Co Shakira dostała na urodziny od swojego chłopaka. FOTO

Gerard Pique zrobił swojej dziewczynie niespodziankę z okazji 35. urodzin.
Prezent dla Shakiry Gerard Pique zrobił swojej dziewczynie niespodziankę z okazji 35. urodzin. Gerad Pique kupił Shakirze w prezencie na 35. urodziny luksusowy samochód. To mercedes wart ok. 700 tys. zł! Gwiazda była zachwycona podarkiem. Wszystkiego najlepszego, Shakiro! Tego życzyliśmy w czwartek z okazji 35. urodzin kolumbijskiej piosenkarce. Czym są jednak nasze życzenia w porównaniu z prezentem, który podarował seksownej gwieździe jej chłopak, piłkarz Gerad Pique! Piłkarz FC Barcelona kupił swojej wybrance luksusowy samochód. Shakira będzie teraz jeździć wysokiej klasy mercedesem. Nic dziwnego, że po obejrzeniu prezentu rzuciła się Gerardowi na szyję. Takie auto jest nie tylko szybkie i niezawodne, ale też po prostu piękne. Koszt - bagatela - ok. 700 tys. zł... Cacko Shakiry przypomniało nam, że kilka miesięcy temu właścicielką luksusowego mercedesa została Anna Mucha. Plotkowano wtedy, że auto jest prezentem od Marcela Sory. Okazało się jednak, że facet Muchy nie jest jednak tak hojny, jak chłopak Shakiry. Bo to nie on kupił Musze samochód. Aktorka dostała go od samego Mercedesa, kiedy została ambasadorką firmy. Mercedes Muchy kosztuje jednak "tylko" 200 tys. zł.

Wszystkiego najlepszego, Shakiro! Tego życzyliśmy wczoraj z okazji 35. urodzin kolumbijskiej piosenkarce. Czym są jednak nasze życzenia w porównaniu z prezentem, który podarował seksownej gwieździe jej chłopak, piłkarz Gerad Pique!

shakira, gerard pique, urodziny gwiazd

Piłkarz FC Barcelona kupił swojej wybrance luksusowy samochód. Shakira będzie teraz jeździć wysokiej klasy mercedesem. Nic dziwnego, że po obejrzeniu prezentu rzuciła się Gerardowi na szyję. Takie auto jest nie tylko szybkie i niezawodne, ale też po prostu piękne. Koszt - bagatela - ok. 700 tys. zł...

Cacko Shakiry przypomniało nam, że kilka miesięcy temu właścicielką luksusowego mercedesa została Anna Mucha. Plotkowano wtedy, że auto jest prezentem od Marcela Sory. Okazało się jednak, że facet Muchy nie jest jednak tak hojny jak chłopak Shakiry. Bo to nie on kupił Musze samochód. Aktorka dostała go od samego Mercedesa, kiedy została ambasadorką firmy. Mercedes Muchy kosztuje raptem "tylko" 200 tys. zł... Ale Muszka lepsza od Shakiry, bo nasza polska!

Mucha Anna

Olinek

 

Zobacz także:

Shakira kończy 35 lat!

Jak Farrell opiekuje się Henrym? Zostawił go samego w samochodzie!

Mucha kupiła córce wózek modny w Hollywood