Małgorzata Braunek z córką wyglądają jak siostry

Uznana aktorka ze swoją piękną, stawiającą pierwsze kroki w filmie córką.
Małgorzata Braunek z córką - jak siostry Uznana aktorka ze swoją piękną, stawiającą pierwsze kroki w filmie córką. Na uroczystej premierze spektaklu "Sierpień" w warszawskim Teatrze Studio pojawiła się Małgorzata Braunek. Towarzyszyła jej córka, zjawiskowa Orina Krajewska. Na uroczystej premierze spektaklu "Sierpień" w warszawskim Teatrze Studio pojawiła się m.in. Małgorzata Braunek. Towarzyszyła jej córka, zjawiskowa Orina Krajewska. 24-latka stawia pierwsze kroki w aktorstwie, zagrała już m.in. w "Miłości nad rozlewiskiem" i w serialu "Na dobre i na złe". Zauważyliśmy, że pani Małgorzata wygląda bardziej jak starsza siostra Oriny, niż jej mama. A wszystko dzięki temu, że panie preferują podobny styl ubierania się, który można określić mianem sportowej elegancji. Matka i córka zdecydowały się na połączenie szykownej czerni, rozjaśniających strój szarości i ocieplanych futerkiem butów. W naszym show-biznesie to nie pierwszy taki przypadek, kiedy matka i córka wybierają taki sam styl. Podobne ubrania preferują też Beata Tyszkiewicz i jej córka Karolina Wajda. Obie panie lubią klasykę - pani Beata to uosobienie elegancji. Jej córka wybiera unowocześnioną wersję stylu matki.

Na uroczystej premierze spektaklu "Sierpień" w warszawskim Teatrze Studio pojawiła się m.in. Małgorzata Braunek. Towarzyszyła jej córka, zjawiskowa Orina Krajewska. 24-latka stawia pierwsze kroki w aktorstwie, zagrała już m.in. w "Miłości nad rozlewiskiem" i "Na dobre i na złe". Zauważyliśmy, że pani Małgorzata wygląda bardziej jak starsza siostra Oriny, niż jej mama. A wszystko dzięki temu, że panie preferują podobny styl ubierania się, który można określić mianem sportowej elegancji. Matka i córka zdecydowały się na połączenie szykownej czerni, rozjaśniających strój szarości i ocieplanych futerkiem butów.

małgorzata braunek, orina krajewska

W naszym show-biznesie to nie pierwszy taki przypadek, kiedy matka i córka wybierają taki sam styl. Podobne ubrania preferują też Beata Tyszkiewicz i jej córka Karolina Wajda. Obie panie lubią klasykę - pani Beata to uosobienie elegancji. Jej córka wybiera unowocześnioną wersję stylu matki.

karolina wajda, beata tyszkiewicz

 

Olinek

 

Zobacz także:

Przespała się z tysiącem facetów

Rihanna jest BLONDYNKĄ

Pawlicki i Hamkało NAGO! WIDEO