Jarosińska: Zrobiłam wszystko, by pomóc mojemu ojcu

Artystka opowiada o tym, co wydarzyło się ostatnio w jej życiu.
Jarosińska o ojcu Jarosińska: Zrobiłam wszystko, by pomóc mojemu ojcu. Monika Jarosińska tłumaczy, że zrobiła wszystko co w jej mocy, by pomóc ojcu alkoholikowi, ale ten raz po raz odrzucał jej pomoc. Telewizja Silesia pokazała pod koniec zeszłego roku reportaż o Marku Jarosińskim z Będzina. Mężczyzna wzbudził zainteresowanie, bo w środku zimy mieszkał w samochodzie! Jeszcze większa sensacja wybuchła jednak wtedy, gdy okazało się, że to ojciec aktorki z "Samego życia" i "Plebanii", Moniki Jarosińskiej. Kolorowe tygodniki nie miały litości. Grzmiały, że artystka nie chciała pomóc biednemu ojcu, sama żyjąc w dostatku i luksusie. Jarosińska po tych doniesieniach tłumaczyła nam, co tak naprawdę dzieje się z jej ojcem: - Jeździłam do ojca wiele razy. Czasami w środku nocy dostawałam telefon od sąsiadów, że jest w ciężkim stanie. Jechałam samochodem w środku nocy do Będzina i zastawałam zamknięte drzwi, bo mój ojciec był nieprzytomny z upojenia. Zrobiłam wszystko, by mu pomóc. Zawsze, gdy niemalże siłą umieszczałam go w szpitalu, by doszedł do siebie, uciekał z niego. Ostatni raz widziałam go na pogrzebie mojej babci. Odwrócił się i odszedł. Odrzucił moją pomoc po raz kolejny - mówi aktorka. W programie "Golonko Gwiazd" Jarosińska wyznała, że temat jej ojca zainteresował nie tylko stację TVS. O jej ojcu reportaż chcieli nakręcić także dziennikarze programu "Uwaga" TVN, ale Jarosińskiej udało jej się zablokować emisję.

Telewizja Silesia pokazała pod koniec zeszłego roku reportaż o Marku Jarosińskim z Będzina. Mężczyzna wzbudził zainteresowanie, bo w środku zimy mieszkał w samochodzie! Jeszcze większa sensacja wybuchła jednak wtedy, gdy okazało się, że to ojciec aktorki z "Samego życia" i "Plebanii", Moniki Jarosińskiej.

Kolorowe tygodniki nie miały litości. Grzmiały, że artystka nie chciała pomóc biednemu ojcu, sama żyjąc w dostatku i luksusie. Jarosińska po tych doniesieniach tłumaczyła nam, co tak naprawdę dzieje się z jej ojcem:

Jeździłam do ojca wiele razy. Czasami w środku nocy dostawałam telefon od sąsiadów, że jest w ciężkim stanie. Jechałam samochodem w środku nocy do Będzina i zastawałam zamknięte drzwi, bo mój ojciec był nieprzytomny z upojenia. Zrobiłam wszystko, by mu pomóc. Zawsze, gdy niemalże siłą umieszczałam go w szpitalu, by doszedł do siebie, uciekał z niego. Ostatni raz widziałam go na pogrzebie mojej babci. Odwrócił się i odszedł. Odrzucił moją pomoc po raz kolejny.

W programie "Golonko Gwiazd" Jarosińska wyznała, że temat jej ojca zainteresował nie tylko stację "TVS". Reportaż o jej ojcu chciano wyemitować w programie "Uwaga" TVN, ale stacja nie była zainteresowana materiałem. Jak medialna burza wokół Marka Jarosińskiego wyglądała z perspektywy aktorki i jej narzeczonego? Premiera odcinka "Golonko Gwiazd" z Moniką Jarosińską już dziś, o 20:00 na Plotek.pl. Oglądajcie!

Marek Jarosiński, Monika Jarosińska, bezdomny

Buka

Zobacz także:

Ojciec Moniki Jarosińskiej mieszka w samochodzie

Koncert Madoxa. Kto przyszedł?

Jarosińska do Dody: Nadal kochasz Radka, Adaś cię nie kręci!

Więcej o:
Komentarze (12)
Jarosińska: Zrobiłam wszystko, by pomóc mojemu ojcu
Zaloguj się
 • brunka21

  Oceniono 8 razy 8

  Nie przepadam z Jarosińską, ale w tej sytuacji szczerze jej współczuję. Nie dość, że ojciec-alkoholik to wyjątkowa trauma, to jeszcze teraz musi się publicznie za niego wstydzić i tłumaczyć, tak jakby była odpowiedzialna za wybrany przez niego styl życia.

 • ctasek

  Oceniono 6 razy 6

  Córkę tak samo boli serce, gdy musi oglądać takie sceny , jak boli matkę , gdy patrzy na syna , Przerażająca jest niemoc w takim momencie, więc dajcie spokój, jak nie chcecie pomóc.

 • babazbroda

  Oceniono 8 razy 6

  Artykuły o ojcu Jarosińskiej uważam za szczyt plotkowej "hienowatości"!Nikt,kto nie ma żula w rodzinie nie skuma jaki to dramat.To już lepiej piszcie o prześwitujących spod kiecki gaciach.

 • myo23

  Oceniono 4 razy 4

  jak niby miała mu pomóc? w Polsce nie ma prawa, które pozwalałoby umieścić alkoholika wbrew jego woli na odwyku, zresztą żeby na taki trafić trzeba przyjść trzeźwym. Szpital po przyjęciu takiego pacjenta na odział owszem odtruje go ale też nie ma możliwości zmuszenia go do leczenia na detoksie. i tyle!!!

 • cosma

  Oceniono 3 razy 3

  Wspólczuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ale , powiedz mi-

  Jarosińska - a co z dodą , która ci oko podbiła ??!!!!!! Dlaczego sprawa - ucichła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • nagrody

  Oceniono 2 razy 0

  RATUJMY PLEBANIĘ!
  Na oficjalnym profilu Plebanii na Facebooku napisali, że wciąż jest
  szansa na wznowienie emisji tego serialu (trwają negocjacje). Jeśli chcecie, by
  Plebania została/ wróciła uderzajcie do TVP - piszcie i dzwońcie w tej sprawie -
  MUSZĄ TO USŁYSZEĆ!: Rada Programowa TVP - e-mail:
  jacek.zurawski@tvp.pl
  http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt
  http://www.facebook.com/tvppl?sk=wall http://forum.tvp.pl/index.php?board=322.0 (nie
  ma forum Plebanii, proszę pisać na forum "Seriale") tel.: (22) 547 44 50 Listownie:
  Telewizja Polska S.A. ul. Jana Pawła Woronicza 1700-999 Warszawa
  Facebook "TAK dla Plebanii" - polub i udostępnij znajomym:
  http://www.facebook.com/pages/Nie-Dla-Galerii-Tak-Dla-Plebanii/334653463233172?sk=wallhttp://fb.com/pages/Galeria-TVP/193919977373004
  Powstała również petycja, która potrzebuje podpisów (wolno się wczytuje i nie
  została odpowiednio rozleklamowana):
  www.petycjeonline.pl/petycja/pozostawienie-serialu-plebania/597 RAZEM MOŻEMY
  WIĘCEJ!!! LICZY SIĘ KAŻDY WPIS/LIST/TELEFON/PODPIS!!! POKAŻMY, ŻE PLEBANIA MA
  MNÓSTWO FANÓW!!!
  Nie zapomnijcie też powiedzieć o tym swoim znajomym!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 0

  Tabloid jest najlepszym terapeutą na traumatyczne przeżycia.

 • wenka

  Oceniono 1 raz -1

  przynajmniej ma swoje 5 minut, wcale bym sie nie zdziwiła jakby to ona sama wywlokła tę sprawę,nieważne o czym piszą byle nie przekręcali nazwiska

 • kotlet39

  Oceniono 4 razy -2

  OCEŃ

  http://daa.pl/malolaty-nago

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX