Bobek czy Zakościelny - Kamińska ocenia, który lepszy w łóżku

Aktorka odpowiada na nurtujące społeczeństwo pytanie.
Kamińska tęskni za Bobkiem w łóżku Aktorka dzieli się ze społeczeństwem wrażeniami ze sceny łóżkowych Julia Kamińska wyznała w wywiadzie dla superseriale.pl, że tęskni za scenami łóżkowymi z Filipem Bobkiem. Kiepsko natomiast wspomina te z Maciejem Zakościelnym To prawdziwy przełom! W końcu znamy odpowiedź na palące społeczeństwo pytanie: Kto jest lepszy w łóżku - Maciej Zakościelny czy Filip Bobek. Z odpowiedzią przyszła nieoceniona Julia Kamińska. Aktorka opowiedziała o wrażeniach z kręcenia scen łóżkowych z aktorami. W wywiadzie dla superseriale.se.pl Kamińska powiedziała: - W łóżku z Maćkiem Zakościelnym czułam się jako tako, ale nie mamy się ku sobie, nie ma co liczyć na żaden romans. Było nam trudno na początku. Jak się kogoś dobrze nie zna, to sceny łóżkowe bywają nie do końca wiarygodne. Kamińska przyznała, że tęskni za Filipem Bobkiem. - Wspominam go z rozrzewnieniem - powiedziała aktorka. Wydaje nam się, że Zakościelny nie będzie zasmucony taką krytyką. Kamińska bardzo delikatnie określiła cała sprawę.

To prawdziwy przełom! W końcu znamy odpowiedź na palące społeczeństwo pytanie: Kto jest lepszy w łóżku - Maciej Zakościelny czy Filip Bobek. Z odpowiedzią przyszła nieoceniona Julia Kamińska. Aktorka opowiedziała o wrażeniach z kręcenia scen łóżkowych z aktorami. W wywiadzie dla superseriale.se.pl Kamińska powiedziała:

W łóżku z Maćkiem Zakościelnym czułam się jako tako, ale nie mamy się ku sobie, nie ma co liczyć na żaden romans. Było nam trudno na początku. Jak się kogoś dobrze nie zna, to sceny łóżkowe bywają nie do końca wiarygodne.

Kamińska przyznała, że tęskni za Filipem Bobkiem.

Wspominam go z rozrzewnieniem - powiedziała aktorka.

Wydaje nam się, że Zakościelny nie będzie zasmucony taką krytyką. Kamińska bardzo delikatnie określiła cała sprawę.

Rudy

Zobacz także:

Wyluzowana Wodzianka na salonach

Dokąd polskie gwiazdy jeżdżą na narty i deskę

Sławne matki piękniejsze od swoich córek