Adele wraca na scenę

Miała wystąpić dopiero na Brit Awards, a tymczasem...
Adele wraca na scenę Miała wystąpić dopiero na Brit Awards, a tymczasem... To świetna wiadomość dla wszystkich fanów utalentowanej Brytyjki. Adele powróci na scenę już 12. lutego i zaśpiewa na uroczystości rozdania nagród Grammy! To świetna wiadomość dla wszystkich fanów utalentowanej Brytyjki. Artystka powróci na scenę już 12. lutego i zaśpiewa na uroczystości rozdania nagród Grammy. dele ma też szansę zgarnąć kilka statuetek na tej imprezie. Została nominowana aż w 5 kategoriach, m.in. Nagranie roku, Najlepszy występ solo i Album roku. Wcześniej podawano, że pierwszy występ Adele po powrocie do zdrowia będzie miał miejsce pod koniec lutego na rozdaniu Brit Awards. Decyzja o szybszym zakończeniu rekonwalescencji to znak, że Adele czuje się już naprawdę dobrze. Przypomnijmy - piosenkarka od kilku miesięcy zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W listopadzie przeszła skomplikowaną operację strun głosowych. Istniało nawet ryzyko, że nigdy nie powróci do zawodowego śpiewania! Na szczęście rehabilitacja artystki w pełni się powiodła, dzięki czemu Adele nie musi rezygnować z muzyki, czym sprawiłaby zawód milionom fanów.

To świetna wiadomość dla wszystkich fanów utalentowanej Brytyjki. Artystka powróci na scenę już 12. lutego i zaśpiewa na uroczystości rozdania nagród Grammy. Adele ma też szansę zgarnąć kilka statuetek na tej imprezie. Została nominowana aż w 5 kategoriach, m.in. "Nagranie roku", "Najlepszy występ solo" i "Album roku". W sieci dostępny jest filmik promujący występ Brytyjki:

 

adele

Wcześniej podawano, że pierwszy występ Adele po powrocie do zdrowia będzie miał miejsce pod koniec lutego na rozdaniu Brit Awards. Decyzja o szybszym zakończeniu rekonwalescencji to znak, że Adele czuje się już naprawdę dobrze.

Przypomnijmy: Piosenkarka od kilku miesięcy zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W listopadzie przeszła skomplikowaną operację strun głosowych. Istniało ryzyko, że nigdy nie powróci do zawodowego śpiewania. Na szczęście rehabilitacja artystki w pełni się powiodła, dzięki czemu Adele nie musi rezygnować z muzyki i łamać serca milionom fanów.

adele

Trzymamy kciuki za dalszą karierę 23-letniej gwiazdy!

Olinek

Zobacz także:

Magda Roman w PIĘKNEJ sesji

Ada Szulc jest BRUNETKĄ!

Anna Mucha zagra w teatrze?