Ochroniarz Biebera pobił paparazzi

Takie rzeczy tylko w Stanach!
Ochroniarz Biebera pobił paparazzi Takie rzeczy tylko w Stanach! W poniedziałek na lotnisku LAX w Los Angeles doszło do incydentu. Ochroniarz Justina Biebera pobił jednego z paparazzi, który chciał zrobić zdjęcia artyście. W poniedziałkowe popołudnie na lotnisku LAX w Los Angeles doszło to niewiarygodnego incydentu. Ochroniarz Justina Biebera pobił jednego z paparazzi, który chciał zrobić kilka zdjęć artyście. Młody piosenkarz był w swoim samochodzie, kiedy jeden z paparazzi podbiegł do auta i zaczął robić zdjęcia. Wtedy ochroniarz poprosił, by ten się odsunął - niestety to nie poskutkowało. W pewnym momencie ochroniarz postanowił osobiście odciągnąć mężczyznę od samochodu, lecz nie spodziewał się szybkiej reakcji fotografa, który po prostu się na niego rzucił. Mężczyzna nie wiedząc, że spotkał na swojej drodze byłego izraelskiego żołnierza, szybko został przez niego obezwładniony, następnie został zatrzymany przez policję.

W poniedziałkowe popołudnie na lotnisku LAX w Los Angeles doszło to niewiarygodnego incydentu. Ochroniarz Justina Biebera pobił jednego z paparazzi, który chciał zrobić kilka zdjęć artyście.

Młody piosenkarz był w swoim samochodzie, kiedy jeden z paparazzi podbiegł do auta i zaczął robić zdjęcia. Wtedy ochroniarz poprosił, by ten się odsunął - niestety to nie poskutkowało.

W pewnym momencie ochroniarz postanowił osobiście odciągnąć mężczyznę od samochodu, lecz nie spodziewał się szybkiej reakcji fotografa, który po prostu się na niego rzucił.

Mężczyzna nie wiedząc, że spotkał na swojej drodze byłego izraelskiego żołnierza, szybko został przez niego obezwładniony, następnie został zatrzymany przez policję.

Poniżej możecie zobaczyć, jak to wszystko wyglądało.

Teo

Zobacz także:

Klata Biebera i innych. Która najseksowniejsza? ZDJĘCIA

Bieber śpiewa do piersi Mariah Carey


Więcej o:
Komentarze (13)
Ochroniarz Biebera pobił paparazzi
Zaloguj się
 • marcelito

  Oceniono 8 razy 6

  A po akcji pan ochroniarz zmienił wystraszonej Justysi pieluchę i dał Bebiko do popicia, czyli dzień jak co dzień.

 • shani

  Oceniono 6 razy 6

  to okrutne tak katować czytelników newsami o Bieberze

 • sansa

  Oceniono 3 razy 3

  W tytule jest, że "Ochroniarz Biebera pobił paparazzi." W tekście okazuje się, że pobił jednego paparazzo. To się zdecydujcie.

 • jisy

  Oceniono 2 razy 2

  To kto w końcu kogo pobił? Bo piszecie, że paparazzi rzucił się na ochroniarza, a tytuł brzmi "Ochroniarz pobił paparazzi."

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  "Mężczyzna nie wiedząc, że spotkał na swojej drodze byłego izraelskiego żołnierza, szybko został przez niego obezwładniony" - gdyby wiedział, że to eks-agent Mossadu, to pewnie nie dałby się tak łatwo obezwładnić.
  Budowanie zdań wielokrotnie złożonych padło razem z paparazzo.

 • sexi_kasia

  Oceniono 7 razy 1

  Dzastin Bimber jest moim wielkim fanem

 • bjorn

  Oceniono 6 razy 0

  Najwazniejsze ze Biber jest caly i zdrowy. Co by bylo, jakby mu sie grzywka przesuneła?

 • asis1616

  Oceniono 2 razy 0

  Ten Filmik to żadne dowody ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX