Koroniewska jest MEGA ZGRABNA. Oj Maćku, zobacz co straciłeś!

Aktorka wystąpiła w odważnej sesji.
Koroniewska jest zgrabna! Aktorka wystąpiła w odważnej sesji. Joanna Koroniewska wystąpiła na okładce lutowego magazynu "Shape". Pod zdjęciem zdecydowanie powinien znaleźć się podpis: "Patrz Macieju co straciłeś!". Joanna Koroniewska wystąpiła na okładce lutowego magazynu "Shape". W mediach nie cichną plotki o jej rozstaniu z Maciejem Dowborem, tymczasem aktorka nie traci czasu na siedzenie w domu, tylko chwali się swoim pięknym ciałem w magazynie "Shape". Koroniewska ponad dwa lata temu urodziła córkę Janinę i trzeba przyznać, że ma doskonałą sylwetkę po ciąży. Pod zdjęciem zdecydowanie powinien znaleźć się podpis: "Patrz Macieju co straciłeś!". Przypomnijmy: plotkuje się, że przyczyną rozstania pary była zdrada Macieja. Koroniewskiej wiedzie się za to zawodowo. Zastąpi Marzenę Rogalską w programie "Kocham Cię Polsko", gra też w "M jak miłość". A jak wygląda! Wdzięki Koroniewskiej podziwialiśmy już w innej sesji w czerwcu 2011 r. w magazynie "Party".

Joanna Koroniewska wystąpiła na okładce lutowego magazynu "Shape". W mediach nie cichną plotki o jej rozstaniu z Maciejem Dowborem, tymczasem aktorka nie traci czasu na siedzenie w domu, tylko chwali się swoim pięknym ciałem w magazynie "Shape".

Koroniewska ponad dwa lata temu urodziła córkę Janinę i trzeba przyznać, że ma doskonałą sylwetkę po ciąży. Pod zdjęciem zdecydowanie powinien znaleźć się podpis: "Patrz Macieju co straciłeś!". Przypomnijmy: plotkuje się, że przyczyną rozstania pary była zdrada Macieja.

Koroniewskiej wiedzie się za to zawodowo. Zastąpi Marzenę Rogalską w programie "Kocham Cię Polsko", gra też w "M jak miłość". A jak wygląda!

(Okładka magazynu "Shape")

Wdzięki Koroniewskiej podziwialiśmy już w innej sesji w czerwcu 2011 r. w magazynie "Party".

(Screen z magazynu "Party")

Rudy

Zobacz także:

"Dowbor nie wygląda na załamanego"

Koroniewska i Dowbor - historia ich miłości

Oni powinni nagrać sekstaśmy

Więcej o:
Komentarze (47)
Koroniewska jest MEGA ZGRABNA. Oj Maćku, zobacz co straciłeś!
Zaloguj się
 • sorsa

  Oceniono 11 razy 11

  A! ZRABNA, noooo to jak jest zrabna to wszystko ok. A taka zrabna na tych zdjeciach bo photoshopem tknięta i to mocno to już się nie napisze? No nieee, bo jeszcze by się okazało że zrabna owszem, ale nie aż tak:)

 • bialykruk

  Oceniono 14 razy 10

  Macku zobacz co straciles. Kobiete tak pieknie i profesjonalnie obdana obrobce grafikow. Krolowa photoshopa.

 • razor1984

  Oceniono 11 razy 9

  Rudemu tak ślina poleciała, że aż zżera literki ;]

 • trzyszcz

  Oceniono 5 razy 5

  Na okładkę, to nawet posłance Sobeckiej można by przygotować takie ciałko.
  Ale by się Rydz ucieszył!

 • gagula

  Oceniono 5 razy 5

  Myślę, że Dowbor widział co stracił, bo przecież ma dziecko z Joanną , a magazyn SHAPE jest znany z licznych Photoshop'ów !

 • fikumikum

  Oceniono 5 razy 5

  "Patrz Macieju co straciłeś!" heheheh tak jakby figura/uroda miała wpływ na to czy jesteśmy z drugą osobą... żenua

 • zlosliwiec

  Oceniono 6 razy 4

  Wyrazy z cząstką obcą typu "mega", "super", "hiper", "mikro", "mini", itd. pisze się łącznie. Czyli "megazgrabna", a nie "mega zgrabna". Wątpiących, niewierzących, tudzież ufających "słownikom" w przeglądarkach i Wordzie odsyłam do słownika języka polskiego, np. do PWN online.

 • chlopskirozum

  Oceniono 8 razy 4

  Kto jest doradził ten blond? wygląda jak w peruce. Kolor włosów należy dobierać nie tylko do intelektu, ale również kolorytu karnacji. A tutaj aż zgrzyta, ze zęby bolą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX