Małpka Orzechowskiej nie żyje

Pupilka Agnieszki Orzechowskiej nie przeżyła zabiegu u weterynarza.
Małpka Orzechowskiej nie żyje Pupilka Agnieszki Orzechowskiej nie przeżyła zabiegu u weterynarza Słynna małpka Angie, z którą Agnieszka Orzechowska pojawiała się na salonach, nie żyje. Zwierzę nie przeżyło zabiegu u weterynarza. Gwiazda ma już nową małpkę To przykra wiadomość. Jak dowiedzieliśmy się od menedżera Agnieszki Orzechowskiej, słynna małpka Angie, z którą celebrytka pojawiała się regularnie na salonach - jeszcze przed skandalem z aresztowaniem - nie żyje. Orzechowska skomentowała całą sprawę: "Pewnego dnia Angie uderzyła się i nabiła sobie porządnego guza. Okazało się, że niezbędna będzie interwencja chirurga. Niestety przez nieuwagę lekarzy, Angie dostała za dużą narkozę i już się z niej nigdy nie wybudziła. Winą obarczam tylko i wyłącznie weterynarzy, którzy operowali moją małpkę". Agnieszka w ramach pocieszenia kupiła sobie już nowe zwierzątko. To małpka tej samej rasy, samiec Angel. Nie wiemy, komu bardziej współczuć - Agnieszce z powodu straty pupilki czy nowemu zwierzakowi. Niedługo zwierzę, chcąc nie chcąc, zadebiutuje pewnie na rękach swojej pani na czerwonym dywanie.

To przykra wiadomość. Jak dowiedzieliśmy się od menedżera Agnieszki Orzechowskiej, słynna małpka Angie, z którą celebrytka pojawiała się regularnie na salonach - jeszcze przed skandalem z aresztowaniem - nie żyje.

Pewnego dnia Angie uderzyła się i nabiła sobie porządnego guza. Okazało się, że niezbędna będzie interwencja chirurga - opowiada Orzechowska.

agnieszka orzechowska, małpka, zwierzaki gwiazd, pupile gwiazd

Agnieszka bardzo przeżyła śmierć małpki. W ramach pocieszenia kupiła sobie już nowe zwierzątko. To małpka tej samej rasy, samiec Angel. Kosztowała 8 tys. zł.

Nie wiemy, komu bardziej współczuć - Agnieszce z powodu straty pupilki czy nowemu zwierzakowi - niedługo chcąc nie chcąc zadebiutuje pewnie na rękach swojej pani na czerwonym dywanie.

agnieszka orzechowska, pupile gwiazd, zwierzaki gwiazd

Olinek

 

Zobacz także:

Doda NIBY chwali Okupnik. A naprawdę DOGRYZA Sablewskiej!

"Nie będę drugą Pakosińską!" Poznajcie Agatę Załęcką!

Poznajcie trenerów "Bitwy na głosy". I zobaczcie ich klip

Więcej o:
Komentarze (53)
Małpka Orzechowskiej nie żyje
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 28 razy 24

  wybrala mniejsze zlo-wolala pasc niz zyc z debilem.

 • goo

  Oceniono 13 razy 13

  W JAKI SPOSÓB małpa może się "uderzyć i nabić guza" ?? przecież w naturalnym środowisku zapieprza po drzewach i robi takie akrobacje, jakich w mieszkaniu nie dałaby nawet rady. pewnie ta kretynka rzuciła o coś zwierzakiem i tyle. btw. dlaczego do tej pory jeszcze jej nie zamknęli?

 • agataskate

  Oceniono 16 razy 12

  Orzechowska jest nieodpowiedzialna i nie powinn mieć żadnego zwierzęcia, zwierze traktuje jak zabawkę, ozdobe.

 • browaryr

  Oceniono 15 razy 9

  niech sobie kupi warana z komodo-nawet w sline z nia poleci.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 15 razy 7

  Informacja dłuższa niż o śmierci Szymborskiej. Gratulacje, półgłowki.

 • lenore

  Oceniono 6 razy 6

  ZWIERZE TO NIE ZABAWKA. Przypuszczam, ze babsztyl nie mial pojecia jak sie taka malpka zajmowac, grunt,ze zwracala na siebie uwage. Teraz kolejny model bedzie eksploatowany.

 • jagodzianka

  Oceniono 8 razy 6

  PIERDOLONA IDIOTKA!!!!!

 • elda22

  Oceniono 13 razy 5

  Ta, pewnie "przez przypadek" upadła jej na podłogę :)

 • wasza_mama

  Oceniono 4 razy 4

  AZ SE JEBNE GWIAZDKE W NAWIASIE KWADRATOWYM [*] JEBLEM

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX