Małgorzata Braunek z córką wyglądają jak siostry

Uznana aktorka ze swoją piękną, stawiającą pierwsze kroki w filmie córką.
Małgorzata Braunek z córką - jak siostry Uznana aktorka ze swoją piękną, stawiającą pierwsze kroki w filmie córką. Na uroczystej premierze spektaklu "Sierpień" w warszawskim Teatrze Studio pojawiła się Małgorzata Braunek. Towarzyszyła jej córka, zjawiskowa Orina Krajewska. Na uroczystej premierze spektaklu "Sierpień" w warszawskim Teatrze Studio pojawiła się m.in. Małgorzata Braunek. Towarzyszyła jej córka, zjawiskowa Orina Krajewska. 24-latka stawia pierwsze kroki w aktorstwie, zagrała już m.in. w "Miłości nad rozlewiskiem" i w serialu "Na dobre i na złe". Zauważyliśmy, że pani Małgorzata wygląda bardziej jak starsza siostra Oriny, niż jej mama. A wszystko dzięki temu, że panie preferują podobny styl ubierania się, który można określić mianem sportowej elegancji. Matka i córka zdecydowały się na połączenie szykownej czerni, rozjaśniających strój szarości i ocieplanych futerkiem butów. W naszym show-biznesie to nie pierwszy taki przypadek, kiedy matka i córka wybierają taki sam styl. Podobne ubrania preferują też Beata Tyszkiewicz i jej córka Karolina Wajda. Obie panie lubią klasykę - pani Beata to uosobienie elegancji. Jej córka wybiera unowocześnioną wersję stylu matki.

Na uroczystej premierze spektaklu "Sierpień" w warszawskim Teatrze Studio pojawiła się m.in. Małgorzata Braunek. Towarzyszyła jej córka, zjawiskowa Orina Krajewska. 24-latka stawia pierwsze kroki w aktorstwie, zagrała już m.in. w "Miłości nad rozlewiskiem" i "Na dobre i na złe". Zauważyliśmy, że pani Małgorzata wygląda bardziej jak starsza siostra Oriny, niż jej mama. A wszystko dzięki temu, że panie preferują podobny styl ubierania się, który można określić mianem sportowej elegancji. Matka i córka zdecydowały się na połączenie szykownej czerni, rozjaśniających strój szarości i ocieplanych futerkiem butów.

małgorzata braunek, orina krajewska

W naszym show-biznesie to nie pierwszy taki przypadek, kiedy matka i córka wybierają taki sam styl. Podobne ubrania preferują też Beata Tyszkiewicz i jej córka Karolina Wajda. Obie panie lubią klasykę - pani Beata to uosobienie elegancji. Jej córka wybiera unowocześnioną wersję stylu matki.

karolina wajda, beata tyszkiewicz

 

Olinek

 

Zobacz także:

Przespała się z tysiącem facetów

Rihanna jest BLONDYNKĄ

Pawlicki i Hamkało NAGO! WIDEO

Więcej o:
Komentarze (37)
Małgorzata Braunek z córką wyglądają jak siostry
Zaloguj się
 • rysiek

  Oceniono 53 razy 45

  niedobrane dżinsy i brudne buty to faktycznie "unowocześniona wersja" klasyki:P
  a małgorzata braunek wygląda na matkę swojej córki i nie am w tym nic złego. ta kobieta starzeje się bardzo ładnie, nie odmładza na siłę. widać po niej wiek i nic w tym zdrożnego.

 • trzezwy

  Oceniono 50 razy 38

  "Małgorzata Braunek z córką wyglądają jak siostry"

  Nie tylko jak siostry. Wyglądają jak siostry adoptowane i to w różnych stuleciach!
  ;>

 • aldonathebest

  Oceniono 39 razy 33

  Nie obrażajcie córki Pani Małgosi! Wyglądają jak mama z córką: wykapane jak dwie krople wody, ale z pewnością nikt normalny nie powiedziałby, ze to siostry.

 • m4rc1n31

  Oceniono 30 razy 26

  Wyglądają jak siostry które dzieli kilkadziesiąt lat.

 • babazbroda

  Oceniono 19 razy 17

  A może was w tej redakcji po prostu nie stać na okulary?się uśmiałam,normalnie bliźniaczki:):):)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 17 razy 9

  "Zauważyliśmy, że pani Małgorzata wygląda bardziej jak starsza siostra Oriny, niż jej mama" - buahahahahahahahaha. Edytujcie i dopiszcie, że Braunek jest piękna i wspaniale prezentowała się jako Oleńka i Łęcka. Leżę.

 • bata

  Oceniono 6 razy 4

  Plotek stracił wzrok wyglądają jak siostry?? jedna na sto lat druga na swój wiek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX