Karl Lagerfeld nazwał Adele GRUBĄ. A jak sam kiedyś wyglądał!

Niemiły komentarz cesarza mody.

Już kilka razy pisaliśmy o tym, że jeszcze do niedawna pulchna Adele straciła sporo kilogramów. Stało się tak z powodu operacji strun głosowych. Ale podobno głównym powodem jej odmiany jest miłość do Simona Koneckiego. To dla niego schudła, rzekomo, 25 kilogramów. Ale okazuje się, że nie jest to wystarczająco dla wielbiciela chudych kobiet, Karla Lagerfelda. Ostatnio powiedział kilka słów o znanych piosenkarkach:

Teraz jest czas Adele. Jest trochę za gruba, ale ma piękną twarz i niebiański głos. Lana Del Rey nie jest zła, jak na nowoczesną piosenkarkę. Jej zdjęcia są piękne. Moją ulubienicą jest natomiast Florence Welch - stwierdził w wywiadzie dla francuskiego "Metra".

Adele

Ostro. Projektant Chanel słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Kiedyś na przykład wyznał, że trudno byłoby mu mieć brzydką córkę. Tym razem dostało się Adele. Oczywiście nie pozostawiła tego bez komentarza:

Nigdy nie chciałam wyglądać jak modelki na okładkach magazynów. Reprezentuję większość kobiet i jestem z tego dumna. To nigdy nie było problemem, a przynajmniej nigdy nie trzymałam się z tak okropnymi osobami, które robiłyby z tego problem. Oczywiście mam kompleksy, ale nie przyjaźnię się z nikim, kto mi je wypomina - stwierdziła.

Karl pożałował swoich złośliwych uwag i przeprosił piosenkarkę:

Chciałbym powiedzieć Adele, że jestem jej największym wielbicielem. Czasami, kiedy wyrywa się zdanie z a artykułu z kontekstu, zmienia to znaczenie całej myśli. To, co powiedziałem odnosiło się do Lany Del Rey i zdanie zostało wyrwane z kontekstu. Wolę Adele, jest moją ulubioną piosenkarką i ją bardzo podziwiam. Ponad dziesięć lat temu schudłem ponad 30 kilogramów i to utrzymałem. Wiem, jak to jest, kiedy prasa jest złośliwa wobec twojego wyglądu. Adele jest piękną dziewczyną. Jest najlepsza. I nie mogę się doczekać jej kolejnej płyty.

Dla przypomnienia - zdjęcie Karla sprzed przemiany:

PHOTO: EAST NEWS/ALEXI KREATOR MODY - KARL LAGERFELD.ZAMEK MARIENBURG W KTORYM ODBYLO SIE PRZYJECIE ZORGANIZOWANE PRZEZ CAROLINE OF MONACO I ERNSTA OF HANOVRE CAROLINE OF MONACO & ERNST OF HANOVRE   GIVE BIG EVENING PARTY AT THE CASTLE OF   MARIENBURG IN HANOVRE/GER.         KARL LAGERFELD.       00399503

Jax

Zobacz także:

Sekrety nowego faceta Adele. To dla NIEGO schudła!

5 sposobów na schudnięcie według Adele

Mówiły, że lubią swoje krągłości... I schudły!

Więcej o:
Komentarze (36)
Karl Lagerfeld nazwał Adele GRUBĄ. A jak sam kiedyś wyglądał!
Zaloguj się
 • lyga81

  Oceniono 14 razy 12

  przecież nie każdy musi być chudy jak patyk, dziewczyna wygląda świetnie

 • babazbroda

  Oceniono 13 razy 11

  Chudy czy gruby,Lagerfeld wygląda obleśnie a że chamidło to wiadomo nie od dziś.

 • czeyo

  Oceniono 13 razy 9

  Adele ma prawo byc taka jaka zechce - stac ją na to - spiewa nieprzecietnie i tylko ten fakt sie liczy.

 • razor1984

  Oceniono 11 razy 9

  Trochę przy kości ale ładna, a on? Bez komentarza.

 • shopaholic

  Oceniono 11 razy 9

  Adele to nie modelka, więc po co się do niej przyczepia, nawet w 'pozytywnym' kontekście? To piosenkarka jest, kurcze no.

 • blacke

  Oceniono 7 razy 5

  Lagerfeld w każdej wersji wygląda równie źle, przereklamowany bufon i tyle.
  To jak Adele nie ma żadnego znaczenia, liczy się to jak śpiewa, a śpiewa fenomenalnie. To jest prawdziwy talent, a bycie krawcem "elity".

 • rysiek

  Oceniono 7 razy 5

  lagerfeld po schudnieciu wygląda koszmarnie, wysuszony pomarszczony staruszek. nie sądzę, żeby adele przejmowała się tą pretensjonalna ciotą...

 • yeuxvert

  Oceniono 7 razy 5

  co za pajac - przepraszając jedną(Adele) obraża drugą (Lanę)
  "To, co powiedziałem odnosiło się do Lany Del Rey" ( czyli że Lana ma schudnąć?błagam...)
  chamidło na dwóch nogach, słuszna riposta ze strony Adele

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX