Jak całuje Maja Sablewska

Czułości na koncercie Wojtek Mazolewski Quintet.
Jak całuje Maja Sablewska Czułości na koncercie Wojtek Mazolewski Quintet. Maja Sablewska poszła na koncert swojego chłopaka Wojciecha Mazolewskiego. Po występie oboje nie szczędzili sobie czułości, pozując wspólnie do zdjęć. Który muzyk nie chciałby mieć tak oddanej fanki? Maja Sablewska pojawiła się wczoraj na koncercie swojego chłopaka Wojciecha Mazolewskiego. Para spotyka się od kilku miesięcy i podobno planuje nawet razem zamieszkać. Po koncercie Maja dumnie pozowała z partnerem. Oboje nie szczędzili sobie czułości. Naszą uwagę zwrócił jednak pewien szczegół. Zauważcie minę Mai w czasie pocałunku. Czy tak wyglądają oczy zakochanej kobiety całowanej przez miłość swojego życia? Z jednej strony rozumiemy, w końcu obecność dużej ilości osób i aparatów nie nastraja zbyt romantycznie. Ale może następnym razem lepiej zamknąć oczy?

Który muzyk nie chciałby mieć tak oddanej fanki? Maja Sablewska pojawiła się wczoraj na koncercie swojego chłopaka, Wojciecha Mazolewskiego. Para spotyka się od kilku miesięcy i podobno planuje nawet razem zamieszkać.

maja sablewska, wojtek mazolewski

maja sablewska, wojtek mazolewski

Po koncercie Maja dumnie pozowała z partnerem. Oboje nie szczędzili sobie czułości. Naszą uwagę zwrócił jednak pewien szczegół. Zauważcie minę Mai w czasie pocałunku. Czy tak wyglądają oczy zakochanej kobiety całowanej przez miłość swojego życia? Z jednej strony rozumiemy, w końcu obecność dużej ilości osób i aparatów nie nastraja zbyt romantycznie. Ale może następnym razem lepiej zamknąć oczy?

maja sablewska

Olinek

Zobacz także:

Paweł Staliński kocha dwie blondynki!

Drogi sióstr Bohosiewicz się rozchodzą?

Ashton Kutcher WYŚMIEWA POLAKÓW w serialu!

Więcej o:
Komentarze (23)
Jak całuje Maja Sablewska
Zaloguj się
 • martad81

  Oceniono 15 razy 7

  zazdrosne zawistne ludziska Majka jest ok i facet tez niczego sobie!!!!

 • nkwd

  Oceniono 15 razy 7

  Nie lubię jej ale przynajmniej widać,że jest szczęśliwa.To dobrze.Im więcej ludzi szczęśliwych,tym świat piękniejszy.

 • zeusek

  Oceniono 7 razy 3

  co wam przeszkadzaja nie zamkniete oczy puknijcie sie w łep http://doiop.com/sensacja.jpg

 • hydroxymetan

  Oceniono 4 razy 2

  Jak nie zamknęła oczu przy pocałunku to napisaliście dlaczego nie zamknęła, a jak by zamknęła to byście napisali, że publicznie przy pocałunku miała kosmate myśli. Tak więc bez względu na sytuację plotkę można zawsze stworzyć :)))

 • ulka96

  Oceniono 6 razy 2

  życzę im wszystkiego dobrego. wytrwałości i miłości przede wszystkim. pasują do siebie:)

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy 1

  Takie fryzury nosila szlachta ale ten pan na zdjeciach raczej nie jest szlachcicem a zwyklym burakiem. Pasuja do siebie.

 • kupogon

  Oceniono 7 razy 1

  Myślałem, że całuje sromem, a ona normalnie ustami... Szok!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX