Prześmiewcy z Make Life Harder pokonali Kasię Tusk!

Stało się.

Proszę Państwa, nadszedł ten dzień. Uczeń przerósł mistrza. Parodia bloga Kasi Tusk stała się popularniejsza od oryginału. Lucjan i Maciej, zadowoleni z osiągnięcia, już w niedzielę pochwalili się tym faktem na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Make life easier, make life harder, Kasia Tusk, blog Kasi Tusk, parodia bloga Kasi Tusk

Od tego czasu przewaga fanów "Make Life Harder" nad "Make Life Easier" tylko rośnie. W tej chwili mają 56 443 "lajków", a Kasia Tusk 54 657. Co się stało? Czyżby porady chłopaków interesowały ludzi bardziej? W końcu kto, jak nie oni, poda nam przepis na udaną randkę w barze mlecznym?

1) W restauracjach mlecznych z reguły jadają dwie grupy ludzi: bezdomni i studenci polibudy. Dlatego już na dzień dobry trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy siadasz z ludźmi, którzy się nie myją, czy z bezdomnymi. Ostatecznie siadasz z bezdomnymi, bo jest szansa pogadania o czymś innym poza Skyrim.

2) Może się zdarzyć, że zamiast trzech widelców, dwóch noży i czterech łyżeczek - na stole mamy do dyspozycji jedynie nóż i widelec, czyli jesteśmy zmuszeni jeść jak zwierzęta (szympansy, owce, wielbłądy). W takiej sytuacji nie jest łatwo zachować godność, dlatego aby uniknąć kompromitacji - jemy rękoma.

3) Popularnym mitem jest twierdzenie, że podobno ludzie są najważniejsi. Otóż - gówno prawda. Najważniejsze to odnieść po sobie tackę. Inaczej dostaniesz zj**y i pier***niesz beksę przy nowych kolegach.

Częstym problemem jest sytuacja randkowa, kiedy zapraszamy dziewczynę na obiad i dziewczyna zamawia klopsy w makaronie oraz galaretkę na deser, podczas gdy ty masz w kieszeni tylko dychę. Wtedy próbujesz przekonać zgromadzonych, że jesteś anonimową gwiazdą internetu, masz 50 tys. fanów na fejsie i powinieneś mieć zniżkę. Ale z doświadczenia wiemy, że to się kończy szarpaniną i płaczem, dlatego ostatecznie obydwoje jecie kapuśniak z chlebem (3.90 zł), żeby starczyło na autobus do Sopotu (2.80 zł). W końcu piąteczek.

Make life harder, make life easier, blog Kasi Tusk, Kasia Tusk, parodia bloga Kasi Tusk

To się nazywa życiowa rada.

Co na to Kasia? Czy pogratuluje swoim konkurentom? Czekamy z niecierpliwością.

Kasia Tusk

Jax

Zobacz także:

Make Life Easier vs. Make Life Harder, czyli Kasia Tusk kontra źli chłopcy

Lans według Kasi Tusk

Parodia bloga Tusk WYRÓŻNIONA! 5 powodów