Kelly Rowland: Odstawiłam słodycze!

Kotek pisał niedawno, że artystka straciła kilka kilogramów. Na jednej z imprez pojawiła się w opiętej sukience, która podkreślała jej nową smukłą figurę. Rowland zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę.

Kelly Rowland w ostatnim czasie straciła sporo kilogramów. Ostatnio kotek pisał o jej doskonałej figurze, którą zaprezentowała na urodzinowej imprezie Bacardi w Berlinie. Gwiazda promuje swoje nowe DVD o fitnessie Sexy Abs i w związku z tym postanowiła zrzucić kilka kilogramów. Podstawą jest dla niej dieta. Kelly musiała zrezygnować ze słodyczy!

Moja trenerka Jeanette Jenkins bardzo wiele mnie nauczyła odnośnie ćwiczeń i budowania sylwetki. Moim problemem było to, że uwielbiam słodycze. Kocham słodycze, uwielbiam ciasteczka, ciasta, cukier, cukierki, uwielbiam wszystko co ma w sobie cukier. Musiałam z tego wszystkiego zrezygnować. I zrobiłam to! - zdradziła.

Kelly podkreślała, że nie zamierza nigdy być bardzo szczupła, bo podobają jej się kobiece kształty. Wszystko robiła nie dla sylwetki, ale dla...zdrowia:

Ćwiczę tak często, jak mogę, ale nie dlatego, żeby moja sylwetka była coraz szczuplejsza, robię to dla swojego zdrowia. Nie wszystko kręci się wokół rozmiaru sukienki - ja noszę 40 i dobrze mi z tym. Naprawdę wystarczy 30 min dziennie, żeby zobaczyć rezultaty. To ważne, żeby wpaść w tej kwestii w rutynę, wtedy wszystko jest łatwiejsze. Rower czy przysiady - wszystko jedno, byle regularnie - powiedziała jakiś czas temu Kelly.

Czy coś się zmieniło?

Zobacz także:

Bardzo szczupła Rowland na gali w Berlinie!

Kelly Rowland - nowy teledysk!

Kelly Rowland: Kocham peruki

Więcej o: