Doda i jej były menadżer: kiedyś spijali sobie z dzióbków, a teraz jest WOJNA!

Skłócone strony wydają oświadczenie za oświadczeniem.

Doda vs. Jakub Majoch, jej były menadżer. Wygląda, że to już prawdziwa wojna. Tydzień temu Majoch oskarżył Dodę o brak zapłaty za jego pracę. Artystka odbiła piłeczkę, twierdząc, że to jej były menedżer powinien jej oddać 160 tysięcy złotych. Od kilku dni zwaśnione strony wprost prześcigają się z wydawaniem oświadczeń. Jak się więc domyślamy, chyba ze sobą nie rozmawiają.... Najnowsze oskarżenia? Wczoraj Paweł Kasa, rzecznik prasowy Dody (tak, on się naprawdę TAK nazywa!) wystosował nam takie pismo:

Informujemy, że Pan Jakub Majoch nie jest osobą upoważnioną do reprezentowania Pani Doroty Rabczewskiej, a pełnomocnictwa, które mogą być przez niego przedkładane nie uprawniają do dokonywania jakichkolwiek czynności faktycznych lub prawnych w imieniu Pani Doroty Rabczewskiej.

doda, dorota rabczewska, konflikt, jakub majoch

Na odpowiedź Majocha nie trzeba było długo czekać. Były menadżer Dody nie tylko zdementował zarzuty, ale i jako dowód dołączył umowę, jaką podpisał miał podpisać przed rozpoczęciem współpracy z artystką.

Na podstawie tego oświadczenia zawarliśmy na rzecz Pani Rabczewskiej szereg umów, dzięki którym mogła choćby zrealizować swój ostatni teledysk, nagrać piosenkę do filmu "Kac Wawa" czy wyjechać na darmowe wakacje z Panem Błażejem Szychowskim. Przedstawianie przez Artystkę kolejnych nieprawdziwych doniesień szkodzi przede wszystkim jej samej - czytamy w mailu od Jakuba Majocha.

A było tak pięknie. Jeszcze nie tak dawno Doda i Jakub chodzili razem na lunche i na imprezy. Spekulowano nawet, czy przypadkiem nie są razem.... Ale jak widać, w naszym show-biznesie wszystko bardzo szybko się zmienia. Wczoraj spijali sobie z dzióbków, dziś ze sobą walczą.

Doda Rabczewska Dorota

 

Doda,Jakub Majoch

Olinek

Zobacz także:

Anna Czartoryska całuje się z BOGATYM Michałem Niemczyckim!

Gwiazdy na premierze "Big Love"

Nowy facet Kayah zostawił dla niej kobietę, z którą ma dziecko?!

Więcej o:
Komentarze (29)
Doda i jej były menadżer: kiedyś spijali sobie z dzióbków, a teraz jest WOJNA!
Zaloguj się
 • hanna69

  Oceniono 4 razy 4

  Najpierw się "kochają", bidi-bidi, a potem WOJNA na całego. Jakie to typowe dla prymitywków.

 • nicowilliam

  Oceniono 4 razy 4

  niby kto spekulował, że ona romansuje z tym majochem skoro każdy wie, ze to gej? nawet na fb ma status w związku z jakimś kolesiem wylalkanym.

 • karliga

  Oceniono 3 razy 3

  zaloze sie ze i tak ja zaliczyl. z reszta na jakie darmowe wakacje? no ta ciekawe z czego oplacicli jej te wakacje. pewnie z kieszeni podatnikow jak zwykle!;/

 • asis1616

  Oceniono 4 razy 2

  Doda to jedna wielka kicha :)
  Gdyby nie próbowała się upodobnić do Gagi ... (takie jest moje zdanie )
  To napewno miała by miała o wiele więcej fanów :)

 • shani

  Oceniono 6 razy 2

  doda skończyła się już dawno

 • sensacja

  Oceniono 8 razy 2

  Nareszcie coraz więcej osób zaczyna mówić głośno prawdę o Dodzie. Szkoda, że Majka się boi, Doda musi wiedzieć o niej coś pikantnego i Majka prędzej język sobie odgryzie niż ujawni sprawki Dody.

 • mila_lejdi

  Oceniono 1 raz 1

  Drogi Olinku, piszę do Ciebie kolejną wiadomość, bo szczerze martwię się o Ciebie. Czy Ty masz jakiś problem z nazwiskami? Wczoraj Arlak, dziś Kasa? Może Cię dzieci przezywały w szkole? Jeśli tak, było to bardzo mi przykro, ale teraz żyjemy w świecie dorosłych. W tym świecie nazwiska nie wykorzystuje się przeciwko osobie, która je nosi. W świecie dorosłych, jeśli chce się komuś dopiec, znajduje się inne argumenty. Przeważnie merytoryczne, choć różnie z tym bywa. W świecie dorosłych... No tak, jak już dorośniesz na tyle, by znaleźć się w świecie dorosłych, to dokończymy rozmowę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX