Kasia Wilk przytyła?! FOTO

Metamorfoza artystki.

Kasia Wilk pojawiła się na imprezie "Człowiek Roku Wprost 2011". Wydaje nam się, że artystki jest jakby więcej i nabrała bardziej kobiecych kształtów.

("Człowiek Roku Wprost 201", 07.02.2012)

Pół roku temu w Opolu wokalistka wyglądała zupełnie inaczej. Jak opowiadała, przeszła na  dietę białkową. Najpierw wprowadziła do swojego jadłospisu tylko chude mięso i nabiał, potem stopniowo dodawała warzywa, a następnie chleb, ser, makaron i ryż, do tego zaczęła prowadzić aktywniejszy tryb życia i jazdę samochodem zastąpiła spacerami. I zrzuciła 15 kilo.

Tak Wilk wyglądała w zeszłym roku.

(Prezentacja CD "Cudowny Świat", 18.11.2010)

(Viva Comet 2010, 25.02.2010)

Coś nam się wydaje, że Kasi Wilk trochę się od tego czasu przytyło. Ale kto z nas nie nabiera ciałka w długie zimowe wieczory...

Rudy

Zobacz także:

Małgorzata Tusk skradła mężowi show. Ale wyglądała!

Rihanna odstrzeliła się i poszła do klubu. A tam... Chris Brown!

Gwiazdy na premierze "Big Love"

Więcej o:
Komentarze (59)
Kasia Wilk przytyła?! FOTO
Zaloguj się
 • angharad

  Oceniono 28 razy 28

  Ma świetny głos, jest twórcza, mądra i wrażliwa. Ale gruba. Więc dla motłochu to potwór, hipopotam i świnia. Niechby chociaż była Grycanką albo kochanką jakiegoś celebryty. Ale nie jest. No to huzia! Dalej jazda! Co nam szkodzi tak dla zdrowia się popastwić! Polacy to najpaskudniejszy naród świata.

 • essita

  Oceniono 13 razy 9

  No i?

 • lena8

  Oceniono 13 razy 9

  I po co ten cały raban? Mnie też dopadł efekt jojo, ale udało mi się znowu schudnąć. Dobrze, że żaden Plotek o tym nie pisał, bo chyba bym się załamała. Jeśli czegoś współczuję celebrytom, to właśnie tego, że każdy dodatkowy kilogram wzbudza większe zainteresowanie niż działalność zawodowa.

 • toothyy

  Oceniono 6 razy 6

  kobiece ksztalty to piersi, talia, zaobraglone biodra, tutaj tego raczej brak

 • hydroxymetan

  Oceniono 10 razy 6

  Jak ktoś ma genetyczne uwarunkowania, by być grubym to będzie grubym. Nie pomogą żadne diety. Ograniczanie wartości odżywczych jedzenia spowoduje chwilowy efekt kosztem osłabienia (wygłodzenia)organizmu. I czy ktoś się z tym zgodzi, czy nie jest to stara znana prawda naukowcom, a reklamy wszelkiego rodzaju diet to tylko mechanizm do szybkiego zarabiania pieniędzy. No bo kto nie chce być młody, piękny, bogaty i SZCZUPŁY ? :)

 • amelia78

  Oceniono 5 razy 5

  Efekt jojo - niestety.

 • weronkasoffia

  Oceniono 4 razy 4

  NO I DOBRZE CO KOMU DO TEGO,PANI KASIU TRZYMAJ SIĘ

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  jedzcie wate,pampersy-i zyjcie nadzieja ze jestescie zdrowi-:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX