Mucha kupiła córce wózek modny w Hollywood

Luksusowa jazda.
Luksusowy wózek Muchy Anna Mucha kupiła córce wózek modny w Hollywood. Anna Mucha i Marcel Sora zafundowali swojemu dziecku luksusowy wózek firmy Orbit Baby, który mają również takie gwiazdy jak Tobey Maguire czy Jessica Alba. Anna Mucha to mama z prawdziwego zdarzenia. Jeśli chodzi o wygodę i bezpieczeństwo jej kilkumiesięcznej córki Stefanii, nie liczy się z kosztami. Razem z partnerem Marcelem Sorą Anna Mucha zdecydowała się na zakup luksusowego wózka dziecięcego. Za cacko firmy Orbit Baby trzeba zapłacić ok. 4 tysięcy złotych! Taki wielofunkcyjny wózek swoim dzieciom sprawiło wiele hollywoodzkich gwiazd, m.in. Victoria i David Beckhamowie, Matthew McConaughey, Tobey Maguire, stylistka Rachel Zoe, Kourtney Kardashian, Jessica Alba czy Halle Berry. Mała Stefania jest w doborowym towarzystwie. Mała Mucha także mebelki w swoim pokoju ma wyjątkowe. I oczywiście nie należą one do najtańszych. Aktorka zakupy do pokoju dziecięcego zrobiła w sklepie Muppetshop.pl. I tak na przykład łóżeczka dziecięce kosztują tam od 900 złotych do nawet 3 tysięcy. Stefania od małego żyje w luksusie.

Anna Mucha to mama z prawdziwego zdarzenia. Jeśli chodzi o wygodę i bezpieczeństwo jej kilkumiesięcznej córki Stefanii, nie liczy się z kosztami. Razem z partnerem Marcelem Sorą zdecydowali się na zakup luksusowego wózka dziecięcego. Za cacko firmy Orbit Baby trzeba zapłacić ok. 4 tysięcy złotych!

anna mucha

(Screen z Orbitbaby.pl)

Taki wielofunkcyjny wózek swoim dzieciom sprawiło wiele hollywoodzkich gwiazd, m.in. Victoria i David Beckhamowie, Matthew McConaughey, Tobey Maguire, stylistka Rachel Zoe, Kourtney Kardashian, Jessica Alba czy Halle Berry. Mała Stefania jest w doborowym towarzystwie.

Mała Mucha także mebelki w swoim pokoju ma wyjątkowe. I oczywiście nie należą one do najtańszych. Aktorka zakupy do pokoju dziecięcego zrobiła w sklepie Muppetshop.pl. I tak na przykład łóżeczka dziecięce kosztują tam od 900 złotych do nawet 3 tysięcy. Stefania od małego żyje w luksusie.

Muppetshop

(Screen z Muppetshop.pl)

Ena

Zobacz także:

Mucha znalazła sposób na paparazzi

Jakimi samochodami jeżdżą polskie gwiazdy?

TAK Mucha opiekuje się córeczką