Paweł Staliński kocha dwie blondynki!

Mama i dziewczyna jak dwie krople wody?
Paweł Staliński kocha dwie blondynki! Mama i dziewczyna jak dwie krople wody? Paweł Staliński i Paulina Biernat wciąż się spotykają. Pojawili się na gali Człowiek Roku "Wprost". Tancerka jest uderzająco podobna do Doroty Stalińskiej. Paweł Staliński zdobył popularność dzięki udziale w "Tańcu z gwiazdami". Na parkiecie partnerowała mu Iza Janachowska. Jednak to nie 25-letnia seksbomba zawróciła w głowie przystojnemu modelowi. Z tego powodu na pewno zadowolona była kochająca mama Stalińskiego, Dorota. Media rozpisywały się o jej niechęci do Janachowskiej. "Stalińska straszne wyżywała się na Izie. Non stop na nią krzyczała, że ma się wziąć bardziej do roboty, bo Paweł ma wygrać ten program" - pisał Se.pl. Serce Pawła zabiło za to mocniej na widok innej tancerki show, Pauliny Biernat. Para szybko zaczęła wspólnie pojawiać się na salonach. W ubiegłym roku spekulowano, że Paweł i Paulina nie są już razem. Zainteresowani nie potwierdzali tych rewelacji. Wszystko wskazuje na to, że zakochani wciąż się spotykają. Dowód? Pojawili się razem na rozdaniu nagród "Człowiek Roku Wprost". I nie wyglądało to jak wspólne wyjście zwykłych znajomych. Cieszymy się, bo ta para to miły dla oka widok. A swoją drogą... Chyba wiemy, czym Paulina ujęła modela. Nie uważacie, że jest bardzo podobna do młodej Doroty Stalińskiej, mamy Pawła?

Paweł Staliński zdobył popularność dzięki udziale w "Tańcu z gwiazdami". Na parkiecie partnerowała mu Iza Janachowska. Jednak to nie 25-letnia seksbomba zawróciła w głowie przystojnemu modelowi. Z tego powodu na pewno zadowolona była kochająca mama Stalińskiego, Dorota. Media rozpisywały się o jej niechęci do Janachowskiej.

Stalińska straszne wyżywała się na Izie. Non stop na nią krzyczała, że ma się wziąć bardziej do roboty, bo Paweł ma wygrać ten program - podawał "se.pl".

Serce Pawła zabiło za to mocniej na widok innej tancerki show, Pauliny Biernat. Para szybko zaczęła wspólnie pojawiać się na salonach.

W ubiegłym roku spekulowano, że Paweł i Paulina nie są już razem. Zainteresowani nie potwierdzali tych rewelacji. Wszystko wskazuje na to, że zakochani wciąż się spotykają. Dowód? Pojawili się razem na rozdaniu nagród "Człowiek Roku Wprost". I nie wyglądało to jak wspólne wyjście zwykłych znajomych. Cieszymy się, bo ta para to miły dla oka widok.

paulina biernat, paweł staliński

Stalinski Pawel, Biernat Paulina

A swoją drogą... Chyba wiemy, czym Paulina ujęła modela. Nie uważacie, że jest bardzo podobna do młodej Doroty Stalińskiej, mamy Pawła?

dorota stalińska

 

Olinek

 

Zobacz także:

Masakry z PHOTOSHOPEM: Kogo tym razem skrzywdzili graficy

Ashton Kutcher WYŚMIEWA POLAKÓW w serialu!

Wylaszczona Gessler i Wojewódzki w nowym aucie, czyli gwiazdy na konferencji TVN