Daniel Radcliffe lubi... włosy łonowe

Tego chyba nie chcieliśmy wiedzieć.
Daniel Radcliffe o sferach intymnych Tego chyba nie chcieliśmy wiedzieć. Harry Potter nie jest już chłopcem. Daniel Radcliffe zdradza, że lubi u kobiet włosy łonowe. " Musisz tam coś mieć, inaczej to jest odrażające" - mówi aktor Harry Potter nie jest już chłopcem. Mamy na to kolejny dobitny dowód. Daniel Radcliffe promuje swój najnowszy film, "Kobieta w czerni", i w związku z tym udziela się w mediach. W wywiadzie dla magazynu "Heat" możemy przeczytać kilka jego, jakby to powiedzieć, oryginalnych spostrzeżeń : "Czuję się dobrze w swoim ciele. To zabawne, bo właśnie miałem dyskusję z reżyserem mojego nowego projektu, w którym będzie trochę golizny. Powiedział: "Jeżeli będziesz nagi, to żadnego golenia. To są lata 40. i grasz Żyda". A ja na to: "Tam jest wszystko na miejscu, chłopie! Nie ingeruję we włosy za bardzo. No, może trochę, tak z grzeczności" - powiedział w wywiadzie. Gdyby Wam było za mało rozmowy o włosach łonowych, Daniel dodał jeszcze: "To jest zdecydowanie za dużo informacji, ale nie lubię dziewczyn, które nie mają nic tam na dole. To mnie przeraża. Musisz tam coś mieć, inaczej to jest odrażające". Daniel już nie jeden raz nas zaszokował. Kiedyś przyznał, że był uzależniony od alkoholu. Mówi o tym także w magazynie "Heat": "Ludzie z takimi problemami są świetni w ich ukrywaniu. To było straszne. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale piłem naprawdę dużo, w dzień i w nocy. Mogę szczerze powiedzieć, że nigdy nie piłem w pracy na planie "Harry'ego Pottera". Szedłem do pracy nadal pijany, ale nigdy w pracy nie piłem".

Harry Potter nie jest już chłopcem. Mamy na to kolejny dobitny dowód. Daniela Radcliffa promuje swój najnowszy film, "Kobieta w czerni" i w związku z tym udziela się w mediach. W wywiadzie dla magazynu "Heat" możemy przeczytać kilka jego, jakby to powiedzieć, oryginalnych spostrzeżeń :

Czuję się dobrze w swoim ciele. To zabawne, bo właśnie miałem dyskusję z reżyserem mojego nowego projektu, w którym będzie trochę golizny. Powiedział: "Jeżeli będziesz nagi, to żadnego golenia To są lata 40. i grasz Żyda". A ja na to: "Tam jest wszystko na miejscu, chłopie! Nie ingeruję we włosy za bardzo. No, może trochę, tak z grzeczności" - powiedział w wywiadzie.

Gdyby Wam było za mało rozmowy o włosach łonowych, Daniel dodał jeszcze:

To jest zdecydowanie za dużo informacji, ale nie lubię dziewczyn, które nie mają nic tam na dole. To mnie przeraża. Musisz tam coś mieć, inaczej to jest odrażające.

Daniel Radcliffe

Daniel już nie jeden raz nas zaszokował. Kiedyś przyznał, że był uzależniony od alkoholu. Mówi o tym także w magazynie "Heat":

Ludzie z takimi problemami są świetni w ich ukrywaniu. To było straszne. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale piłem naprawdę dużo, w dzień i w nocy. Mogę szczerze powiedzieć, że nigdy nie piłem w pracy na planie "Harry'ego Pottera". Szedłem do pracy nadal pijany, ale nigdy w pracy nie piłem.

To jeszcze nie wszystko. Kolejny wywiad, tym razem w "Esquire" także przynosi ciekawostki z życia 22-letniego Daniela:

Ostatnio pisała do mnie klika razy kobieta i oferowała seks. Nie powiedziała tego dosłownie, ale stwierdziła: "To jest numer mojego pokoju hotelowego". Ale ja jestem monogamistą. Nie jestem jedną z tych osób, które mogą spotykać się z kilkoma osobami naraz, to jest zbyt skomplikowane.

Daniel Radcliffe

Jak Wam się podobają wypowiedzi młodego gwiazdora?

Jax

Zobacz także:

Daniel Radcliffe jest męski. Galeria

Daniel Radcliffe się obnaży. Znowu!

Daniel Radcliffe całuje się z facetem! Wideo!