Kasia Tusk droczy się z hakerami!

Interesujące poczucie humoru córki premiera.
Kasia walczy z hakerami! Interesujące poczucie humoru córki premiera. Czyżby Kasia Tusk naigrywała się z hakerów? Jej też spłatali figla? Na jej blogu umieścili komunikat: "Powiedz tacie, że z nami nie wygra. Stop ACTA". Kolejny piękny dzień na blogu Kasi Tusk. Zaczyna się niewinnie. Premierówna prezentuje nową stylizację. "Jeśli jakiś model ubrania pojawia się we wszystkich sieciówkach, to znaczy, że powinnyśmy być czujne! Zwłaszcza jeśli jest to coś, co będziemy mogły nosić przez lata. Tzw. pingwin bo tak kolokwialnie nazywana jest biało czarna smokingowa marynarka nadaję się nie tylko na wieczór (chociaż muszę przyznać, że połączona tylko z czernią tworzy naprawdę wyrazisty i elegancki zestaw)" - napisała na blogu. Po tym oczywiście następuje seria zdjęć opisywanego stroju. Wszystko niby tak jak zawsze, a tu nagle pojawia się jedno zdjęcie i ciekawy podpis. Czyżby Kasia naigrywała się z hakerów? Zablokowali stronę taty, jej też spłatali figla. Na stronie makelifeasier.pl umieścili komunikat: "Powiedz tacie, że z nami nie wygra. Stop ACTA". Adres tej strony zawiera oczywiście jedna literę "e" mniej od oryginału. Ale żarcik się udał. Kilka dni temu Kasia pośrednio odniosła się do zamieszania z ACTA. W piątek napisała: "(...) a tymczasem życzę Wam miłego piątku. Przyda nam się trochę odpoczynku po tym emocjonującym tygodniu, prawda?:)" Nie wszystkim spodobał się tak lekki komentarz do poważnego tematu. Czy uważacie, że Kasia powinna w końcu zająć konkretne stanowisko w sprawie ACTA? Nam i tak najbardziej podoba się komentarz chłopkaów z Make Life Harder. "Obiecaliśmy sobie, że będziemy zabierać głos tylko w sprawach, w których jesteśmy ekspertami. Czyli tak jak Zbyszek Hołdys. I chętnie byśmy zabrali w sprawie ACTA, ale Zbyszek mówi, że on już wszystko opanował i że jest w porządku. No to całe (...) szczęście, Zbyszek, bo się troszkę w redakcji przestraszyliśmy. PS. Żeby uniknąć ewentualnego więzienia za bezprawne wykorzystanie wizerunku Zbyszka, narysowaliśmy swojego. Tym samym proponujemy państwu zabawę pt. Zrób swojego Zbyszka i wklej w komentarzu".

Kolejny piękny dzień na blogu Kasi Tusk. Zaczyna się niewinnie. Premierówna prezentuje nową stylizację:

Jeśli jakiś model ubrania pojawia się we wszystkich sieciówkach, to znaczy, że powinnyśmy być czujne! Zwłaszcza jeśli jest to coś, co będziemy mogły nosić przez lata. "Pingwin" bo tak kolokwialnie nazywana jest biało czarna smokingowa marynarka nadaję się nie tylko na wieczór (chociaż muszę przyznać, że połączona tylko z czernią tworzy naprawdę wyrazisty i elegancki zestaw) - napisała na blogu.

Po tym oczywiście następuje seria zdjęć opisywanego stroju:

Kasia Tusk, blog Kasi Tusk

(Screen z makelifeeasier.pl)

Wszystko niby tak jak zawsze, a tu nagle pojawia się jedno zdjęcie i ciekawy podpis:

Kasia Tusk, blog Kasi Tusk

(Screen z makelifeeasier.pl)

A cóż to? Czyżby Kasia naigrywała się z hakerów? Zablokowali stronę taty, jej też spłatali figla. Na stronie makelifeasier.pl umieścili komunikat:

POWIEDZ TACIE, ŻE Z NAMI NIE WYGRA. STOP ACTA

Adres tej strony zawiera oczywiście jedna literę "e" mniej od oryginału. Ale żarcik się udał. Kilka dni temu Kasia pośrednio odniosła się do zamieszania z ACTA. W piątek napisała:

(...) a tymczasem życzę Wam miłego piątku. Przyda nam się trochę odpoczynku po tym emocjonującym tygodniu, prawda?:)

Nie wszystkim spodobał się tak lekki komentarz do poważnego tematu. Czy uważacie, że Kasia powinna w końcu zająć konkretne stanowisko w sprawie ACTA? Nam i tak najbardziej podoba się komentarz chłopaków z Make Life Harder :)

Obiecaliśmy sobie, że będziemy zabierać głos tylko w sprawach, w których jesteśmy ekspertami. Czyli tak jak Zbyszek Hołdys. I chętnie byśmy zabrali w sprawie ACTA, ale Zbyszek mówi, że on już wszystko opanował i że jest w porządku. No to całe ku**a szczęście, Zbyszek, bo się troszkę w redakcji przestraszyliśmy.

PS. Żeby uniknąć ewentualnego więzienia za bezprawne wykorzystanie wizerunku Zbyszka, narysowaliśmy swojego. Tym samym proponujemy państwu zabawę pt. "Zrób swojego Zbyszka i wklej w komentarzu".

Kasia Tusk, Make Life Harder, parodia bloga Kasi Tusk

Ena

Zobacz także:

Prześmiewcy z Make Life Harder pokonali Kasię Tusk!

Lans według Kasi Tusk

Ten rok należał do nich! Najgorętsze nazwiska 2011 roku