Doda z przyjaciółką na "margaricie"

Wielkiej przyjaźni ciąg dalszy.
Doda z przyjaciółką na "margaricie" Wielkiej przyjaźni ciąg dalszy Doda znów przyjaźni się z Anetą Radzimirską, z którą ochłodziła kontakty podczas związku z Nergalem. Na Facebooka Doda wrzuciła zdjęcia ze wspólnej "margarity" Doda lubi dzielić się ze światem swoją prywatnością za pośrednictwem Facebooka. Niedawno artystka wrzuciła zdjęcia z wyjścia na "margaritę" ze swoją byłą/obecną "best friend" - Anetą Radzimirską. Artystka przyjaźni się z Radzimirską od dłuższego czasu. Koleżanka towarzyszyła Dodzie na koncertach, imprezach, a także była przy niej po rozwodzie z Radosławem Majdanem. Stosunki między paniami nieco się oziębiły, kiedy Doda związała się z Nergalem. Po rozstaniu piosenkarki z księciem ciemności przyjaźń zaczęła się na nowo, czego efektem są wspólne zdjęcia z wypadu na "margaritę".

Doda lubi dzielić się ze światem swoją prywatnością za pośrednictwem Facebooka. Niedawno artystka wrzuciła zdjęcia z wyjścia na margaritę ze swoją byłą/obecną "best friend" - Anetą Radzimirską.

Artystka przyjaźni się z Radzimirską od dłuższego czasu. Koleżanka towarzyszyła Dodzie na koncertach, imprezach, a także była przy niej po rozwodzie z Radosławem Majdanem. Stosunki między paniami nieco się oziębiły kiedy Doda związała się z Nergalem. Po rozstaniu piosenkarki z księciem ciemności przyjaźń zaczęła się na nowo, czego efektem są wspólne zdjęcia z wypadu na "margaritę".

(Screen z Facebook.com)

(Screen z Facebook.com)

Rudy

Zobacz także:

Co wiesz o związkach Dody?

JAK polskie gwiazdy LANSUJĄ się na salonach?!

Doda zdradza, ile Szychowski ma w spodniach