego akurat ta pani jest "najpopularniejsza" w swoim fachu.

 • mario3333

  Oceniono 9 razy 1

  pewnie że zasługuje Super laska, pełna wdzięku i sexu.Do tej pory to najlepsza okładka Maxima .Dwie wcześniejsze były słabe

 • ulka96

  Oceniono 9 razy 1

  zdecydowanie zasługuje:)
  jest piękna, ale fotoszop na tych zdjęciach zadziałał na niekorzyść Pauliny.

 • tulipanek9004

  Oceniono 4 razy 0

  co graficy zrobili z jej twarzą że wygląda jakpo botoksie... szkoda bo taka ładna jest.

 • kretu23

  Oceniono 6 razy 0

  czy musieli tak atrakcyjna osobę koszmarnie na okładce wyretuszować?

 • dziecko.neo

  Oceniono 2 razy 0

  Och Teo...
  Dlaczego nie ma SONDY?
  Co robisz jutro wieczorem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX