Ślubna sesja Rubik i Knezevicia

Para zaprezentowała także obrączki.
Ślubna sesja Rubik i Knezevicia Para zaprezentowała także obrączki. Anja Rubik i Sasha Knezević wzięli udział w ślubnej sesji dla firmy jubilerskiej APART. Para zaprezentowała obrączki, które niedługo mają trafić do sprzedaży. Zeszłoroczny ślub Anji Rubik i Sashy Knezevicia był wydarzeniem światowym. O ich związku pisały nawet zachodnie portale interesujące się światem mody. Bajeczny ślub Rubik i Knezevicia odbył się na Majorce, a cywilny w Nowym Jorku. - Wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę - opowiadała wówczas Anja Rubik. Ponoć ceremonie były zaplanowane "od A do Z" przez samą pannę młodą. Nawet projekt obrączek ślubnych był autorstwa modelki. Teraz para wzięła udział w sesji zdjęciowej dla firmy APART, która jest częścią kampanii reklamowej skierowanej właśnie do młodych par. Rubik i Knezevic zaprezentowali na zdjęciach nie tylko jak bardzo się kochają, ale także obrączki, które niedługo trafią do sprzedaży. Swoją drogą - nieźle się ustawili w modelingu.

Zeszłoroczny ślub Anji Rubik i Sashy Knezevicia był wydarzeniem światowym. O ich związku pisaliśmy nie tylko my, ale także zachodnie portale interesujące się światem mody. Bajeczny ślub Rubik i Knezevicia odbył się na Majorce, a cywilny w Nowym Jorku.

Wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę - opowiadała nam Anja Rubik.

Ponoć ceremonie były zaplanowane "od a do z" przez samą pannę młodą. Nawet projekt obrączek ślubnych był autorstwa modelki. Teraz  para wzięła udział w sesji zdjęciowej dla firmy APART, która jest częścią kampanii reklamowej skierowanej właśnie do młodych par.

Rubik i Knezevic zaprezentowali na zdjęciach nie tylko jak bardzo się kochają, ale także obrączki, które niedługo trafią do sprzedaży. Swoją drogą - nieźle się ustawili w modelingu. Całą sesję możecie zobaczyć tutaj.

Buka

Zobacz także:

Najlepiej ubrane Polki

Skąd pochodzą polskie gwiazdy? cz. 4

Gwiazdy na potęgę biorą śluby