Doda NIBY chwali Okupnik. A naprawdę DOGRYZA Sablewskiej!

Sprytnie!

W najnowszym wydaniu "Party" Doda wypowiada się o nowej jurorce "X Factor", Tatianie Okupnik.

Tatiana jest bystra, inteligentna i sympatyczna. Poza tym jest wszechstronną artystką, więc na pewno sprawdzi się jako jurorka.

Jesteśmy zaskoczeni. Doda raczej niechętnie nie wypowiada się pozytywnie o swoich koleżankach z branży. Jak sama twierdzi, "królowa jest tylko jedna". Na przykład tak pojechała w show Szymona Majewskiego po Edycie Górniak:

Dziwię się, że starsza pani piosenkarka nie zna innych sposobów na promocję, niż tanie dowcipy i robienie komuś przykrości. Istnieje złota zasada, że każdy, kto powie coś o Dodzie, od razu trafia na pierwsze strony gazet. Myślałam tylko, że Edzia ma bardziej poukładane w głowie. Szczegółowo do jej słów ustosunkuję się wtedy, gdy spotkamy się osobiście. Zapewne zachowa się wtedy jak zwykle, czyli będzie udawała infantylną i bezmyślną dziewczynkę. Małe pieski najgłośniej szczekają, a jak przyjdzie co do czego, połykają język.

Tatiana Okupnik

Albo:

Poza tym, że jesteś głupiutka, jesteś jeszcze daltonistką. Jestem czarna - powiedziała słysząc słowa, że jest "cała różowa" - dogryzała Justynie Steczkowskiej.

Więc co skłoniło królową do wypowiedzenia się w samych pozytywach o Tatianie? Nie wydaje nam się, by zmieniła nastawienie do swoich dotychczasowych rywalek. Raczej cieszy się, że Maja Sablewska nie zasiada już w fotelu jurora show. Chwaląc Okupnik, tak naprawdę skrytykowała swoją byłą menadżerkę sugerując, że Maja nie nadawała się na jurorkę. Doda to mistrzyni słowa:)

Teo

Zobacz także:

Co wiesz o związkach Dody - QUIZ!

Doda pokazuje majtki walcząc z wycieraczką. FOTO

Co Okupnik robiła, zanim dostała propozycję z "X Factor"?


Więcej o: