Rockowa piosenka Dody do "Kac Wawa"

Artystka pokazała pazur.
Rockowa piosenka Dody do "Kac Wawa" Pazur piosenkarki idealnie wpisuje się w klimat filmu Doda nagrała piosenkę do filmu "Kac Wawa". Warto nadmienić, ze utwór jest po angielsku! Piosenka jest rockowa. Pazur Dody idealnie wpisuje się w klimat filmu. Doda nagrała piosenkę do filmu "Kac Wawa". Warty odnotowania jest fakt, ze utwór jest po angielsku! Piosenka jest rockowa. Niestety, w internecie pojawił się tylko fragment utworu. Pazur Dody idealnie wpisuje się w klimat filmu. "Kaca Wawa" to kolejna polska komedia na wzór amerykańskich produkcji. Do kin trafi 3 marca. Film opowiada historię piątki przyjaciół: Andrzeja, Karola, Jarka, Tomka i Jerzego. Panowie zamierzają spędzić wieczór kawalerski Andrzeja na grze w brydża. Panna młoda wieczór panieński spędza natomiast z chippendalesami. Panom nudzi się jednak gra w brydża i mają inny pomysł na spędzenie nocy.

Doda nagrała piosenkę do filmu "Kac Wawa". Warty odnotowania jest fakt, ze utwór jest po angielsku! Piosenka jest rockowa. Niestety w internecie pojawił się tylko fragment utworu. Pazur Dody idealnie wpisuje się w klimat filmu.

"Kaca Wawa" to kolejna polska komedia na wzór amerykańskich produkcji. Do kin trafi 3 marca. Film opowiada historię piątki przyjaciół: Andrzeja, Karola, Jarka, Tomka i Jerzego. Panowie zamierzają spędzić wieczór kawalerski Andrzeja na grze w brydża. Panna młoda wieczór panieński spędza natomiast z chippendalesami. Panom nudzi się jednak gra w brydża i mają inny pomysł na spędzenie nocy. Piosenka Dody i trailer filmu poniżej.

Czy podoba Ci się piosenka Dody? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Rudy

Zobacz także:

Gwiazdy też były dziećmi. My wiemy, jak wyglądały

Młoda Wisława Szymborska

Rihanna jest BLONDYNKĄ

Czy podoba Ci się piosenka Dody?
Więcej o:
Komentarze (46)
Rockowa piosenka Dody do "Kac Wawa"
Zaloguj się
 • nene

  Oceniono 17 razy 11

  "Rockowa"??? Czy wy na pewno wiecie, co to rock? Rock to coś więcej niż tylko głośne, gitarowe bity... A na pewno z rockiem nie ma nic wspólnego szmirowaty tekst w kiepskim, pseudoangielskojęzycznym wykonaniu... :/

 • jagodzianka

  Oceniono 14 razy 10

  Film i piosenka poziomu ZERO

 • jkjk

  Oceniono 16 razy 8

  dlaczego ona uparła się że będzie śpiewać po angielsku? jak śpiewała" nie daj się" to przynajmniej było wiadomo o co chodzi, sama znam słabo ten język więc nie będę się wymądrzać, ale Doda i język Szekspira pasują do siebie jak świni beretka .

 • karliga

  Oceniono 21 razy 7

  beznadziejna ta piosenka, chyba specjalnie tak to spreparowali zeby muzyka zagluszala jej wycie i marny angielski. + kolejny dowod ze jej glos to nie talent a zwykle wyuczona darcie.

 • malutka89

  Oceniono 10 razy 6

  Polscy wokaliści mają to do tego ze za cholerę ich nie można zrozumieć co śpiewają po angielsku...

 • nkwd

  Oceniono 24 razy 6

  Zróbmy zrzutę na ten jej wyjazd i tę chałupę w hameryce.Niech ona już wyjedzie !

 • rysiek

  Oceniono 17 razy 5

  "rockowa doda" i "po angielsku doda" to oksymorony

 • aldonathebest

  Oceniono 16 razy 4

  Albo mi słoń nadepnął na ucho, albo ta piosenka jest do kitu, ale jedno jest pewne: 24 lata władam na codzień angielskim, ale w wykonaniu Dodziny ja nie paniemaju ani jednego wyrazu!
  Ta "artystka" jest tak zdeterminowana, żeby pokazać wszystkim na przekór, że niby zna język, albo jest strasznie głupia. Któraś opcja jest na pewno prawdziwa.

  P.S. Jak mnie ktoś zminusuje przyzna, że jest głupi jak Doda :P

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 4

  Film taki, jak piosenka i "anglikański" ciechanówy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX